Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
#675637 14/10/2006 10:53
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049

Bonus: Unibet
#675638 14/10/2006 13:45
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
http://www.metacafe.com/watch/169797/crazy_cat/

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

http://video.google.pl/videoplay?docid=7681610290525445518&q=partia

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675639 14/10/2006 14:33
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
O tej partii bylo juz chyba z 10 razy. Wyluzujcie.

#675640 14/10/2006 14:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
[Linked Image]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675641 14/10/2006 15:00
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
No to juz wiemy jak to jest...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#675642 14/10/2006 15:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Firts flashmob, Rosja 1937

[Linked Image]

#675643 14/10/2006 18:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
http://www.smog.pl/wideo/4742/nauka_jazdy/

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675644 14/10/2006 18:18
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Quote
Firts flashmob, Rosja 1937

[Linked Image]
Chamskie trochę, ale zgniłem :]

#675645 14/10/2006 23:06
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119

#675646 14/10/2006 23:08
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
25 lat albo dozywocie!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675647 15/10/2006 00:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
25 lat albo dozywocie!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona wcześniej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#675648 15/10/2006 01:06
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
No to się nie popisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Może teraz uda mi się któregoś nie zdublować:

***

W klubie golfowym ktoś w przerwie czyta gazetę.
- Słuchajcie, tu piszą, że jakiś gość zabił swoją żonę kijem golfowym...
Zapada cisza. W powietrzu wisi jedno niewypowiedziana pytanie. W końcu jeden z golfiarzy nie wytrzymuje i pyta nieśmiało:
- Piszą tam, ilu uderzeń potrzebował?

***

- Czemu Niemcy i Rosjanie to zboczeńcy?
- Bo 3 razy Polskę rozbierali.

***

Umiera stary Gruzin. Przy łożu śmierci siedzi jego wnuk. Umierający mówi:
- Kiedyś, gdy umarł Lenin, umarł i leninizm... Kiedy umarł Stalin, umarł stalinizm...
- Dziadku Onanie, nie umieraj!

***

Gdzie byleś całą noc? - pyta żona.
- Na rybach.
- Złapałeś cos?
- Mam nadzieje, że nie - wzdrygnął się mąż.

***

Blondynka rozpoczęła pracę jako szkolny psycholog. Pierwszego dnia pracy zauważyła chłopca, który nie biega po boisku razem z innymi chłopcami, tylko stoi samotnie. Podchodzi do niego i pyta:
- Dobrze się czujesz?
- Dobrze.
- To dlaczego nie biegasz razem z innymi chłopcami?
- Bo jestem bramkarzem.

***

W tramwaju na przeciwko kobiety siedzi facet z rozpiętym rozporkiem.
Kobieta, lekko zażenowana, rzecze:
- Sklep się panu otworzył.
- A widziała pani kierownika?
- Nie, tylko magazynier leżał na workach.

***

Rozmawiają owoce egzotyczne:
- Jestem kiwi, co każdego ożywi
- Jestem cytryna, lubi mnie rodzina
- Jestem marakuja... nie wiem, co powiedzieć...

***

Blondynka telefonuje do apteki i pyta:
- Czy są testy ciążowe?
- Tak, są - odpowiada aptekarz.
- A trudne są pytania?

***

W raju spotykają się Newton, Pascal i Einstein. Trzej fizycy stwierdzili, że pobawią się w chowanego. Einstein zaczyna liczyć: 1, 2, 3, itd.
Pascal i Newton zastanawiają się gdzie tu się schować. Pascal chowa się za jakąś chmurką. Newton bierze kredę i rysuje na ziemi kwadrat metr na metr, po czym staje w nim.
- ..., 99, 100. Szukam.
Einstein odwraca się i widzi za sobą Newtona.
- Ha! Mam cię Newton!
- Nie, nie, nie - odpowiada Newton - Ja jestem jeden Newton na metr kwadrat, czyli Pascal.

***

Na przyjęciu chłopak pyta blondynkę:
- Czy moge cię prosić do walca?
- Zgłupiałeś? To już nie miałeś czym przyjechać?

#675649 15/10/2006 07:24
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129
Siedzi kobieta na ławce w parku i czyta książkę.Przysiada się facet i pyta:
-Przepraszam bardzo co to za książka?
-"Geografia seksu"
-A jak jest przewodnia myśl tej książki?
-Że najlepszymi kochankami są żydzi i indianie
-Pozwoli Pani że się przedstawię ,jestem Mojżesz Winetou

#675650 15/10/2006 08:58
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
"Race są bezpieczne, pokazujemy to razem" - napisali kibice na transparencie a kilka minut później ich sektorówka zajęła się ogniem od odpalonych kilku rac...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675651 15/10/2006 09:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Quote
[Linked Image]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

z jakiej to jest ksiązki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675652 15/10/2006 09:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Nie mam pojecia..Mam nadzieje ze to zaden nowy pomysł Romana G. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze nowa ksiązka do życia w rodzinie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675653 15/10/2006 10:47
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Quote
Nie mam pojecia..Mam nadzieje ze to zaden nowy pomysł Romana G. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze nowa ksiązka do życia w rodzinie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

No co ty Roman G dlej wierzy, że mama znalazła go w kapuście

#675654 15/10/2006 11:52
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
>Uszczęśliwienie kobiety, to stosunkowo prosta sprawa.
>
>_Jako mężczyzna należy być tylko dla niej._
>1. przyjacielem
>2. partnerem
>3. kochankiem
>4. bratem
>5. ojcem
>6. nauczycielem
>7. wychowawcą
>8. kucharzem
>9. mechanikiem
>10.monterem
>11.architektem wnętrz
>12.stylistą
>13.elektrykiem
>14.seksuologiem
>15.ginekologiem
>16.psychologiem
>17.terapeutą
>_a __ponadto być_
>18. uprzejmym
>19. sympatycznym
>20. wytrenowanym
>21. kochanym
>22. uważnym
>23. gentlemeńskim
>24. inteligentnym
>25. pomysłowym
>26. kreatywnym
>27. uczuciowym
>28. silnym
>29. pełnym zrozumienia
>30. tolerancyjnym
>31. skromnym
>32. ambitnym
>33. odważnym
>34. zdecydowanym
>35. godnym zaufania
>36. pełnym szacunku
>37. namiętnym, _ale przede wszystkim_
>38. wypłacalnym!!!
>
>_Równocześnie należy zwrócić na to uwagę, że jako mężczyzna:__ _
>A) nie jest się zazdrosnym, a mimo to nie wykazuje się braku zainteresowania
>B) utrzymuje się dobre kontakty z własną i jej rodziną, jednak nie poświęca się im więcej czasu , niż samej żonie.
>C) zostawia się żonie wolną przestrzeń działania, ale okazuje niepokój przy jej dłuższej nieobecności, martwiąc się gdzie była i co robiła
>_W żadnym wypadku__ nie wolno zapomnieć__ o: _
>
>Urodzinach, imieninach, rocznicach, dacie ślubu, JEJ dniach, dacie pierwszego pocałunku, urodzinach ukochanej cioci, jej kuzyna, czy też przyjaciółki
>Niestety, nawet trzymanie się tych rad i ich perfekcyjne przestrzeganie, nie gwarantuje 100%-owego sukcesu. W tak perfekcyjnym i uregulowanym życiu KOBIETA może czuć się uwięziona i uciec z pierwszym, lepszym łachmytą, który stanie jej na drodze.
>A tak wygląda druga strona medalu:
>Uszczęśliwienie mężczyzny co widać już niestety na pierwszy rzut oka jest wyjątkowo trudne i skomplikowane
>ponieważ mężczyzna potrzebuje:
>1. seksu i
>2. jedzenia
>
>Spełnienie tych męskich potrzeb przerasta oczywiście możliwości większości kobiet!
>Jakie wnioski należy więc z tego wyciągnąć?
>
>Harmonijne i bezkonfliktowe współżycie nie będzie wcale takie trudne jeśli mężczyźni wreszcie zrozumieją, że muszą nieco ograniczyć swe żądania!!!

#675655 15/10/2006 12:02
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
Quote
Nie mam pojecia..Mam nadzieje ze to zaden nowy pomysł Romana G. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze nowa ksiązka do życia w rodzinie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

No co ty Roman G dlej wierzy, że mama znalazła go w kapuście

Eee a ja cały czas myślałem, że między burakami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#675656 15/10/2006 12:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Quote
"Race są bezpieczne, pokazujemy to razem" - napisali kibice na transparencie a kilka minut później ich sektorówka zajęła się ogniem od odpalonych kilku rac...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Oswiadczenie jest jeszcze śmieszniejsze
[quote]Oświadczenie Ultra Wisła
Pragniemy wyjaśnić wydarzenie, które miało miejsce podczas meczu Wisły Kraków z Odra Wodzisław. Faktycznie, na jednej z trybun doszło do zapalenia od pirotechniki, części sektorówki. W konsekwencji zapaliło się kilka krzesełek, jednak pożar (jak szumnie nazwały całe wydarzenie media) został dzięki szybkiej interwencji grupy Ultra Wisła natychmiast ugaszony. Nikt również nie ucierpiał..
Grupa Ultra Wisła pragnie poinformować, że pożar spowodowała osoba spoza naszej grupy, nie mająca nic wspólnego z ruchem ultras. Podejrzewamy, że był to sabotaż, a osobie, która spowodowała całe zamieszanie, zależało, aby zepsuć wizerunek naszej grupy, a co za tym idzie, stworzyć wrażenie, że członkowie wszystkich polskich grup ultras są ludźmi niekompetentnymi i niegodnymi zaufania. Najprawdopodobniej race przyniósł on sam dowiedziawszy się że jest ogólnopolski protest. Sabotażysta został od razu odnaleziony i dopilnujemy, aby nigdy już nie wszedł na nasz stadion.
Jednocześnie pragniemy przeprosić wszystkich za zaistniałą sytuację. Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby taka sytuacja już nigdy się nie powtórzyła

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, rafal08, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, forty), 1,995 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1