Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 92 z 109 1 2 90 91 92 93 94 108 109
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Viktoria Plzen @ 2.70
Sassuolo @ 2.70
St Etienne @ 2.40
Feyenoord @ 4.00
Nicea @ 4.50
FC Salzburg @ 4.60

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Originally Posted by ssaczu
Jak sie bydlo nie potrafi zachowac na stadionie to miej pretensje do bydla a nie do kurw z uefa.

aplauz

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Kurwa Synowi obiecałem, że go na mecz zabiorę.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by TEO
Originally Posted by ssaczu
Jak sie bydlo nie potrafi zachowac na stadionie to miej pretensje do bydla a nie do kurw z uefa.
Nie będę Ci tłumaczył, ale jakby coś takiego zdarzyło się na jakimś Bayernie czy innym Realu to by się skończyło na karze finansowej.
Co innego, jakby to był pierwszy taki wybryk, a nie notorycznie coś wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by TEO
Originally Posted by ssaczu
Jak sie bydlo nie potrafi zachowac na stadionie to miej pretensje do bydla a nie do kurw z uefa.
Nie będę Ci tłumaczył, ale jakby coś takiego zdarzyło się na jakimś Bayernie czy innym Realu to by się skończyło na karze finansowej.
nie zdarzylo by sie bo tam nie ma bydła, bydlo tylko u nas, debile zajebane i holota

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Kurwa Synowi obiecałem, że go na mecz zabiorę.

to jest problem Teodorze frown

ale te vip, pewnie będą zwolnione..

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by burbon
Originally Posted by TEO
Kurwa Synowi obiecałem, że go na mecz zabiorę.

to jest problem Teodorze frown

ale te vip, pewnie będą zwolnione..
No niestety na vip nie mam dojścia do biletów Burb. A tak w ogóle
to mecz przy pustych trybunach mnie nie interesuje.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by gajus_bonus
Originally Posted by TEO
Originally Posted by ssaczu
Jak sie bydlo nie potrafi zachowac na stadionie to miej pretensje do bydla a nie do kurw z uefa.
Nie będę Ci tłumaczył, ale jakby coś takiego zdarzyło się na jakimś Bayernie czy innym Realu to by się skończyło na karze finansowej.
nie zdarzylo by sie bo tam nie ma bydła, bydlo tylko u nas, debile zajebane i holota
Sam kurwa bydło jesteś.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Originally Posted by burbon
Originally Posted by TEO
Kurwa Synowi obiecałem, że go na mecz zabiorę.

to jest problem Teodorze frown

ale te vip, pewnie będą zwolnione..
No niestety na vip nie mam dojścia do biletów Burb. A tak w ogóle
to mecz przy pustych trybunach mnie nie interesuje.

to zabierzesz go na inny...myślałem, że chodzi o Real tylko.. smile
gdybyś jednak coś potrzebował pisz na priv

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
gajus ty pwowinienes miec w nicku gejus zmien szybko smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Na Sporting pojedziemy. Ale młody bardzo chciał Real.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Na dziś spotkanie będzie mogło obejrzeć maksymalnie 200 najważniejszych osób związanych z Realem Madryt lub federacją (prezes klubu, przedstawiciele zarządu, prezes federacji, osoby wysoko postawione w strukturach klubu). A także maksymalnie 75-osobowa delegacja obu drużyn, wliczając w to zawodników, lekarzy czy trenerów, ponadto akredytowani dziennikarze, policja, ochrona, osoby zajmujące się stadionową infrastrukturą, maksymalnie 75 przedstawicieli UEFA oraz oficjalni partnerzy UEFA z vipowskimi wejściówkami.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by jaga1920
gajus ty pwowinienes miec w nicku gejus zmien szybko smile
tak to jest jak sie nie ma argumentow to sie robi prywatne wycieczki, pozdrawiam malych ludzi smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by TEO
Originally Posted by gajus_bonus
Originally Posted by TEO
Originally Posted by ssaczu
Jak sie bydlo nie potrafi zachowac na stadionie to miej pretensje do bydla a nie do kurw z uefa.
Nie będę Ci tłumaczył, ale jakby coś takiego zdarzyło się na jakimś Bayernie czy innym Realu to by się skończyło na karze finansowej.
nie zdarzylo by sie bo tam nie ma bydła, bydlo tylko u nas, debile zajebane i holota
Sam kurwa bydło jesteś.
to co ci debile zrobili normalnym zachowaniem nazwac nie mozna, wiec bylo nienormalne, wiec bydlo

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by Warren
Na dziś spotkanie będzie mogło obejrzeć maksymalnie 200 najważniejszych osób związanych z Realem Madryt lub federacją (prezes klubu, przedstawiciele zarządu, prezes federacji, osoby wysoko postawione w strukturach klubu). A także maksymalnie 75-osobowa delegacja obu drużyn, wliczając w to zawodników, lekarzy czy trenerów, ponadto akredytowani dziennikarze, policja, ochrona, osoby zajmujące się stadionową infrastrukturą, maksymalnie 75 przedstawicieli UEFA oraz oficjalni partnerzy UEFA z vipowskimi wejściówkami.

to widzę, że ciężko będzie... smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by kubi20
Originally Posted by ssaczu
Jak sie bydlo nie potrafi zachowac na stadionie to miej pretensje do bydla a nie do kurw z uefa.

aplauz

równiez sie pod tym podpisuje, jak sie wpuszcza zwierzęta, tak zwierzęta bo takich debili ludzmi bym nie nazwał, to takie tego skutki, prawidłowa decyzja uefy

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by TEO
Originally Posted by gajus_bonus
Originally Posted by TEO
Originally Posted by ssaczu
Jak sie bydlo nie potrafi zachowac na stadionie to miej pretensje do bydla a nie do kurw z uefa.
Nie będę Ci tłumaczył, ale jakby coś takiego zdarzyło się na jakimś Bayernie czy innym Realu to by się skończyło na karze finansowej.
nie zdarzylo by sie bo tam nie ma bydła, bydlo tylko u nas, debile zajebane i holota
Sam kurwa bydło jesteś.


Sloma Ci z butow wystaje. Widac, ze podobny poziom do ziomali co zadyme robia na stadionie, rzucaja na murawe roznymi przedmiotami, wykrzykuja rasistowskie hasla itd.

W sumie Uefa na meczu z BVB dopatrzyla sie zlamania 6 podstawowych zakazow: zadyma, race, hasla rasitowskie, rzucanie przedmiotami na murawe, zablokowanie wyjscia ewakuacyjnego i niewystarczajace srodki bezpieczenstwa.


Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
wyłowione gdzieś z sieci...

Coś ty cipo zrobiła, niech cię ogarnie kiła !

preeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecz

[Linked Image]



Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Widać, że część z Was mecze ogląda tylko w TV. Co tam się takiego zdarzyło? Zamordowali kogoś? Jacyś ranni byli? Parę rac odpalono, kilkadziesiąt osób przebiegło się po trybunach, nikomu nic się nie stało. A tak do wiadomości stadion został zamknięty za niby rasistowskie przyśpiewki. Afera kurwa jakby ktoś zginął.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Ssaczu Twojego poziomu oceniał nie będę nie znamy się. Ale pewnie poglądy mamy inne. Może również preferencje seksualne. Ja mam żonę, rodzinę, lubię trybuny piłkarskie i ich atmosferę. Inni wolą marsze wolności i inne takie parady. Ale cóż żyjemy w wolnym kraju.

Strona 92 z 109 1 2 90 91 92 93 94 108 109

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, Lukasz111, forty), 2,842 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1