|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12 |
Dziwne bo utworzylem ten PIN, a przy logowaniu jest nadal tylko haslo PIN nie jest wymagany za kazdym razem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
Witam Dostalem pare dni temu nowa karte skrill aktywowalem ja i nie mam pinu ponoc gadalem z supportem ze ma byc miejsce na koncie gdzie wyskoczy pin ale nic takiego nie mam .... Maja ladny burdel sami nie wiedza o co chodzi i przerzucaja sie odpowiedzialnoscia z kata w kat . Polski support co innego angielski co innego ... Teraz dali sprawe ponoc do innego dzialu i maja sie tym zajac. Ktos mial podobna sytuacje ? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
A i jeszcze jedno normalnie moge nia placic poprzez podanie numeru karty i ccv ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12 |
Mozecie sie na Skrill zalogowac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Znalazłem w skrzynce nową kartę. Nie wiem po kuta mi ją wysłali bo stara jest ważna jeszcze przez dwa lata.  Jaki mają w tym cel? Daje jakieś korzyści ta nowsza poza tym, że wygląda solidniej, ma inny chip i wypukłe cyferki? Warto ją aktywować? Nie rozumiem tej akcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Ok, bajpas jest, ale to akurat uważam za zbędny bajer
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Też dostałem i to dwie od razu, w różnych walutach. Również mnie to zastanawia, tym bardziej, że w zeszłym miesiącu przyszła "zwykła szara" karta, bo poprzedniej się ważność skończyła. Zapytałem supportu, dam znać co odpowiedzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
moja nowego partnera od kart, wszystkie wymieniaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Skoro już zajrzałem do tego tematu to zapytam jeszcze o kilka nurtujących mnie kwestii  1. Nowe opłaty. Opłata za nieaktywnego użytkownika – 2 € - wzrost z 1 do 2 EOpłata za wysłanie środków – 1,9% Limit 20 € - wzrost z 1% do 1,9% i kwoty maksymalnego obciążenia z 10E do 20EOpłata za przekazanie środków na konto NETELLER – 3% - do tej pory tego nie było (?)Opłata za przelew na konto bankowe – 5,50 € - jeżeli dobrze widzę to wzrost z 2,95 E o 1,55 E
Opłata za przewalutowanie – 3,99% - I to interesuje mnie najbardziej. Na stronie ( https://www.skrill.com/pl/oplaty/) jest napisane, że już teraz za przewalutowanie pobierane jest 2,99-3,99%, wiec zrozumiałe jest, że teraz w każdym przypadku będzie to 3,99%. I teraz pytanie - jak mogę dowiedzieć się ile wynosiła u mnie ta prowizja do tej pory? Z roomu/buka wypłacam w dolarach (mogę też w euro i w funtach), skrilla mam w złotówkach. W danych transakcji w rubryce opłaty jest 0, podany jest za to kurs. Czy oni tą prowizję obcinają z kursu czy jakoś inaczej? Czy można tu coś pokobminowac żeby było taniej? Np. zmienić na skrillu walutę na euro, przelewać sobie z roomu też euro, wyplacać euro z bankomatów (widziałem, że w niektórych euronetach jest taka opcja), a potem wymieniać je na złotówki w banku/kantorze? Robi ktoś tak, będzie się to opłacać? Jeszcze jedna kwestia. Czasem kiedy wielokrotnie w ciagu dnia (czy raczej wieczoru ;)) opłacam karta mniejsze kwoty to za którymś - może nawet nastym razem terminale zaczynają odrzucac transakcje. Nastepnego dnia karta działa juz normalnie. Środki na koncie są, dziennego limitu wydatków tez nie przekroczyłem. O co może chodzić? Jest jakies dobowe ograniczenie ilości transakcji? Może mam pecha i trafiam po prostu na techniczne problemy z serwisem :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Też dostałem i to dwie od razu, w różnych walutach. Również mnie to zastanawia, tym bardziej, że w zeszłym miesiącu przyszła "zwykła szara" karta, bo poprzedniej się ważność skończyła. Zapytałem supportu, dam znać co odpowiedzą. Konta dwuwalutowe to opcja dla vipów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Czy można tu coś pokobminowac żeby było taniej? Np. zmienić na skrillu walutę na euro, przelewać sobie z roomu też euro, wyplacać euro z bankomatów (widziałem, że w niektórych euronetach jest taka opcja), a potem wymieniać je na złotówki w banku/kantorze? Robi ktoś tak, będzie się to opłacać? Ok, juz doczytałem, że tak różowo to raczej nie wygląda..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Opłaty podnoszą, ale stać ich, żeby lekką ręką wyrzucać pieniądze w błoto. Do mnie też przyszły w ciągu kilku dni dwie karty. Pierwsza, bo straciła ważność, druga - w ramach wymiany na nowe zbliżeniowe. Mogli przecież to zoptymalizować i zacząć wysyłanie nowych kart od osób, którym kończą się stare.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Nie wiadomo jak wyglądała ich umowa ze starą firmą, może nie mogli sobie pozwolić na zwlekanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Jeśli chodzi o opłaty to niestety ale są lidarami na rynku i mogą sobie robić co chcą raczej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
tylko że ten rynek praktycznie nie istnieje ( bo cały rybek jest w ich rękach), i nie mają żadnej konkurencji szczególnie po przejęciu Netka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
gdzie moge zmienic pin do karty?? bo nowa ma nowy pin 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|