|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
@Experto Jakbyś nie zauważył, Ty masz draft z nami o godzinie 20 w niedzielę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ups, powinienem byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
nie da sie tego przelozyc na sobote??? w niedziele to ja pracuje niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Oj snoopol, w niedzielę to się odpoczywa a nie pracuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W sobotę z kolei mi nie pasuje, ale jeśli będzie więcej osób za sobotą to się dostosuje. Także wypowiadajcie się!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250 |
narazie jest nas osmiu, brakuje czterech userów... panowie czas najwyzszy sie ruszyc swoje cztery litery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Ja jestem jednak za niedziela o 20
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nycek musisz walic po privach! Inaczej sie nie zapisza
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250 |
nie wiem czemu, ale nie moge wyslac do adingh'a prywatnej wiadomosci... moze ma pelna skrzynke...
jesli ktos ma z nim jakis kontakt (a moze sam adingh czyta ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) to niech mu przekarze, ze nadal czekamy na niego w drugiej lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Kurde dołączyć tą ósemke do 1. ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
Ile ma sie czasu na wybor zawodnika podczas jednej tury draftu?
Dalej piatek na 16. to aktualna data draftu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
1,5min <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253 |
mam małe pytańko , jestem nowicjuszem w tej gierce i za bardzo nie wiem jak ten draft ma wyglądać , i czy mogę juz sobie wybrac kilku graczy , zeby byli pod reką żebym nie musiał ich szukać???? i jak mam to włączyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Przed draftem(30min), bedzie mozna juz na niego wejsc, warunkiem jest JAVA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Otiwerasz nowe okno, i masz tak:
po lewej stronie spis zawodnikow, wraz z pozycjami po prawej swoja druzyne, gdy kogos wybierzesz on tam przeskakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na dole po prawej jest mini czat, mozna ze soba rozmawiac, wiec nie bedziesz sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zawodnika wybierasz w ten sposob, iz zazaczasz go myszka, a nastepnie klikasz DRAFT, przycisk ten jest dosc duzy, i nie sposob go nie zauwyazyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oczywiscie mozesz wybrac zawodnika tylko takiego, ktory jeszcze nie zostal wybrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeszcze cos? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253 |
Przed draftem(30min), bedzie mozna juz na niego wejsc, warunkiem jest JAVA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Otiwerasz nowe okno, i masz tak:
po lewej stronie spis zawodnikow, wraz z pozycjami po prawej swoja druzyne, gdy kogos wybierzesz on tam przeskakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na dole po prawej jest mini czat, mozna ze soba rozmawiac, wiec nie bedziesz sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zawodnika wybierasz w ten sposob, iz zazaczasz go myszka, a nastepnie klikasz DRAFT, przycisk ten jest dosc duzy, i nie sposob go nie zauwyazyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oczywiscie mozesz wybrac zawodnika tylko takiego, ktory jeszcze nie zostal wybrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeszcze cos? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> OK dzięki - a , jakie nowe okno mam otwozyc , albo po kolei : kliknąłem sobie moją druzynę i na środku mam czas jaki odmierzany jest do draftu i jakie okienko mam później włączyć żeby wejsć na ten draft z chatem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253 |
na jaką zakładkę mam wejść?? DRAFT CENTRAL???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To sie bodajze pokazuje na glownej stronie ligi, tam gdzie masz informacje a takze jak klikniesz w My team, teraz masz odmierzanie czasu,a potem bedzie ENTER DRAFT czy jakos tak podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253 |
Ok dzięki czyli kliknąć na MY TEAM i tam bedziemy wybierać zawodników?? OK dzieki ale jestem totalnym nowicjuszem POZDRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Tam bedzie link do draftu, nowe okno Ci sie otworzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Najlepiej działać przez IE bo pod innymi przeglądarkami czasami sie cos nie wyświetla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Półtorej godziny do draftu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Trybanski bedzie moj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Trybanski nie gra w NBA, a pod FF smiga doskonale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Dziwne, zgodnie z tym co mam na stronce dfaft jest za 1,5h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|