|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
wielu wstawia fotki ze swoimi pociechami czy rodzina na fb, to tez poronione?  Nie wiem czy "poronione", ale pytam tylko: po co? nie jestem za tym, pytanie było neutralne, mozna zapytac bazyla, fecha czy akera, quinciego czy wstawiaja?  nie mam FB ani zadnego innego portalu społkosiowego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
ktoś grał jakies remisy ? Ja zagrałem Sevillę +1 (AH) i w tym meczu remis pasuje mi jak ulał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
ktoś grał jakies remisy ? Totki, CB i Lajon wszędzie dodatkowo 2:2 pograne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A no chore to jest ale co zrobisz? Ja nie mam fb i żyję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
ktoś grał jakies remisy ? Ja zagrałem Sevillę +1 (AH) i w tym meczu remis pasuje mi jak ulał 1:0 lub 2:0 wymęczy Juve
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
A no chore to jest ale co zrobisz? Ja nie mam fb i żyję. ja tez nie mam i nie chce miec tak samo jak kiedys nasza klasa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
wielu wstawia fotki ze swoimi pociechami czy rodzina na fb, to tez poronione?  Nie wiem czy "poronione", ale pytam tylko: po co? nie jestem za tym, pytanie było neutralne, mozna zapytac bazyla, fecha czy akera, quinciego czy wstawiaja?  nie mam FB ani zadnego innego portalu społkosiowego żonie jest ciężko przetłumaczyć żeby nie wstawiała. Taki charakter. Jak się sama nie oparzy to będzie gadać, że wrzątkiem za smudę się nie oparzysz. Co zrobisz... Ja jestem zagorzałym przeciwnikiem fb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no i to jest prawidłowe podejscie, ale w dzisiejszych czasach to chyba niewielka czas populacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Na ktorym programie leci Real?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A no chore to jest ale co zrobisz? Ja nie mam fb i żyję. ja tez nie mam i nie chce miec tak samo jak kiedys nasza klasa +1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Witam , gdzie nie spojrzę tu w tą oferte to widze remis ... no może poza RM i City ... chociaż i City w LM męczarnie sie zdarzały ... City wtedy gralo bez trenera, teraz w koncu zatrudnili prawdziwego, ale Pep z ta Borussia zdobywal srednio 1 punkt z kawalkiem na mecz. czyli mówisz że over pewny ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
ktoś grał jakies remisy ? Ja zagrałem Sevillę +1 (AH) i w tym meczu remis pasuje mi jak ulał 1:0 lub 2:0 wymęczy Juve Jest to możliwe oczywiście, dlatego mam ah+1 na wypadek jednobramkowego wyniku Juve, ale z dzisiejszych meczy ten mi najbardziej wygląda na remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Witam Panowie Naprawde wierzycie w jakies 1-1 ? 2-1? Dla mnie najmniejszy wymiar kary dzisiaj to bedzie 0-3, 0-4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Witam Panowie Naprawde wierzycie w jakies 1-1 ? 1-2? Dla mnie najmniejszy wymiar kary dzisiaj to bedzie 0-3, 0-4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Witam , gdzie nie spojrzę tu w tą oferte to widze remis ... no może poza RM i City ... chociaż i City w LM męczarnie sie zdarzały ... City wtedy gralo bez trenera, teraz w koncu zatrudnili prawdziwego, ale Pep z ta Borussia zdobywal srednio 1 punkt z kawalkiem na mecz. czyli mówisz że over pewny ... Ja tylko rzucam statystyka  Gdybym mial cos pograc na ten mecz, cos bezpiecznego bez ryzyka to wybralbym City -1 DNB, ale juz nie po takim kursie jak jest obecnie. BTTS fajnie brzmi, overki tez lubia oba zespoly 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
ktoś grał jakies remisy ? Totki, CB i Lajon wszędzie dodatkowo 2:2 pograne moze Monaco by niespodzinke sprawiło ...  x2 pogram
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Al Nasr (Uae) 0 - 1 Al Jaish (Qat) no co za kurwy niemyte, 13-4 w rogach , w strzałach też, atakach, cisną i cisną i tylko 0-1???? ARABY pierd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
A no chore to jest ale co zrobisz? Ja nie mam fb i żyję. ja tez nie mam i nie chce miec tak samo jak kiedys nasza klasa +1 4 osoby lubi to
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
pulisic 17 lat amerykaniec w skladzie bvb
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|