ups..."> ups...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
@Experto
Jakbyś nie zauważył, Ty masz draft z nami o godzinie 20 w niedzielę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

ups, powinienem byc

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
nie da sie tego przelozyc na sobote??? w niedziele to ja pracuje niestety

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Oj snoopol, w niedzielę to się odpoczywa a nie pracuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

W sobotę z kolei mi nie pasuje, ale jeśli będzie więcej osób za sobotą to się dostosuje. Także wypowiadajcie się!

Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250
narazie jest nas osmiu, brakuje czterech userów... panowie czas najwyzszy sie ruszyc swoje cztery litery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Ja jestem jednak za niedziela o 20

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nycek musisz walic po privach!
Inaczej sie nie zapisza

Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250
nie wiem czemu, ale nie moge wyslac do adingh'a prywatnej wiadomosci... moze ma pelna skrzynke...

jesli ktos ma z nim jakis kontakt (a moze sam adingh czyta ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) to niech mu przekarze, ze nadal czekamy na niego w drugiej lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Kurde dołączyć tą ósemke do 1. ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Ile ma sie czasu na wybor zawodnika podczas jednej tury draftu?

Dalej piatek na 16. to aktualna data draftu?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
1,5min <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
mam małe pytańko , jestem nowicjuszem w tej gierce i za bardzo nie wiem jak ten draft ma wyglądać , i czy mogę juz sobie wybrac kilku graczy , zeby byli pod reką żebym nie musiał ich szukać???? i jak mam to włączyć?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Przed draftem(30min), bedzie mozna juz na niego wejsc, warunkiem jest JAVA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Otiwerasz nowe okno, i masz tak:

po lewej stronie spis zawodnikow, wraz z pozycjami
po prawej swoja druzyne, gdy kogos wybierzesz on tam przeskakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na dole po prawej jest mini czat, mozna ze soba rozmawiac, wiec nie bedziesz sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zawodnika wybierasz w ten sposob, iz zazaczasz go myszka, a nastepnie klikasz DRAFT, przycisk ten jest dosc duzy, i nie sposob go nie zauwyazyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Oczywiscie mozesz wybrac zawodnika tylko takiego, ktory jeszcze nie zostal wybrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeszcze cos? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Quote
Przed draftem(30min), bedzie mozna juz na niego wejsc, warunkiem jest JAVA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Otiwerasz nowe okno, i masz tak:

po lewej stronie spis zawodnikow, wraz z pozycjami
po prawej swoja druzyne, gdy kogos wybierzesz on tam przeskakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na dole po prawej jest mini czat, mozna ze soba rozmawiac, wiec nie bedziesz sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zawodnika wybierasz w ten sposob, iz zazaczasz go myszka, a nastepnie klikasz DRAFT, przycisk ten jest dosc duzy, i nie sposob go nie zauwyazyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Oczywiscie mozesz wybrac zawodnika tylko takiego, ktory jeszcze nie zostal wybrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeszcze cos? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

OK dzięki - a , jakie nowe okno mam otwozyc , albo po kolei : kliknąłem sobie moją druzynę i na środku mam czas jaki odmierzany jest do draftu i jakie okienko mam później włączyć żeby wejsć na ten draft z chatem

Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
na jaką zakładkę mam wejść?? DRAFT CENTRAL???

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To sie bodajze pokazuje na glownej stronie ligi, tam gdzie masz informacje a takze jak klikniesz w My team, teraz masz odmierzanie czasu,a potem bedzie ENTER DRAFT czy jakos tak podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Ok dzięki czyli kliknąć na MY TEAM i tam bedziemy wybierać zawodników?? OK dzieki ale jestem totalnym nowicjuszem POZDRO

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Tam bedzie link do draftu, nowe okno Ci sie otworzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Najlepiej działać przez IE bo pod innymi przeglądarkami czasami sie cos nie wyświetla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Półtorej godziny do draftu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Trybanski bedzie moj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Trybanski nie gra w NBA, a pod FF smiga doskonale.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Dziwne, zgodnie z tym co mam na stronce dfaft jest za 1,5h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, rymoholik, JelineK, $-man, Sensei, alfa, 11kera11, rafal08, kamel), 1,689 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,609
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1