Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 26 1 2 18 19 20 21 22 25 26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Originally Posted by rymoholik
Dziwne bo utworzylem ten PIN, a przy logowaniu jest nadal tylko haslo

PIN nie jest wymagany za kazdym razem

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
a kiedy?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Witam
Dostalem pare dni temu nowa karte skrill aktywowalem ja i nie mam pinu ponoc gadalem z supportem ze ma byc miejsce na koncie gdzie wyskoczy pin ale nic takiego nie mam ....
Maja ladny burdel sami nie wiedza o co chodzi i przerzucaja sie odpowiedzialnoscia z kata w kat . Polski support co innego angielski co innego ... Teraz dali sprawe ponoc do innego dzialu i maja sie tym zajac.
Ktos mial podobna sytuacje ?
Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
A i jeszcze jedno normalnie moge nia placic poprzez podanie numeru karty i ccv ...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Mozecie sie na Skrill zalogowac ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
U mnie się da...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
U mnie też wszystko ok.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Dzieki

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Znalazłem w skrzynce nową kartę. Nie wiem po kuta mi ją wysłali bo stara jest ważna jeszcze przez dwa lata. smirk Jaki mają w tym cel?

Daje jakieś korzyści ta nowsza poza tym, że wygląda solidniej, ma inny chip i wypukłe cyferki? Warto ją aktywować? Nie rozumiem tej akcji.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Ok, bajpas jest, ale to akurat uważam za zbędny bajer

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Też dostałem i to dwie od razu, w różnych walutach. Również mnie to zastanawia, tym bardziej, że w zeszłym miesiącu przyszła "zwykła szara" karta, bo poprzedniej się ważność skończyła. Zapytałem supportu, dam znać co odpowiedzą.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
moja nowego partnera od kart, wszystkie wymieniaja.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Skoro już zajrzałem do tego tematu to zapytam jeszcze o kilka nurtujących mnie kwestii smile

1. Nowe opłaty.

Opłata za nieaktywnego użytkownika – 2 € - wzrost z 1 do 2 E
Opłata za wysłanie środków – 1,9% Limit 20 € - wzrost z 1% do 1,9% i kwoty maksymalnego obciążenia z 10E do 20E
Opłata za przekazanie środków na konto NETELLER – 3% - do tej pory tego nie było (?)
Opłata za przelew na konto bankowe – 5,50 € - jeżeli dobrze widzę to wzrost z 2,95 E o 1,55 E


Opłata za przewalutowanie – 3,99% -
I to interesuje mnie najbardziej.
Na stronie (https://www.skrill.com/pl/oplaty/) jest napisane, że już teraz za przewalutowanie pobierane jest 2,99-3,99%, wiec zrozumiałe jest, że teraz w każdym przypadku będzie to 3,99%.
I teraz pytanie - jak mogę dowiedzieć się ile wynosiła u mnie ta prowizja do tej pory? Z roomu/buka wypłacam w dolarach (mogę też w euro i w funtach), skrilla mam w złotówkach. W danych transakcji w rubryce opłaty jest 0, podany jest za to kurs. Czy oni tą prowizję obcinają z kursu czy jakoś inaczej?

Czy można tu coś pokobminowac żeby było taniej? Np. zmienić na skrillu walutę na euro, przelewać sobie z roomu też euro, wyplacać euro z bankomatów (widziałem, że w niektórych euronetach jest taka opcja), a potem wymieniać je na złotówki w banku/kantorze? Robi ktoś tak, będzie się to opłacać?


Jeszcze jedna kwestia. Czasem kiedy wielokrotnie w ciagu dnia (czy raczej wieczoru ;)) opłacam karta mniejsze kwoty to za którymś - może nawet nastym razem terminale zaczynają odrzucac transakcje. Nastepnego dnia karta działa juz normalnie. Środki na koncie są, dziennego limitu wydatków tez nie przekroczyłem. O co może chodzić? Jest jakies dobowe ograniczenie ilości transakcji? Może mam pecha i trafiam po prostu na techniczne problemy z serwisem :/

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by _Korver_
Też dostałem i to dwie od razu, w różnych walutach. Również mnie to zastanawia, tym bardziej, że w zeszłym miesiącu przyszła "zwykła szara" karta, bo poprzedniej się ważność skończyła. Zapytałem supportu, dam znać co odpowiedzą.

Konta dwuwalutowe to opcja dla vipów?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by mat2000
Czy można tu coś pokobminowac żeby było taniej? Np. zmienić na skrillu walutę na euro, przelewać sobie z roomu też euro, wyplacać euro z bankomatów (widziałem, że w niektórych euronetach jest taka opcja), a potem wymieniać je na złotówki w banku/kantorze? Robi ktoś tak, będzie się to opłacać?

Ok, juz doczytałem, że tak różowo to raczej nie wygląda..

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Opłaty podnoszą, ale stać ich, żeby lekką ręką wyrzucać pieniądze w błoto. Do mnie też przyszły w ciągu kilku dni dwie karty. Pierwsza, bo straciła ważność, druga - w ramach wymiany na nowe zbliżeniowe. Mogli przecież to zoptymalizować i zacząć wysyłanie nowych kart od osób, którym kończą się stare.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Nie wiadomo jak wyglądała ich umowa ze starą firmą, może nie mogli sobie pozwolić na zwlekanie.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Jeśli chodzi o opłaty to niestety ale są lidarami na rynku i mogą sobie robić co chcą raczej.

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
tylko że ten rynek praktycznie nie istnieje ( bo cały rybek jest w ich rękach), i nie mają żadnej konkurencji szczególnie po przejęciu Netka.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
gdzie moge zmienic pin do karty??
bo nowa ma nowy pin frown

Strona 20 z 26 1 2 18 19 20 21 22 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,872 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,535
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1