|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Zimon był taki mecz kilka lat temu chyba Pogoń-GKS 1-3 w 80min skończyło się 4-3. Ktoś chyba wklejal kupon po kursie 1000 za parę euro zagrany w Niemczech.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Dobra czas zakończyć tą jałową dyskusje. Każdy ma swoje przekonania i ich nie zmieni. Amen. no wlasnie ciach bajera nie ma co kopac sie z koniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz prymitywne zachowania stadne, potrzeba grupowania sie. a ty rozumiem jestes taki bon ton konwenanse ę ą to do opery tam znajdziesz cos dla siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
AL TAAWON over 2,5 FT 1,83 jazdaaaaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Fechu wierzysz jeszcze w Legie i Twoj over 2.5 pkt  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
ISMAILY SC pierwszy tor 2,20 over 1,5 FT 2,25 ov 2,5 FT 4,50 ov 11 rr kurs single
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wiadomo ze poziom tej nedznej przepłacanej kopaniny nie dorówna frekwencji, dopingu, atmosfery, który jest na wysokim poziomie poza pojedynczymi incydentami
całe szczescie ze sie nie powtarza ta pamietna boruta i zadyma z bydgoszczy z pucharu polski, 2010 ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Bez odbioru kazow. Nie zrozumiemy się niestety.
Te papieroski to gandzia jarana na Camp Nou tonami. Ale luzik. Zalegalizować. Niech syn patrzy może już w 8 klasie zajara. Taka to obłuda kolego z Ciebie bije ze na zachodzi Twoim zdaniem cacy a u nas swołocz. To zapraszam do Holandii na mecz. Wychyl nosa dalej niż TVN i Money.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Tak sobie czytam i próbuję się doszukać logiki, nie doszukałem się, a przysiągłbym myślałem, że to forum na którym wymagać jej to obowiązek:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz prymitywne zachowania stadne, potrzeba grupowania sie. a ty rozumiem jestes taki bon ton konwenanse ę ą to do opery tam znajdziesz cos dla siebie to zle rozumiesz ale sie nie dziwie skoro widzisz tylko skrajne zachowania w jedna lub druga strone, albo ktos jest zjebam odstraszajacym ludzi od stadionu albo ciotą, innych ludzi nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Tak sobie czytam i próbuję się doszukać logiki, nie doszukałem się, a przysiągłbym myślałem, że to forum na którym wymagać jej to obowiązek:) od Kogo wymagasz logiki? Chyba nie od ludzi dla ktorych slowa OPERA jest bluzgiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
a ty rozumiem jestes taki bon ton konwenanse ę ą to do opery tam znajdziesz cos dla siebie Widzę, że TEO i jaga mają jakiś kompleks związany z operą  Weźcie się z raz kopsnijcie, a zobaczycie, że tam "oprawa" i "atmosfera" też potrafią być "niezapomniane" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
[quote=jaga1920]ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz prymitywne zachowania stadne, potrzeba grupowania sie. a ty rozumiem jestes taki bon ton konwenanse ę ą to do opery tam znajdziesz cos dla siebie to zle rozumiesz ale sie nie dziwie skoro widzisz tylko skrajne zachowania w jedna lub druga strone, albo ktos jest zjebam odstraszajacym ludzi od stadionu albo ciotą, innych ludzi nie ma.[/ quote] ty jakis chory jestes probujesz mi przybic cos czego nie napisalem jednego tylko nie rozumiem jak sie komus cos nie podoba na stadionach w Polsce to niech nie chodzi nikt go nie zmusza jest wiele innych dyscyplin sportowych i kazdy moze wybrac cos dla siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
a ty rozumiem jestes taki bon ton konwenanse ę ą to do opery tam znajdziesz cos dla siebie Widzę, że TEO i jaga mają jakiś kompleks związany z operą  Weźcie się z raz kopsnijcie, a zobaczycie, że tam "oprawa" i "atmosfera" też potrafią być "niezapomniane"  zasnal bym po 10 minutach  i moje chrapanie przeszkadzaloby melomanom
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
jak sie komus cos nie podoba na stadionach w Polsce to niech nie chodzi nikt go nie zmusza jest wiele innych dyscyplin sportowych i kazdy moze wybrac cos dla siebie Nie Ty będziesz decydował na co pójdę. Bo ja jaga jak idę na mecz piłki nożnej, to chcę obejrzeć mecz piłki nożnej, a nie "inną dyscyplinę", "operę" czy Ciebie i Twoich kolegów kiboli w roli głównej w czasie głupawych przyśpiewek z rynsztoka czy wcale nierzadkich zadym i bitw o flagi ... I właśnie problem jest w tym, że goście w Twoim typie chcą decydować czy normalni ludzie mogą oglądać piłkę nożną czy wypieprzać do opery ... A ja chcę i to i to i chcę mieć realny wybór między tymi opcjami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
jak sie komus cos nie podoba na stadionach w Polsce to niech nie chodzi nikt go nie zmusza jest wiele innych dyscyplin sportowych i kazdy moze wybrac cos dla siebie Nie Ty będziesz decydował na co pójdę. Bo ja jaga jak idę na mecz piłki nożnej, to chcę obejrzeć mecz piłki nożnej, a nie "inną dyscyplinę", "operę" czy Ciebie i Twoich kolegów kiboli w roli głównej w czasie głupawych przyśpiewek z rynsztoka czy wcale nierzadkich zadym i bitw o flagi ... I właśnie problem jest w tym, że goście w Twoim typie chcą decydować czy normalni ludzie mogą oglądać piłkę nożną czy wypieprzać do opery ... A ja chcę i to i to i chcę mieć realny wybór między tymi opcjami. To idź laser i oglądaj. Dojrzysz też normalnych ludzi na tym stadionie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
dzisiaj bezpieczniej jest na stadionie niż na ulicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jak sie komus cos nie podoba na stadionach w Polsce to niech nie chodzi nikt go nie zmusza jest wiele innych dyscyplin sportowych i kazdy moze wybrac cos dla siebie Nie Ty będziesz decydował na co pójdę. Bo ja jaga jak idę na mecz piłki nożnej, to chcę obejrzeć mecz piłki nożnej, a nie "inną dyscyplinę", "operę" czy Ciebie i Twoich kolegów kiboli w roli głównej w czasie głupawych przyśpiewek z rynsztoka czy wcale nierzadkich zadym i bitw o flagi ... I właśnie problem jest w tym, że goście w Twoim typie chcą decydować czy normalni ludzie mogą oglądać piłkę nożną czy wypieprzać do opery ... A ja chcę i to i to i chcę mieć realny wybór między tymi opcjami. ale o czym ty wogole piszesz chlopie czy ja ci zabraniam isc na stadion ? chlopie tlumacze ci tylko ze u nas w Polsce nie bedzie nigdy takiej atmosfery jak na Barcelonie czy Realu gdzie wszyscy siedza jak w kinie czy operze i jak chcesz spokoju to niestety dla ciebie tam tego nie uswiadczysz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|