|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Na TVP1 pewnie Szpaku bedzie  Kurwa... Dla pytajacych "gdzie jest ta Legia?" odpowiadam: "w Lidze Mistrzów" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ibra napakowany dzisiaj jak kabanos. Ukąsi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520 |
Goetze juz nie ma twarzy jak po wyjeciu z ula.5-6 kilo spokojnie schudł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
@aker - gratuluję potomstwa, niechże będzie zdrowe i rośnie jak na drożdżach i niech przyjdzie Twemu dziecku żyć w lepszych czasach niż my teraz żyjemy dzięki Chudy, chociaż nie ma to jak nieprzespane noce  co do czasów to obawiam się że będzie żyć w jeszcze gorszych czasach gdzie tylko będzie królował pieniądz a inne wartości pójdą do lamusa. Teraz dzieci za łatwo dostają wszystko czego zapragną i nie potrafią tego docenić. To nie te pokolenie co moje kiedy stało się w kolejce za bobofrutem a resorówkę w pewexie dostawało się na swięta lub urodziny i obchodziło się z nią jak z jajkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493 |
No to Legia - BVB ov1,5HT, Borussia strzeli z karnego, Borussia over 5 rożnych  Skąd te nastroje macie, że Borussia wygra 1 bramką? Szanujmy się Legia wpierdol od Arki u siebie dostała, 0 dobrego meczu w tym sezonie to z czym do ludu? Wiadomo, że człowiek by chciał aby polska drużyna walczyła o zwycięstwo ale bądźmy realistami  a co to Arka jakieś leszcze i 8 cud świata się wydarzył ? Zapomniałeś o Niecieczy Bo mówię o wpierdolu, a nie kompromitacji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ibra napakowany dzisiaj jak kabanos. Ukąsi. Ciekawe czy dostanie choć jedno podanie w polu karnym BVB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
@aker - gratuluję potomstwa, niechże będzie zdrowe i rośnie jak na drożdżach i niech przyjdzie Twemu dziecku żyć w lepszych czasach niż my teraz żyjemy dzięki Chudy, chociaż nie ma to jak nieprzespane noce  co do czasów to obawiam się że będzie żyć w jeszcze gorszych czasach gdzie tylko będzie królował pieniądz a inne wartości pójdą do lamusa. Teraz dzieci za łatwo dostają wszystko czego zapragną i nie potrafią tego docenić. To nie te pokolenie co moje kiedy stało się w kolejce za bobofrutem a resorówkę w pewexie dostawało się na swięta lub urodziny i obchodziło się z nią jak z jajkiem Aker mam to samo, mała jest ciągle głodna  a jak śpi to taki słodki aniołek że aż się ciepło na sercu robi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
@aker - gratuluję potomstwa, niechże będzie zdrowe i rośnie jak na drożdżach i niech przyjdzie Twemu dziecku żyć w lepszych czasach niż my teraz żyjemy dzięki Chudy, chociaż nie ma to jak nieprzespane noce  co do czasów to obawiam się że będzie żyć w jeszcze gorszych czasach gdzie tylko będzie królował pieniądz a inne wartości pójdą do lamusa. Teraz dzieci za łatwo dostają wszystko czego zapragną i nie potrafią tego docenić. To nie te pokolenie co moje kiedy stało się w kolejce za bobofrutem a resorówkę w pewexie dostawało się na swięta lub urodziny i obchodziło się z nią jak z jajkiem Gratulacje Aker  To że łatwiej wszystko dostają to nic złego. Gorzej jak wokół kasy i wyglądu buduje się dzieciakowi świat. I tu masz rację bedz ie coeaz gorzej. Bo i jeszcze to ze będzie się naszym dzieciom wciskać w.szkołach taki kit geje i lesby tranzystory i innej maści patole to tacy fajni ludzie jak my.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Ibra napakowany dzisiaj jak kabanos. Ukąsi. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dobrze napisane aker
pamietaj że normalni ludzie jeszcze somm
bez wklejania śniadania na instagramie wakacji w Chorwacji na fejsbooku foty nowego auto na naszej klasie itd
żyjemy w chorym kraju
ale MY możemy być zdrowi i wyjebać PiS i PO za burte
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Burbon się melduje z Łazienkowskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
same córki przychodzo na świat na forum x3
kumpel dzisiaj też został ojcem 43 lata
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,141 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,141 Likes: 9 |
Burbon się melduje z Łazienkowskiej  jakies inside info?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Burbon się melduje z Łazienkowskiej  będzie live?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Burbon się melduje z Łazienkowskiej  
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Bazylia Ty masz trójkę dzieci czy siedmioro? trójke ale czasem na działkę jeszcze siostry zabieram. znaczy zabierałem jak mialem Voyagera
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
patrzac na wczorajsze wyniki rostova i celticu... to Bazyl chyba juz ostrzy zeby na mojego Jamesa.... no way...nie dzisiaj:) 5 to lekko wpadnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Burbon się melduje z Łazienkowskiej  burbon ale nie będziesz wybiegał nago na murawę  ? Nie ma nigdzie takiego zakładu  a szkoda bo może byś się poświecił dla forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Ty tu jakiś typ podałeś bo nie przypominam sobie. Nie przypominasz sobie, bo gówno jesz i gówno wiesz. I jeśli łaska, to nie zwracaj się do mnie gównojadzie, bo ja odpowiedziałem zupełnie komu innemu, a nie tobie. brzydalu ty
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
|
|
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817 |
dobrze napisane aker
pamietaj że normalni ludzie jeszcze somm
bez wklejania śniadania na instagramie wakacji w Chorwacji na fejsbooku foty nowego auto na naszej klasie itd
żyjemy w chorym kraju
ale MY możemy być zdrowi i wyjebać PiS i PO za burte O tototo, bez pisania, "w cudownym nastroju w Grecji..." Po co to pisać wogóle? Dawniej to były czasy, ehhhhh.... '76
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|