|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Viktoria Plzen @ 2.70 Sassuolo @ 2.70 St Etienne @ 2.40 Feyenoord @ 4.00 Nicea @ 4.50 FC Salzburg @ 4.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
Jak sie bydlo nie potrafi zachowac na stadionie to miej pretensje do bydla a nie do kurw z uefa. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kurwa Synowi obiecałem, że go na mecz zabiorę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Jak sie bydlo nie potrafi zachowac na stadionie to miej pretensje do bydla a nie do kurw z uefa. Nie będę Ci tłumaczył, ale jakby coś takiego zdarzyło się na jakimś Bayernie czy innym Realu to by się skończyło na karze finansowej. Co innego, jakby to był pierwszy taki wybryk, a nie notorycznie coś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
Jak sie bydlo nie potrafi zachowac na stadionie to miej pretensje do bydla a nie do kurw z uefa. Nie będę Ci tłumaczył, ale jakby coś takiego zdarzyło się na jakimś Bayernie czy innym Realu to by się skończyło na karze finansowej. nie zdarzylo by sie bo tam nie ma bydła, bydlo tylko u nas, debile zajebane i holota
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Kurwa Synowi obiecałem, że go na mecz zabiorę. to jest problem Teodorze  ale te vip, pewnie będą zwolnione..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kurwa Synowi obiecałem, że go na mecz zabiorę. to jest problem Teodorze  ale te vip, pewnie będą zwolnione.. No niestety na vip nie mam dojścia do biletów Burb. A tak w ogóle to mecz przy pustych trybunach mnie nie interesuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jak sie bydlo nie potrafi zachowac na stadionie to miej pretensje do bydla a nie do kurw z uefa. Nie będę Ci tłumaczył, ale jakby coś takiego zdarzyło się na jakimś Bayernie czy innym Realu to by się skończyło na karze finansowej. nie zdarzylo by sie bo tam nie ma bydła, bydlo tylko u nas, debile zajebane i holota Sam kurwa bydło jesteś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Kurwa Synowi obiecałem, że go na mecz zabiorę. to jest problem Teodorze  ale te vip, pewnie będą zwolnione.. No niestety na vip nie mam dojścia do biletów Burb. A tak w ogóle to mecz przy pustych trybunach mnie nie interesuje. to zabierzesz go na inny...myślałem, że chodzi o Real tylko..  gdybyś jednak coś potrzebował pisz na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
gajus ty pwowinienes miec w nicku gejus zmien szybko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Na Sporting pojedziemy. Ale młody bardzo chciał Real.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Na dziś spotkanie będzie mogło obejrzeć maksymalnie 200 najważniejszych osób związanych z Realem Madryt lub federacją (prezes klubu, przedstawiciele zarządu, prezes federacji, osoby wysoko postawione w strukturach klubu). A także maksymalnie 75-osobowa delegacja obu drużyn, wliczając w to zawodników, lekarzy czy trenerów, ponadto akredytowani dziennikarze, policja, ochrona, osoby zajmujące się stadionową infrastrukturą, maksymalnie 75 przedstawicieli UEFA oraz oficjalni partnerzy UEFA z vipowskimi wejściówkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
gajus ty pwowinienes miec w nicku gejus zmien szybko  tak to jest jak sie nie ma argumentow to sie robi prywatne wycieczki, pozdrawiam malych ludzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
Jak sie bydlo nie potrafi zachowac na stadionie to miej pretensje do bydla a nie do kurw z uefa. Nie będę Ci tłumaczył, ale jakby coś takiego zdarzyło się na jakimś Bayernie czy innym Realu to by się skończyło na karze finansowej. nie zdarzylo by sie bo tam nie ma bydła, bydlo tylko u nas, debile zajebane i holota Sam kurwa bydło jesteś. to co ci debile zrobili normalnym zachowaniem nazwac nie mozna, wiec bylo nienormalne, wiec bydlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Na dziś spotkanie będzie mogło obejrzeć maksymalnie 200 najważniejszych osób związanych z Realem Madryt lub federacją (prezes klubu, przedstawiciele zarządu, prezes federacji, osoby wysoko postawione w strukturach klubu). A także maksymalnie 75-osobowa delegacja obu drużyn, wliczając w to zawodników, lekarzy czy trenerów, ponadto akredytowani dziennikarze, policja, ochrona, osoby zajmujące się stadionową infrastrukturą, maksymalnie 75 przedstawicieli UEFA oraz oficjalni partnerzy UEFA z vipowskimi wejściówkami. to widzę, że ciężko będzie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Jak sie bydlo nie potrafi zachowac na stadionie to miej pretensje do bydla a nie do kurw z uefa.  równiez sie pod tym podpisuje, jak sie wpuszcza zwierzęta, tak zwierzęta bo takich debili ludzmi bym nie nazwał, to takie tego skutki, prawidłowa decyzja uefy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Jak sie bydlo nie potrafi zachowac na stadionie to miej pretensje do bydla a nie do kurw z uefa. Nie będę Ci tłumaczył, ale jakby coś takiego zdarzyło się na jakimś Bayernie czy innym Realu to by się skończyło na karze finansowej. nie zdarzylo by sie bo tam nie ma bydła, bydlo tylko u nas, debile zajebane i holota Sam kurwa bydło jesteś. Sloma Ci z butow wystaje. Widac, ze podobny poziom do ziomali co zadyme robia na stadionie, rzucaja na murawe roznymi przedmiotami, wykrzykuja rasistowskie hasla itd. W sumie Uefa na meczu z BVB dopatrzyla sie zlamania 6 podstawowych zakazow: zadyma, race, hasla rasitowskie, rzucanie przedmiotami na murawe, zablokowanie wyjscia ewakuacyjnego i niewystarczajace srodki bezpieczenstwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
wyłowione gdzieś z sieci... Coś ty cipo zrobiła, niech cię ogarnie kiła !preeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecz [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Widać, że część z Was mecze ogląda tylko w TV. Co tam się takiego zdarzyło? Zamordowali kogoś? Jacyś ranni byli? Parę rac odpalono, kilkadziesiąt osób przebiegło się po trybunach, nikomu nic się nie stało. A tak do wiadomości stadion został zamknięty za niby rasistowskie przyśpiewki. Afera kurwa jakby ktoś zginął.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ssaczu Twojego poziomu oceniał nie będę nie znamy się. Ale pewnie poglądy mamy inne. Może również preferencje seksualne. Ja mam żonę, rodzinę, lubię trybuny piłkarskie i ich atmosferę. Inni wolą marsze wolności i inne takie parady. Ale cóż żyjemy w wolnym kraju.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|