Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 97 z 109 1 2 95 96 97 98 99 108 109
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Zimon był taki mecz kilka lat temu chyba Pogoń-GKS 1-3 w 80min skończyło się 4-3. Ktoś chyba wklejal kupon po kursie 1000 za parę euro zagrany w Niemczech.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by TEO
Dobra czas zakończyć tą jałową dyskusje. Każdy ma swoje przekonania i ich nie zmieni.
Amen.

no wlasnie ciach bajera nie ma co kopac sie z koniem smile

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by gajus_bonus
Originally Posted by jaga1920
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz
prymitywne zachowania stadne, potrzeba grupowania sie.

a ty rozumiem jestes taki bon ton konwenanse ę ą to do opery tam znajdziesz cos dla siebie

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
AL TAAWON over 2,5 FT 1,83 jazdaaaaaa

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Fechu wierzysz jeszcze w Legie i Twoj over 2.5 pkt smile ?

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
ISMAILY SC pierwszy tor 2,20 over 1,5 FT 2,25 ov 2,5 FT 4,50 ov 11 rr kurs single

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
wiadomo ze poziom tej nedznej przepłacanej kopaniny nie dorówna frekwencji, dopingu, atmosfery, który jest na wysokim poziomie poza pojedynczymi incydentami

całe szczescie ze sie nie powtarza ta pamietna boruta i zadyma z bydgoszczy z pucharu polski, 2010 ?!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Bez odbioru kazow. Nie zrozumiemy się niestety.

Te papieroski to gandzia jarana na Camp Nou tonami. Ale luzik. Zalegalizować. Niech syn patrzy może już w 8 klasie zajara. Taka to obłuda kolego z Ciebie bije ze na zachodzi Twoim zdaniem cacy a u nas swołocz. To zapraszam do Holandii na mecz. Wychyl nosa dalej niż TVN i Money.pl

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Tak sobie czytam i próbuję się doszukać logiki, nie doszukałem się, a przysiągłbym myślałem, że to forum na którym wymagać jej to obowiązek:)

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
11 rogali kurs 4

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by gajus_bonus
Originally Posted by jaga1920
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz
prymitywne zachowania stadne, potrzeba grupowania sie.

a ty rozumiem jestes taki bon ton konwenanse ę ą to do opery tam znajdziesz cos dla siebie
to zle rozumiesz ale sie nie dziwie skoro widzisz tylko skrajne zachowania w jedna lub druga strone, albo ktos jest zjebam odstraszajacym ludzi od stadionu albo ciotą, innych ludzi nie ma.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
boooooMainz

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Originally Posted by Biszop
Tak sobie czytam i próbuję się doszukać logiki, nie doszukałem się, a przysiągłbym myślałem, że to forum na którym wymagać jej to obowiązek:)

od Kogo wymagasz logiki? Chyba nie od ludzi dla ktorych slowa OPERA jest bluzgiem

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by jaga1920
a ty rozumiem jestes taki bon ton konwenanse ę ą to do opery tam znajdziesz cos dla siebie

Widzę, że TEO i jaga mają jakiś kompleks związany z operą hmm

Weźcie się z raz kopsnijcie, a zobaczycie, że tam "oprawa" i "atmosfera" też potrafią być "niezapomniane" laugh

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by gajus_bonus
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by gajus_bonus
[quote=jaga1920]ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz
prymitywne zachowania stadne, potrzeba grupowania sie.

a ty rozumiem jestes taki bon ton konwenanse ę ą to do opery tam znajdziesz cos dla siebie
to zle rozumiesz ale sie nie dziwie skoro widzisz tylko skrajne zachowania w jedna lub druga strone, albo ktos jest zjebam odstraszajacym ludzi od stadionu albo ciotą, innych ludzi nie ma.[/ quote]
ty jakis chory jestes probujesz mi przybic cos czego nie napisalem jednego tylko nie rozumiem jak sie komus cos nie podoba na stadionach w Polsce to niech nie chodzi nikt go nie zmusza jest wiele innych dyscyplin sportowych i kazdy moze wybrac cos dla siebie

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by laser
Originally Posted by jaga1920
a ty rozumiem jestes taki bon ton konwenanse ę ą to do opery tam znajdziesz cos dla siebie

Widzę, że TEO i jaga mają jakiś kompleks związany z operą hmm

Weźcie się z raz kopsnijcie, a zobaczycie, że tam "oprawa" i "atmosfera" też potrafią być "niezapomniane" laugh

zasnal bym po 10 minutach smile i moje chrapanie przeszkadzaloby melomanom

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by jaga1920
jak sie komus cos nie podoba na stadionach w Polsce to niech nie chodzi nikt go nie zmusza jest wiele innych dyscyplin sportowych i kazdy moze wybrac cos dla siebie

Nie Ty będziesz decydował na co pójdę. Bo ja jaga jak idę na mecz piłki nożnej, to chcę obejrzeć mecz piłki nożnej, a nie "inną dyscyplinę", "operę" czy Ciebie i Twoich kolegów kiboli w roli głównej w czasie głupawych przyśpiewek z rynsztoka czy wcale nierzadkich zadym i bitw o flagi ...

I właśnie problem jest w tym, że goście w Twoim typie chcą decydować czy normalni ludzie mogą oglądać piłkę nożną czy wypieprzać do opery ... A ja chcę i to i to i chcę mieć realny wybór między tymi opcjami.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by laser
Originally Posted by jaga1920
jak sie komus cos nie podoba na stadionach w Polsce to niech nie chodzi nikt go nie zmusza jest wiele innych dyscyplin sportowych i kazdy moze wybrac cos dla siebie

Nie Ty będziesz decydował na co pójdę. Bo ja jaga jak idę na mecz piłki nożnej, to chcę obejrzeć mecz piłki nożnej, a nie "inną dyscyplinę", "operę" czy Ciebie i Twoich kolegów kiboli w roli głównej w czasie głupawych przyśpiewek z rynsztoka czy wcale nierzadkich zadym i bitw o flagi ...

I właśnie problem jest w tym, że goście w Twoim typie chcą decydować czy normalni ludzie mogą oglądać piłkę nożną czy wypieprzać do opery ... A ja chcę i to i to i chcę mieć realny wybór między tymi opcjami.

To idź laser i oglądaj. Dojrzysz też normalnych ludzi na tym stadionie.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
dzisiaj bezpieczniej jest na stadionie niż na ulicy

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by laser
Originally Posted by jaga1920
jak sie komus cos nie podoba na stadionach w Polsce to niech nie chodzi nikt go nie zmusza jest wiele innych dyscyplin sportowych i kazdy moze wybrac cos dla siebie

Nie Ty będziesz decydował na co pójdę. Bo ja jaga jak idę na mecz piłki nożnej, to chcę obejrzeć mecz piłki nożnej, a nie "inną dyscyplinę", "operę" czy Ciebie i Twoich kolegów kiboli w roli głównej w czasie głupawych przyśpiewek z rynsztoka czy wcale nierzadkich zadym i bitw o flagi ...

I właśnie problem jest w tym, że goście w Twoim typie chcą decydować czy normalni ludzie mogą oglądać piłkę nożną czy wypieprzać do opery ... A ja chcę i to i to i chcę mieć realny wybór między tymi opcjami.

ale o czym ty wogole piszesz chlopie czy ja ci zabraniam isc na stadion ? chlopie tlumacze ci tylko ze u nas w Polsce nie bedzie nigdy takiej atmosfery jak na Barcelonie czy Realu gdzie wszyscy siedza jak w kinie czy operze i jak chcesz spokoju to niestety dla ciebie tam tego nie uswiadczysz

Strona 97 z 109 1 2 95 96 97 98 99 108 109

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,412 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,704
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1