Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 177 1 2 16 17 18 19 20 176 177
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by iti
Na TVP1 pewnie Szpaku bedzie frown Kurwa...

Dla pytajacych "gdzie jest ta Legia?" odpowiadam: "w Lidze Mistrzów"

smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ibra napakowany dzisiaj jak kabanos. Ukąsi.

Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
Goetze juz nie ma twarzy jak po wyjeciu z ula.5-6 kilo spokojnie schudł.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Originally Posted by chudy
@aker - gratuluję potomstwa, niechże będzie zdrowe i rośnie jak na drożdżach i niech przyjdzie Twemu dziecku żyć w lepszych czasach niż my teraz żyjemy

dzięki Chudy, chociaż nie ma to jak nieprzespane noce wink
co do czasów to obawiam się że będzie żyć w jeszcze gorszych czasach gdzie tylko będzie królował pieniądz a inne wartości pójdą do lamusa.
Teraz dzieci za łatwo dostają wszystko czego zapragną i nie potrafią tego docenić.
To nie te pokolenie co moje kiedy stało się w kolejce za bobofrutem a resorówkę w pewexie dostawało się na swięta lub urodziny i obchodziło się z nią jak z jajkiem

Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
Originally Posted by chudy
Originally Posted by hubert
No to Legia - BVB ov1,5HT, Borussia strzeli z karnego, Borussia over 5 rożnych boks

Skąd te nastroje macie, że Borussia wygra 1 bramką? Szanujmy się Legia wpierdol od Arki u siebie dostała, 0 dobrego meczu w tym sezonie to z czym do ludu? Wiadomo, że człowiek by chciał aby polska drużyna walczyła o zwycięstwo ale bądźmy realistami blush

a co to Arka jakieś leszcze i 8 cud świata się wydarzył ?

Zapomniałeś o Niecieczy


Bo mówię o wpierdolu, a nie kompromitacji

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by quincy
Ibra napakowany dzisiaj jak kabanos. Ukąsi.

Ciekawe czy dostanie choć jedno podanie w polu karnym BVB?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by aker
Originally Posted by chudy
@aker - gratuluję potomstwa, niechże będzie zdrowe i rośnie jak na drożdżach i niech przyjdzie Twemu dziecku żyć w lepszych czasach niż my teraz żyjemy

dzięki Chudy, chociaż nie ma to jak nieprzespane noce wink
co do czasów to obawiam się że będzie żyć w jeszcze gorszych czasach gdzie tylko będzie królował pieniądz a inne wartości pójdą do lamusa.
Teraz dzieci za łatwo dostają wszystko czego zapragną i nie potrafią tego docenić.
To nie te pokolenie co moje kiedy stało się w kolejce za bobofrutem a resorówkę w pewexie dostawało się na swięta lub urodziny i obchodziło się z nią jak z jajkiem
Aker mam to samo, mała jest ciągle głodna smile a jak śpi to taki słodki aniołek że aż się ciepło na sercu robi smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by aker
Originally Posted by chudy
@aker - gratuluję potomstwa, niechże będzie zdrowe i rośnie jak na drożdżach i niech przyjdzie Twemu dziecku żyć w lepszych czasach niż my teraz żyjemy

dzięki Chudy, chociaż nie ma to jak nieprzespane noce wink
co do czasów to obawiam się że będzie żyć w jeszcze gorszych czasach gdzie tylko będzie królował pieniądz a inne wartości pójdą do lamusa.
Teraz dzieci za łatwo dostają wszystko czego zapragną i nie potrafią tego docenić.
To nie te pokolenie co moje kiedy stało się w kolejce za bobofrutem a resorówkę w pewexie dostawało się na swięta lub urodziny i obchodziło się z nią jak z jajkiem

Gratulacje Aker piwo

To że łatwiej wszystko dostają to nic złego. Gorzej jak wokół kasy i wyglądu buduje się dzieciakowi świat. I tu masz rację bedz ie coeaz gorzej. Bo i jeszcze to ze będzie się naszym dzieciom wciskać w.szkołach taki kit geje i lesby tranzystory i innej maści patole to tacy fajni ludzie jak my.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by quincy
Ibra napakowany dzisiaj jak kabanos. Ukąsi.
[Linked Image]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dobrze napisane aker

pamietaj że normalni ludzie jeszcze somm

bez wklejania śniadania na instagramie
wakacji w Chorwacji na fejsbooku
foty nowego auto na naszej klasie itd

żyjemy w chorym kraju

ale MY możemy być zdrowi i wyjebać PiS i PO za burte


Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Burbon się melduje z Łazienkowskiej toast

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
same córki przychodzo na świat na forum x3

kumpel dzisiaj też został ojcem 43 lata

Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Originally Posted by burbon
Burbon się melduje z Łazienkowskiej toast
jakies inside info?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by burbon
Burbon się melduje z Łazienkowskiej toast

będzie live?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by burbon
Burbon się melduje z Łazienkowskiej toast
piwo

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by quincy
Originally Posted by bazyl
Biszop, takie coś jeszcze trochę pojeździ?
http://allegro.pl/show_item.php?item=6475456345#thumb/8

Bazylia Ty masz trójkę dzieci czy siedmioro?
trójke ale czasem na działkę jeszcze siostry zabieram.
znaczy zabierałem jak mialem Voyagera

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by kazow
patrzac na wczorajsze wyniki rostova i celticu... to Bazyl chyba juz ostrzy zeby na mojego Jamesa.... no way...nie dzisiaj:)
5 to lekko wpadnie

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by burbon
Burbon się melduje z Łazienkowskiej toast
burbon ale nie będziesz wybiegał nago na murawę smile? Nie ma nigdzie takiego zakładu smile a szkoda bo może byś się poświecił dla forum laugh

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by laser
Originally Posted by beks
Ty tu jakiś typ podałeś bo nie przypominam sobie.

Nie przypominasz sobie, bo gówno jesz i gówno wiesz. I jeśli łaska, to nie zwracaj się do mnie gównojadzie, bo ja odpowiedziałem zupełnie komu innemu, a nie tobie.
brzydalu ty

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
P
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
Originally Posted by pacyfista
dobrze napisane aker

pamietaj że normalni ludzie jeszcze somm

bez wklejania śniadania na instagramie
wakacji w Chorwacji na fejsbooku
foty nowego auto na naszej klasie itd

żyjemy w chorym kraju

ale MY możemy być zdrowi i wyjebać PiS i PO za burte


O tototo, bez pisania, "w cudownym nastroju w Grecji..." Po co to pisać wogóle?

Dawniej to były czasy, ehhhhh....

'76

Strona 18 z 177 1 2 16 17 18 19 20 176 177

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, forty, latajaca_holenderka), 2,522 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,192
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1