Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 52 1 2 11 12 13 14 15 51 52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ciekawe co na to Skrill i Neteller crazy

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
Skrill i Neteller nie podlegają regulacjom KNF. News oznacza szybki koniec płatności kartami i przelewami (w tym przelewy24).

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Kiedy do tych pajaców dotrze, że jedynym problemem tej branży w Polsce jest podatek obrotowy? Niedługo minie 10 lat od słynnej afery, a zmian w myśleniu nie widać.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
Witam,

Mial ktos jakies doswiadczenia z bukiem Sekabet [aftermurphy.com]? Jak z wyplatami? Czy robia jakies problemy z weryfikacja kont na przyklad? Na zagranicznych forach spotkalem sie z roznymi opiniami moze rodacy beda w stanie cos wiecej powiedziec na temat tego buka chetnie wyslucham zanim ewentualnie ulokuje tam jakies srodki. Z gory dzieki za kazda informacje. Pozdrawiam! 5!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Pawcias
Kiedy do tych pajaców dotrze, że jedynym problemem tej branży w Polsce jest podatek obrotowy? Niedługo minie 10 lat od słynnej afery, a zmian w myśleniu nie widać.

Ja tego również nie rozumiem, ale każdy kolejny rząd pokazuje, że w du*** ma interes kraju, liczy się kolesiostwo. W Niemczech cały czas też nie ma konkretnie sprecyzowanego prawa na ten temat, są różnice między landami. Jednakże, by nie tracić pieniędzy do czasu, kiedy ustawa będzie gotowa, bukmacherzy internetowi są traktowani jak inne przedsiębiorstwa i muszą płacić chociaż te 5% podatku obrotowego. Nie wiem czy płacą coś od dochodu, ale obrotowy ich dotyczy. Przynajmniej poważniejszych buków, którzy stanowią istotną część niemieckiego rynku lub po prostu boją się konsekwencji. Kilka buków przerzuciło ten podatek na klientów, część płaci od siebie, część ma specjalne wymagania, typu zagraj AKO z 3-4 meczów, a my zapłacimy podatek. I jakoś to funkcjonuje, gra się bez strachu, przelewy robię normalnie na niemieckie konto.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
Originally Posted by Ryszardaddy
Witam,

Mial ktos jakies doswiadczenia z bukiem Sekabet [aftermurphy.com]? Jak z wyplatami? Czy robia jakies problemy z weryfikacja kont na przyklad? Na zagranicznych forach spotkalem sie z roznymi opiniami moze rodacy beda w stanie cos wiecej powiedziec na temat tego buka chetnie wyslucham zanim ewentualnie ulokuje tam jakies srodki. Z gory dzieki za kazda informacje. Pozdrawiam! 5!

Nie robia problemow z weryfikacja konta. Co jakis czas pojawiaja sie opoznienia w wyplatach na Skrill, ale wypłaty na Netellera zawsze ida sprawnie. Najczesciej tego samego dnia otrzymywalem zlecona wypłate

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
STSy i inne floresy zadowolone po pachy.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
czyli co nie mozna w polsce grac online?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
nadal można tak samo jak zawsze było

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by rafal08
nadal można tak samo jak zawsze było


a minimalna stawka na zaklad to 10zl?

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by mini-cab_driver
Originally Posted by rafal08
nadal można tak samo jak zawsze było


a minimalna stawka na zaklad to 10zl?

Zależy od buka, ale pewnie i za 1zł można gdzieniegdzie

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by Józef Małolepszy
Originally Posted by mini-cab_driver
Originally Posted by rafal08
nadal można tak samo jak zawsze było


a minimalna stawka na zaklad to 10zl?

Zależy od buka, ale pewnie i za 1zł można gdzieniegdzie


mam na mysli minimum w betfair?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Wbrew zapowiedziom wiceministra finansów Wiesława Janczyka procedura notyfikacji projektu nowelizacji nie przebiega wcale gładko. Przedstawiciele przedsiębiorców z kilku państw członkowskich UE wnieśli wiele krytycznych uwag do polskiego przedłożenia. W związku z tym Komisja Europejska zdecydowała się wydłużyć okres zawieszenia o kolejny miesiąc. http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/990870,ustawa-hazardowa.html

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Dziwne, że sprawa automatów spowalnia notyfikację. Przecież bardziej horrendalne są podatek obrotowy od zakładu wzajemnego i regulacje pokerowe.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by mini-cab_driver
Originally Posted by Józef Małolepszy
Originally Posted by mini-cab_driver
Originally Posted by rafal08
nadal można tak samo jak zawsze było


a minimalna stawka na zaklad to 10zl?

Zależy od buka, ale pewnie i za 1zł można gdzieniegdzie


mam na mysli minimum w betfair?

Na trzeźwo pytasz? Na Betfair można grać za 0,01 Euro. Oficjalne minimum 2 Euro, Funty, Dolary.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Nie ma się co dziwić, jabolom kasa musi się zgadzać. Tylko patrzeć, jak wprowadzą płatną apkę omijającą ich własne blokady laugh

Strona 13 z 52 1 2 11 12 13 14 15 51 52

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1