|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
ja mam takie pytanie, okolo godziny 10.45 wplacilem przez mb 200zl, nastepnie zgodnie z warunkami promocji podwojenia depozytu wyslalem maila o wskazanej tresci. Po 15 minutach dostalem odpowiedz, zebym przeslal skan dowodu (czy to tez jest warunkiem otrzymania bonusu, bo tego sie nie doczytalem...), co tez natychmiast uczynilem. Od tego czasu nie dostalem ani odpowiedzi, ani pieniazki nie zostaly podwojone, co prawda minelo raptem 3h, ale pytam sie tak z ciekawosi ile to moze jeszcze potrwac (w regulaminie pisze, ze do 24h), ale zalezy mi na czasie, bo chcialbym sobie poobracac bonusem na UEFA pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Widac podejrzewaja Cie o jakies naduzycia bonusowe. Ja nie musialem wysylac skanu dowodu a bonus byl dopisany szybko.
Co do obrotu bonusem na zakladach trojdroznych, to w poprzednim temacie pisalem ze bardzo dobrym na to sposobem jest gra na livebettingu na under/over liczby rzutow roznych. Sa to zaklady trojdrozne, bo jest mozliwosc postawienia na under 10, dokladnie 10 i over 10, a kursy czesto sie swietne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
no to ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> o zadnych przekretach nie moze byc mowy, apropo oto tresc maila:
Witamy i dziekujemy za kontakt,
Prosimy o przeslanie scanu dowodu osobistego (obu stron nowego lub strony 1,2,3,6 starego) w zwiazku z koniecznoscia potwierdzenia poprawnosci danych podanych przez Pania/Pana podczas rejestracji.
Jezeli bedzie Pani/Pan miec dodatkowe pytania prosimy o zachowanie tresci tej korespondencji w kolejnym mailu.
Pozdrawiamy Support Betway.com
myslalem, ze to standardowa procedura, ale widac jest cos na rzeczy, napisalem do supportu jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
jak krecze w tenisie rozliczaja bo dzisiaj schavone wtopila pierwszego seta 1:6 z kwalifikantka??zwrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Witam panowie mam pytanie czy nadal istnieje promocja dla nowych graczy ? Bardzo dziekuje za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185 |
Witam panowie mam pytanie czy nadal istnieje promocja dla nowych graczy ? Bardzo dziekuje za odpowiedz TAK, jak byk na pierwszej stronie mozna znaleść
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Witam... Niebardzawo rozumiem ten obrót bonusem... mogę np. na kuponie postawić zakład z kursami (1,2 * 1,3 * 1,2) co bedzie wynosilo AKO ponad 1,8 ? Bedzie wtedy liczylo sie do obrotu? Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Nie bedzie sie liczylo. Musisz miec na kuponie przynajmniej jeden trojdrozny zaklad z kursem minimalnym 1,7. Czyli np AKO 1.2*1.4*1.7 liczy sie do obrotu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11 |
przy próbie logowanie pojawia mi się komunikat : Twoje konto zostało zablokowane ze względów bezpieczeństwa
czy ktoś miał taki przypadek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
tak, miałem, tyle, że zalogowałem się, wpłaciłem 200 zł i nie chcieli mi dopisać bonusa bo już ktoś się z mojego komputera zarejestrował, a to wszystko przez moją pamięć, później sobie przyopomniałem, że to ja się kiedyś zarejestrowałem i miałem tam wpłacić kase, ale jakoś tak wyszło, że poprostu nie wpłaciłem i zapomniałem o fakcie rejestracji
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
przy próbie logowanie pojawia mi się komunikat : Twoje konto zostało zablokowane ze względów bezpieczeństwa
czy ktoś miał taki przypadek? musiales wpisac 3 razy zle haslo i dlatego zablokowali wysli maila z adresu podanego przy rejestracji i ci odblokuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054 |
w jakim banku wplacic kase zeby najszybciej doszla
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Witam!
Jeżeli chodzi o pokera w betway:
1) Co to za sieć w ogóle? 2) Reklamują się w ten sposób: "Najlepszy bonus pokera w internecie". Czyżby? Pod jakim względem?
Jakieś opinie?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58 |
Do betway-a będę wpłacał z Multibanku przez neta, kasa wyjdzie ostatnią sesją przed 14.00, na ich polskim koncie będzie w tym samym dniu.
Jest szansa że pojawi się również na moim koncie gracza w tym samym dniu?
Jak ktoś wie to proszę o info.
Dzięki z góry Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61 |
ktoś wie o co chodzi? nie mogę wypłacić swoich pieniędzy!! kiedy chcę wypłacić wszystko co mam na konto bankowe,to konto betway najpierw się zeruje ale potem znowu pieniądze wracają i nie pojawiają się na moim koncie bankowym.kiedy wypłacałem częściowo to nie było takich problemów!! co jest do diabła grane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186 |
Ile trwa wypłata? Wziąłem dziś i od razu zniknęły i pisało że transakcja udana. Jest szansa że dojdą na piątek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603 |
Jeśli chodzi o bonus promocyjny to ile czekaliście aż wpłynie na konto gracza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186 |
Jeśli chodzi o bonus promocyjny to ile czekaliście aż wpłynie na konto gracza? W jakim czasie przyznali bonus? Max 15 minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
witam ile trwa wyplata na MB i czy trzeba wysylac skan dowodu?? Juz minelo 24godziny i kasy nie ma :/ z gory dzieki za odp pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603 |
Jeśli chodzi o bonus promocyjny to ile czekaliście aż wpłynie na konto gracza? W jakim czasie przyznali bonus? Max 15 minut Ja już dzisiaj czekam ponad 5h na przyznanie mi bonusa i się pomału wkurw...na nich.Wyslalem im ten e-mail ale oni chyba dzisiaj tam zapadli w sen zimowy.Nawet nie aktualizuja konta gracza.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|