|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Burbon się melduje z Łazienkowskiej  będzie live? Telegazeta:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Burbon się melduje z Łazienkowskiej  Mozemy liczyc, ze w razie niekorzystnego* wyniku wbiegniesz na murawe? Ku chwale forum mecz.pl! * - zalezy co dla kogo oznacza niekorzystny wynik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Al Nasr (Uae) 0 - 1 Al Jaish (Qat) bts @3,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
@aker - gratuluję potomstwa, niechże będzie zdrowe i rośnie jak na drożdżach i niech przyjdzie Twemu dziecku żyć w lepszych czasach niż my teraz żyjemy dzięki Chudy, chociaż nie ma to jak nieprzespane noce  co do czasów to obawiam się że będzie żyć w jeszcze gorszych czasach gdzie tylko będzie królował pieniądz a inne wartości pójdą do lamusa. Teraz dzieci za łatwo dostają wszystko czego zapragną i nie potrafią tego docenić. To nie te pokolenie co moje kiedy stało się w kolejce za bobofrutem a resorówkę w pewexie dostawało się na swięta lub urodziny i obchodziło się z nią jak z jajkiem Gratulacje Aker  To że łatwiej wszystko dostają to nic złego. Gorzej jak wokół kasy i wyglądu buduje się dzieciakowi świat. I tu masz rację bedz ie coeaz gorzej. Bo i jeszcze to ze będzie się naszym dzieciom wciskać w.szkołach taki kit geje i lesby tranzystory i innej maści patole to tacy fajni ludzie jak my. aker ucz pociechę od małego że za pieniądze miłości, szacunku i udanego życia nie kupisz, zresztą samo pojmie jak fostanie gonga od życia. Ja to jak patrze na dzisiejszą młodzież -a stary jak pacyfek nie jestem i w sumie to czuję się młodo cały czas - to krew mnie zalewa, co te dzieciaki wygadują i jak się zachowują w komunikacji miejskiej to rence opadają ja jak się nachlałem to cichaczem do domu kumple odprowadzali żeby rympału nie było i nie psuć sobie reputacji a dzisiaj dzieciaki w poniedziałek rano jadą do szkoły gdzie odbędą lekcje w 1 klasie gimnazjum (dawana 7 klasa) i się przechwalają jak to się w sobotę najebały i ile trawy spaliły. Aż ręka świeżbi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Biczu jeśli to okaż się prawdą, to nie będzie wstydu ? nie będzie będzie 1-1 lub 1-2 , seryjnie  Jaga i Bazyl mnie wyśmiejO ale ja wam mówię! zaklad o beczke rumu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Burbon się melduje z Łazienkowskiej  będzie live? ja to chyba opatentuję livy na forum, w końcu jestem prekursorem , co nie - pacyfek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
dobrze napisane aker
pamietaj że normalni ludzie jeszcze somm
bez wklejania śniadania na instagramie wakacji w Chorwacji na fejsbooku foty nowego auto na naszej klasie itd
żyjemy w chorym kraju
ale MY możemy być zdrowi i wyjebać PiS i PO za burte wielu wstawia fotki ze swoimi pociechami czy rodzina na fb, to tez poronione? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
no własnie chudy jeszcze kurwa w szkole szydzo z Kapustki że grzeje ławe w Lester
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tronku ja tylko opowiadam o swoich odczuciach że mnie to śmieszy
jak ktoś chce to niech sobie wstawia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
eLka 4/4/3 więc dziś walka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vitolo  aker, gratulacje dla ciebie i szanownej małżonki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
wielu wstawia fotki ze swoimi pociechami czy rodzina na fb, to tez poronione?  Nie wiem czy "poronione", ale pytam tylko: po co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ok, ja tylko pytam, sam nie wstawiam zadnych zdjec na portalach spolecznosciowym, nie postrzegam tego pozytywnie, ale takie czasy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Witam , gdzie nie spojrzę tu w tą oferte to widze remis ... no może poza RM i City ... chociaż i City w LM męczarnie sie zdarzały ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
fechu dziś Elka w roli doga?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
ktoś grał jakies remisy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wielu wstawia fotki ze swoimi pociechami czy rodzina na fb, to tez poronione?  Nie wiem czy "poronione", ale pytam tylko: po co? nie jestem za tym, pytanie było neutralne, mozna zapytac bazyla, fecha czy akera, quinciego czy wstawiaja? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Witam , gdzie nie spojrzę tu w tą oferte to widze remis ... no może poza RM i City ... chociaż i City w LM męczarnie sie zdarzały ... City wtedy gralo bez trenera, teraz w koncu zatrudnili prawdziwego, ale Pep z ta Borussia zdobywal srednio 1 punkt z kawalkiem na mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
fechu dziś Elka w roli doga? Kurs na Legię w okolicach @10 więc tak, potwierdzam - Legia jest dogiem w tym meczu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|