Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#676379 30/09/2006 03:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
G
GSE
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
Dzisiaj odbyła się impreza TVN w kinie Palladium w Wawie. Nic szczególnego, poza jednym faktem. Na imprezie elit moja żona została okradziona. Kilka tysięcy osób, dobrze zarabiających, a jednak kradnących... Moje pytanie do czytających mecz.pl: Gdzie i w jakich okolicznościach Was okradziono? Lub Waszych bliskich?

Bonus: Unibet
#676380 30/09/2006 03:42
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Oj mase tu by mozna trylogie napisać ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Kumpla panne napadł koleś w klatce schodowej,moją mame kiedyś chcieli w pociągu okraść,kumpeli wyrwali torebke na ulicy,kumpla kiedyś jakiś koleś napadł w nocy na ulicy,mi kiedyś koleś z drużyny zajebał portfal jak graliśmy na turnieju,okradione samochody rodziny,mojemu staremu nawet kiedyś blachy z fury odkręcili a kumple kiedyś na osiedlu typowi wykrecili coś z samochodu na parkingu pod blokiem,oj setki przypadków,przecież Polska to kraj złodziei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
A najlepszy kiedyś w nocy kolegom ktos wjechał jak spali do akademika do pokoju i zajebali aparat fotograficzny i ..... czajnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#676381 30/09/2006 03:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Mnie okradziono u pewnego bukmachera, wplacilem pieniadze, kilka razy zgaralem, zagladam na konto po jakims czasie, a tam o 80 zetow mniej, pewnie myslali ze nie zauwaze, ale w exelu wszystko potwierdzam i wyszlo, mozecie zgadnac co to byl za buk, wystawiam kurs 1,2 ze traficie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Poza tym dwoch szczylow kiedys chcialo mnie skroic, na szczescie mialem kastet i efekt byl dla jednego z nich oplakany.

W sklepie na jedno 'jajo' mnie oszukali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wiecej nie pamietam.

#676382 30/09/2006 03:46
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
stawiam Experto 10/10 na sponsora Legii

#676383 30/09/2006 03:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
and we have a winner <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#676384 30/09/2006 04:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
G
GSE
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
Mi osoboście nic nie zajebali, różne rzeczy gubiłem (dowód osobisty), ale jakoś ta wątpliwa przyjemność mnie omijała. Dwa lata temu ukradli na imprezie - oczywiście TVN - mojej żonie okulary... Zadziwia mnie jedno - zarabiają w chuj kasy a jednak kradną... albo inaczej... pracownicy TVN nie chodzą na te imprezy ale dają zaproszenia znajomym, a jakich mają znajomych?

Niech UE mówi co chce, ale jestem za karą śmierci, i za obcinaniem dłoni za kradzież, po dwóch kradzieżach koleś lub koleżanka nie będą mieli jak dupy podetrzeć (nasz NFZ nie da na sztuczną rękę) to i nic nie ukradną. Łapówki skurwysyny też nie wezmą, więc zmniejszy się korupcja. Moim zdaniem, albo drakońskie kary, albo w tym naszym zapyziałym kraju nic się nie zmieni.

#676385 30/09/2006 08:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kleptomani w TVN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#676386 30/09/2006 09:36
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Kleptomani w TVN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

10/10 Sekielski i Morozowski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mi nikt nie zdąży nic ukraść bo i tak wszystko pogubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kiedyś jakiś gówniarz w podstawówce mi karte z charizardem skroił to sie zamartwiałem przez tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#676387 30/09/2006 18:37
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
mi kiedys ukradli buty na WFie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#676388 30/09/2006 19:11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
to sprawa dla Krzysztofa R. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


jakby nie było.. też TVN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#676389 30/09/2006 19:23
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
G
GSE
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
To nawet nie chodzi o ludzi z TVN... oni dają zaproszenia swoim znajomym... znajomi mają większe karki niż głowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Elity TVN tam nie było, ale ta elita rozdała zaproszenia swoim znajomym...

#676390 01/10/2006 07:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
krzystof R juz siedzi, wiec jak juz to dla programu CELA (tez bodajze taki byl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, rymoholik, Sensei, Akhu, bukma, latajaca_holenderka), 1,281 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,693
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1