Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#679483 19/10/2006 12:23
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
ja mam takie pytanie, okolo godziny 10.45 wplacilem przez mb 200zl, nastepnie zgodnie z warunkami promocji podwojenia depozytu wyslalem maila o wskazanej tresci. Po 15 minutach dostalem odpowiedz, zebym przeslal skan dowodu (czy to tez jest warunkiem otrzymania bonusu, bo tego sie nie doczytalem...), co tez natychmiast uczynilem. Od tego czasu nie dostalem ani odpowiedzi, ani pieniazki nie zostaly podwojone, co prawda minelo raptem 3h, ale pytam sie tak z ciekawosi ile to moze jeszcze potrwac (w regulaminie pisze, ze do 24h), ale zalezy mi na czasie, bo chcialbym sobie poobracac bonusem na UEFA
pozdro

Bonus: Unibet
#679484 19/10/2006 12:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Widac podejrzewaja Cie o jakies naduzycia bonusowe. Ja nie musialem wysylac skanu dowodu a bonus byl dopisany szybko.

Co do obrotu bonusem na zakladach trojdroznych, to w poprzednim temacie pisalem ze bardzo dobrym na to sposobem jest gra na livebettingu na under/over liczby rzutow roznych. Sa to zaklady trojdrozne, bo jest mozliwosc postawienia na under 10, dokladnie 10 i over 10, a kursy czesto sie swietne

#679485 19/10/2006 13:01
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
no to ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> o zadnych przekretach nie moze byc mowy, apropo oto tresc maila:

Witamy i dziekujemy za kontakt,


Prosimy o przeslanie scanu dowodu osobistego (obu stron nowego lub strony 1,2,3,6 starego) w zwiazku z koniecznoscia
potwierdzenia poprawnosci danych podanych przez Pania/Pana podczas rejestracji.


Jezeli bedzie Pani/Pan miec dodatkowe pytania prosimy o zachowanie tresci tej korespondencji w kolejnym mailu.

Pozdrawiamy
Support
Betway.com

myslalem, ze to standardowa procedura, ale widac jest cos na rzeczy, napisalem do supportu jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zobaczymy

#679486 19/10/2006 16:59
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
jak krecze w tenisie rozliczaja bo dzisiaj schavone wtopila pierwszego seta 1:6 z kwalifikantka??zwrot?

#679487 22/10/2006 18:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Witam panowie mam pytanie czy nadal istnieje promocja dla nowych graczy ? Bardzo dziekuje za
odpowiedz

#679488 22/10/2006 19:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
Quote
Witam panowie mam pytanie czy nadal istnieje promocja dla nowych graczy ? Bardzo dziekuje za
odpowiedz

TAK, jak byk na pierwszej stronie mozna znaleść

#679489 22/10/2006 21:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Witam... Niebardzawo rozumiem ten obrót bonusem... mogę np. na kuponie postawić zakład z kursami (1,2 * 1,3 * 1,2) co bedzie wynosilo AKO ponad 1,8 ? Bedzie wtedy liczylo sie do obrotu? Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz

#679490 23/10/2006 09:18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Nie bedzie sie liczylo. Musisz miec na kuponie przynajmniej jeden trojdrozny zaklad z kursem minimalnym 1,7. Czyli np AKO 1.2*1.4*1.7 liczy sie do obrotu

#679491 28/10/2006 20:19
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
przy próbie logowanie pojawia mi się komunikat :
Twoje konto zostało zablokowane ze względów bezpieczeństwa

czy ktoś miał taki przypadek?

#679492 28/10/2006 20:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
tak, miałem, tyle, że zalogowałem się, wpłaciłem 200 zł i nie chcieli mi dopisać bonusa bo już ktoś się z mojego komputera zarejestrował, a to wszystko przez moją pamięć, później sobie przyopomniałem, że to ja się kiedyś zarejestrowałem i miałem tam wpłacić kase, ale jakoś tak wyszło, że poprostu nie wpłaciłem i zapomniałem o fakcie rejestracji

#679493 28/10/2006 21:04
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Quote
przy próbie logowanie pojawia mi się komunikat :
Twoje konto zostało zablokowane ze względów bezpieczeństwa

czy ktoś miał taki przypadek?
musiales wpisac 3 razy zle haslo i dlatego zablokowali wysli maila z adresu podanego przy rejestracji i ci odblokuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#679494 29/10/2006 16:48
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
w jakim banku wplacic kase zeby najszybciej doszla

#679495 29/10/2006 18:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Witam!

Jeżeli chodzi o pokera w betway:

1) Co to za sieć w ogóle?
2) Reklamują się w ten sposób: "Najlepszy bonus pokera w internecie". Czyżby? Pod jakim względem?

Jakieś opinie?

pozdrawiam

#679496 29/10/2006 20:42
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
Do betway-a będę wpłacał z Multibanku przez neta, kasa wyjdzie ostatnią sesją przed 14.00, na ich polskim koncie będzie w tym samym dniu.

Jest szansa że pojawi się również na moim koncie gracza w tym samym dniu?

Jak ktoś wie to proszę o info.

Dzięki z góry
Pozdrawiam

#679497 30/10/2006 23:59
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
ktoś wie o co chodzi? nie mogę wypłacić swoich pieniędzy!! kiedy chcę wypłacić wszystko co mam na konto bankowe,to konto betway najpierw się zeruje ale potem znowu pieniądze wracają i nie pojawiają się na moim koncie bankowym.kiedy wypłacałem częściowo to nie było takich problemów!! co jest do diabła grane?

#679498 01/11/2006 13:35
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Ile trwa wypłata? Wziąłem dziś i od razu zniknęły i pisało że transakcja udana. Jest szansa że dojdą na piątek?

#679499 01/11/2006 15:46
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
addict
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
Jeśli chodzi o bonus promocyjny to ile czekaliście aż wpłynie na konto gracza?

#679500 01/11/2006 15:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Quote
Jeśli chodzi o bonus promocyjny to ile czekaliście aż wpłynie na konto gracza?

W jakim czasie przyznali bonus? Max 15 minut

#679501 01/11/2006 16:09
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
witam
ile trwa wyplata na MB i czy trzeba wysylac skan dowodu??
Juz minelo 24godziny i kasy nie ma :/
z gory dzieki za odp
pzdr

#679502 01/11/2006 16:19
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
addict
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
Quote
Quote
Jeśli chodzi o bonus promocyjny to ile czekaliście aż wpłynie na konto gracza?

W jakim czasie przyznali bonus? Max 15 minut
Ja już dzisiaj czekam ponad 5h na przyznanie mi bonusa i się pomału wkurw...na nich.Wyslalem im ten e-mail ale oni chyba dzisiaj tam zapadli w sen zimowy.Nawet nie aktualizuja konta gracza.

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11, ElNinho[mmdea], kamel), 2,767 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1