|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Kontynuacja Tematu [ mecz.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
[color:"red"] I ostrzeżenie [/color]
Last edited by wHiTe_StAr; 04/10/2006 14:12.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
a sa dokladnie gdzies na ich stronie opisane warunki tego bonusa ? Bo jak tam wchodze to nie widze zadnych konkretow. Skoro jest jakis bonus to powinien byc jakis link na stronie, a tak to wyglada jakby oni nie chcieli, zeby ktos wiedzial o bonusie.
Za co dostaje sie te punkty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
ten bonus to dziala na zasadzie poleconych. Tzn kazdy ma inny kod i jesli zapiszesz sie z jego kodu to i on i ty dostajecie po np. 29 euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
mogłby ktoś wyedytować post , 3 powyżej, kolegi rafalrz.
jakiekolwiek polecenia osób prywatnych mogłyby być bardziej subtelne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a sa dokladnie gdzies na ich stronie opisane warunki tego bonusa ? Bo jak tam wchodze to nie widze zadnych konkretow. Skoro jest jakis bonus to powinien byc jakis link na stronie, a tak to wyglada jakby oni nie chcieli, zeby ktos wiedzial o bonusie.
Za co dostaje sie te punkty ? http://www.referandearn.com/index.pl.html - tu masz warunki promocji punkty dostajesz za zysk/strate kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1 |
temat wałkowany już, ale chciałbym dokładnie przyjrzeć się sprawie dot. kont i wpłat/wypłat w Betfair:
1. można wypłacać za darmo- korzystając z "polskiego konta bankowego" ALE konto BF musimy mieć w EUR, więc tracimy na przewalutowaniu w obie strony (jesli polskie konto mamy w PLN). 2. Można wpłacać przez MB, ale nie dotyczy nas promocja (tzw. kody)
czy ktoś zna sensowne wyjście z tej sytuacji?
szacun xiwox
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Witam Gram w BetFair juz kupe czasu i od czasu do czasu wplacalem przez NEtellera. Zawsze pobieralo mi 1.5% prowizji za depozyt ta metoda. Natomiast wczoraj zdeponowalem kwote, pobrali mi 19.50E prowizji, a przed chwila patrze ze dopisali mi z powrotem te 19.50E, w transakcjach opisana jest jako 'kredyt'. Czy ktos wie co to oznacza, moze zmienili zasady i zwracaja kase za prowizje Neteller?:) Czy ktos tak mial moze? Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Wszyscy tak maja i to od dluzszego czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Wszyscy tak maja i to od dluzszego czasu. Dzieki, musialem nie zwrocic uwagi przy wczesniejszych depozytach Netellerem, a w historii juz nie znajde, pozdrowka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Ale wciaz zastrzegaja ze to okresowa promocja. Wg mnie trwa juz jednak kilka miesiecy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
nieustajaca promocja z NETellerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Wpłaciłem kasę do bf poprzez MB ponad rok temu.Teraz chciałbym wypłacić (po raz pierwszy) i tu pytanie-czy mogę zlecić przelew od razu do mojego banku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25 |
Najprawdopodobniej najpierw będziesz musiał wypłacić na mb tyle ile wpłaciłeś a reszte na konto. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54 |
Wpłaciłem kasę do bf poprzez MB ponad rok temu.Teraz chciałbym wypłacić (po raz pierwszy) i tu pytanie-czy mogę zlecić przelew od razu do mojego banku? Jesli wplacales kase tylko i wylacznie z Moneybookers to mozesz ja teraz wyplacic sobie tylko ta sama metoda...jak sprobujesz wyplacic przelewem bankowym to dostaniesz wiadomosc ze masz wyrownac saldo wplat i wyplay innymi metodami. przerabialem juz to... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Dzięki za informację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.A przy okazji mam jeszcze jedno pytanie-czy ja (jak również inny zarejestrowani użytkownicy) mam coś takiego jak kod polecający,z którego może się ktoś nowy zarejestrować?Jeżeli tak to jak ten kod ustalić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Mam pytanie - jak sprawdzic czy w ciagu dnia ,poszla duza kasa, na jakas druzyne lub przeciwko niej - krotko mowiac jakie sa przeslanki tego, ze jakas mafia wali grubo jakas opcje?? Czasem ludzie pisza tak na forum, po czym to poznac czy mozna sprawdzic, jaka jest calkowita suma wystawionych kursow?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Mam pytanie - jak sprawdzic czy w ciagu dnia ,poszla duza kasa, na jakas druzyne lub przeciwko niej - krotko mowiac jakie sa przeslanki tego, ze jakas mafia wali grubo jakas opcje?? Czasem ludzie pisza tak na forum, po czym to poznac czy mozna sprawdzic, jaka jest calkowita suma wystawionych kursow? To bardzo proste.Klikasz na interesujące Cię opcję,np. w meczu tenisowym Henman-Ancic klikasz na Henamn.Wtedy pojawi Ci się nowe okno z informacją ile kasy poszło na dany kurs (na/przeciw Henmanowi).Co ciekawe jest nawet fajna tabelka price/volume over time,gdzie to wszystko masz też w formie graficznej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Dzięki za informację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.A przy okazji mam jeszcze jedno pytanie-czy ja (jak również inny zarejestrowani użytkownicy) mam coś takiego jak kod polecający,z którego może się ktoś nowy zarejestrować?Jeżeli tak to jak ten kod ustalić? KLIK Moje konto KLIK Zarekomenduj i juz masz kod <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25 |
Witam Prosze o pomoc.Stawiam na zawodnika X w tenisie (back) po kursie 1.86 na live 10 euro.Zawodnik X prowadzi i kurs spada z 1.86 na 1.3 .Co trzeba zrobić aby nie czekając na koniec meczu zarobić.Proszę o dokładny opis.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|