|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ciekawe co na to Skrill i Neteller 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366 |
Skrill i Neteller nie podlegają regulacjom KNF. News oznacza szybki koniec płatności kartami i przelewami (w tym przelewy24).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Kiedy do tych pajaców dotrze, że jedynym problemem tej branży w Polsce jest podatek obrotowy? Niedługo minie 10 lat od słynnej afery, a zmian w myśleniu nie widać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252 |
Witam, Mial ktos jakies doswiadczenia z bukiem Sekabet [ aftermurphy.com]? Jak z wyplatami? Czy robia jakies problemy z weryfikacja kont na przyklad? Na zagranicznych forach spotkalem sie z roznymi opiniami moze rodacy beda w stanie cos wiecej powiedziec na temat tego buka chetnie wyslucham zanim ewentualnie ulokuje tam jakies srodki. Z gory dzieki za kazda informacje. Pozdrawiam! 5!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Kiedy do tych pajaców dotrze, że jedynym problemem tej branży w Polsce jest podatek obrotowy? Niedługo minie 10 lat od słynnej afery, a zmian w myśleniu nie widać. Ja tego również nie rozumiem, ale każdy kolejny rząd pokazuje, że w du*** ma interes kraju, liczy się kolesiostwo. W Niemczech cały czas też nie ma konkretnie sprecyzowanego prawa na ten temat, są różnice między landami. Jednakże, by nie tracić pieniędzy do czasu, kiedy ustawa będzie gotowa, bukmacherzy internetowi są traktowani jak inne przedsiębiorstwa i muszą płacić chociaż te 5% podatku obrotowego. Nie wiem czy płacą coś od dochodu, ale obrotowy ich dotyczy. Przynajmniej poważniejszych buków, którzy stanowią istotną część niemieckiego rynku lub po prostu boją się konsekwencji. Kilka buków przerzuciło ten podatek na klientów, część płaci od siebie, część ma specjalne wymagania, typu zagraj AKO z 3-4 meczów, a my zapłacimy podatek. I jakoś to funkcjonuje, gra się bez strachu, przelewy robię normalnie na niemieckie konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,782 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,782 Likes: 12 |
Witam, Mial ktos jakies doswiadczenia z bukiem Sekabet [ aftermurphy.com]? Jak z wyplatami? Czy robia jakies problemy z weryfikacja kont na przyklad? Na zagranicznych forach spotkalem sie z roznymi opiniami moze rodacy beda w stanie cos wiecej powiedziec na temat tego buka chetnie wyslucham zanim ewentualnie ulokuje tam jakies srodki. Z gory dzieki za kazda informacje. Pozdrawiam! 5! Nie robia problemow z weryfikacja konta. Co jakis czas pojawiaja sie opoznienia w wyplatach na Skrill, ale wypłaty na Netellera zawsze ida sprawnie. Najczesciej tego samego dnia otrzymywalem zlecona wypłate
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
STSy i inne floresy zadowolone po pachy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
czyli co nie mozna w polsce grac online?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,782 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,782 Likes: 12 |
nadal można tak samo jak zawsze było
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,782 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,782 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
nadal można tak samo jak zawsze było a minimalna stawka na zaklad to 10zl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
nadal można tak samo jak zawsze było a minimalna stawka na zaklad to 10zl? Zależy od buka, ale pewnie i za 1zł można gdzieniegdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
nadal można tak samo jak zawsze było a minimalna stawka na zaklad to 10zl? Zależy od buka, ale pewnie i za 1zł można gdzieniegdzie mam na mysli minimum w betfair?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Wbrew zapowiedziom wiceministra finansów Wiesława Janczyka procedura notyfikacji projektu nowelizacji nie przebiega wcale gładko. Przedstawiciele przedsiębiorców z kilku państw członkowskich UE wnieśli wiele krytycznych uwag do polskiego przedłożenia. W związku z tym Komisja Europejska zdecydowała się wydłużyć okres zawieszenia o kolejny miesiąc. http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/990870,ustawa-hazardowa.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Dziwne, że sprawa automatów spowalnia notyfikację. Przecież bardziej horrendalne są podatek obrotowy od zakładu wzajemnego i regulacje pokerowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
nadal można tak samo jak zawsze było a minimalna stawka na zaklad to 10zl? Zależy od buka, ale pewnie i za 1zł można gdzieniegdzie mam na mysli minimum w betfair? Na trzeźwo pytasz? Na Betfair można grać za 0,01 Euro. Oficjalne minimum 2 Euro, Funty, Dolary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Nie ma się co dziwić, jabolom kasa musi się zgadzać. Tylko patrzeć, jak wprowadzą płatną apkę omijającą ich własne blokady 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|