|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890 |
Dzisiaj odbyła się impreza TVN w kinie Palladium w Wawie. Nic szczególnego, poza jednym faktem. Na imprezie elit moja żona została okradziona. Kilka tysięcy osób, dobrze zarabiających, a jednak kradnących... Moje pytanie do czytających mecz.pl: Gdzie i w jakich okolicznościach Was okradziono? Lub Waszych bliskich?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Oj mase tu by mozna trylogie napisać ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Kumpla panne napadł koleś w klatce schodowej,moją mame kiedyś chcieli w pociągu okraść,kumpeli wyrwali torebke na ulicy,kumpla kiedyś jakiś koleś napadł w nocy na ulicy,mi kiedyś koleś z drużyny zajebał portfal jak graliśmy na turnieju,okradione samochody rodziny,mojemu staremu nawet kiedyś blachy z fury odkręcili a kumple kiedyś na osiedlu typowi wykrecili coś z samochodu na parkingu pod blokiem,oj setki przypadków,przecież Polska to kraj złodziei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> A najlepszy kiedyś w nocy kolegom ktos wjechał jak spali do akademika do pokoju i zajebali aparat fotograficzny i ..... czajnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Mnie okradziono u pewnego bukmachera, wplacilem pieniadze, kilka razy zgaralem, zagladam na konto po jakims czasie, a tam o 80 zetow mniej, pewnie myslali ze nie zauwaze, ale w exelu wszystko potwierdzam i wyszlo, mozecie zgadnac co to byl za buk, wystawiam kurs 1,2 ze traficie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Poza tym dwoch szczylow kiedys chcialo mnie skroic, na szczescie mialem kastet i efekt byl dla jednego z nich oplakany.
W sklepie na jedno 'jajo' mnie oszukali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wiecej nie pamietam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
stawiam Experto 10/10 na sponsora Legii
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
and we have a winner <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890 |
Mi osoboście nic nie zajebali, różne rzeczy gubiłem (dowód osobisty), ale jakoś ta wątpliwa przyjemność mnie omijała. Dwa lata temu ukradli na imprezie - oczywiście TVN - mojej żonie okulary... Zadziwia mnie jedno - zarabiają w chuj kasy a jednak kradną... albo inaczej... pracownicy TVN nie chodzą na te imprezy ale dają zaproszenia znajomym, a jakich mają znajomych?
Niech UE mówi co chce, ale jestem za karą śmierci, i za obcinaniem dłoni za kradzież, po dwóch kradzieżach koleś lub koleżanka nie będą mieli jak dupy podetrzeć (nasz NFZ nie da na sztuczną rękę) to i nic nie ukradną. Łapówki skurwysyny też nie wezmą, więc zmniejszy się korupcja. Moim zdaniem, albo drakońskie kary, albo w tym naszym zapyziałym kraju nic się nie zmieni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Kleptomani w TVN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Kleptomani w TVN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 10/10 Sekielski i Morozowski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mi nikt nie zdąży nic ukraść bo i tak wszystko pogubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kiedyś jakiś gówniarz w podstawówce mi karte z charizardem skroił to sie zamartwiałem przez tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
mi kiedys ukradli buty na WFie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
to sprawa dla Krzysztofa R. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
jakby nie było.. też TVN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890 |
To nawet nie chodzi o ludzi z TVN... oni dają zaproszenia swoim znajomym... znajomi mają większe karki niż głowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Elity TVN tam nie było, ale ta elita rozdała zaproszenia swoim znajomym...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
krzystof R juz siedzi, wiec jak juz to dla programu CELA (tez bodajze taki byl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|