Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#680131 04/10/2006 10:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Kontynuacja Tematu [mecz.org]

Bonus: Unibet
#680132 04/10/2006 10:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
[color:"red"] I ostrzeżenie [/color]

Last edited by wHiTe_StAr; 04/10/2006 14:12.
#680133 04/10/2006 12:58
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
a sa dokladnie gdzies na ich stronie opisane warunki tego bonusa ? Bo jak tam wchodze to nie widze zadnych konkretow. Skoro jest jakis bonus to powinien byc jakis link na stronie, a tak to wyglada jakby oni nie chcieli, zeby ktos wiedzial o bonusie.

Za co dostaje sie te punkty ?

#680134 04/10/2006 13:13
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
ten bonus to dziala na zasadzie poleconych. Tzn kazdy ma inny kod i jesli zapiszesz sie z jego kodu to i on i ty dostajecie po np. 29 euro.

#680135 04/10/2006 13:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
mogłby ktoś wyedytować post , 3 powyżej, kolegi rafalrz.

jakiekolwiek polecenia osób prywatnych mogłyby być bardziej subtelne.

#680136 04/10/2006 14:11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
a sa dokladnie gdzies na ich stronie opisane warunki tego bonusa ? Bo jak tam wchodze to nie widze zadnych konkretow. Skoro jest jakis bonus to powinien byc jakis link na stronie, a tak to wyglada jakby oni nie chcieli, zeby ktos wiedzial o bonusie.

Za co dostaje sie te punkty ?


http://www.referandearn.com/index.pl.html - tu masz warunki promocji

punkty dostajesz za zysk/strate kasy

#680137 05/10/2006 10:43
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1
X
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1
temat wałkowany już, ale chciałbym dokładnie przyjrzeć się sprawie dot. kont i wpłat/wypłat w Betfair:

1. można wypłacać za darmo- korzystając z "polskiego konta bankowego" ALE konto BF musimy mieć w EUR, więc tracimy na przewalutowaniu w obie strony (jesli polskie konto mamy w PLN).
2. Można wpłacać przez MB, ale nie dotyczy nas promocja (tzw. kody)

czy ktoś zna sensowne wyjście z tej sytuacji?

szacun
xiwox

#680138 05/10/2006 10:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Witam
Gram w BetFair juz kupe czasu i od czasu do czasu wplacalem przez NEtellera. Zawsze pobieralo mi 1.5% prowizji za depozyt ta metoda. Natomiast wczoraj zdeponowalem kwote, pobrali mi 19.50E prowizji, a przed chwila patrze ze dopisali mi z powrotem te 19.50E, w transakcjach opisana jest jako 'kredyt'.
Czy ktos wie co to oznacza, moze zmienili zasady i zwracaja kase za prowizje Neteller?:) Czy ktos tak mial moze?
Dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam

#680139 05/10/2006 12:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Wszyscy tak maja i to od dluzszego czasu.

#680140 05/10/2006 12:18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Wszyscy tak maja i to od dluzszego czasu.
Dzieki, musialem nie zwrocic uwagi przy wczesniejszych depozytach Netellerem, a w historii juz nie znajde, pozdrowka

#680141 05/10/2006 12:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Ale wciaz zastrzegaja ze to okresowa promocja. Wg mnie trwa juz jednak kilka miesiecy.

#680142 05/10/2006 14:28
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
nieustajaca promocja z NETellerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#680143 05/10/2006 17:40
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Wpłaciłem kasę do bf poprzez MB ponad rok temu.Teraz chciałbym wypłacić (po raz pierwszy) i tu pytanie-czy mogę zlecić przelew od razu do mojego banku?

#680144 06/10/2006 09:54
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
Najprawdopodobniej najpierw będziesz musiał wypłacić na mb tyle ile wpłaciłeś a reszte na konto.
pozdrawiam

#680145 06/10/2006 10:37
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
Quote
Wpłaciłem kasę do bf poprzez MB ponad rok temu.Teraz chciałbym wypłacić (po raz pierwszy) i tu pytanie-czy mogę zlecić przelew od razu do mojego banku?

Jesli wplacales kase tylko i wylacznie z Moneybookers to mozesz ja teraz wyplacic sobie tylko ta sama metoda...jak sprobujesz wyplacic przelewem bankowym to dostaniesz wiadomosc ze masz wyrownac saldo wplat i wyplay innymi metodami. przerabialem juz to... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#680146 06/10/2006 11:27
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Dzięki za informację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.A przy okazji mam jeszcze jedno pytanie-czy ja (jak również inny zarejestrowani użytkownicy) mam coś takiego jak kod polecający,z którego może się ktoś nowy zarejestrować?Jeżeli tak to jak ten kod ustalić?

#680147 06/10/2006 11:28
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Mam pytanie - jak sprawdzic czy w ciagu dnia ,poszla duza kasa, na jakas druzyne lub przeciwko niej - krotko mowiac jakie sa przeslanki tego, ze jakas mafia wali grubo jakas opcje?? Czasem ludzie pisza tak na forum, po czym to poznac czy mozna sprawdzic, jaka jest calkowita suma wystawionych kursow?

#680148 06/10/2006 11:33
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Quote
Mam pytanie - jak sprawdzic czy w ciagu dnia ,poszla duza kasa, na jakas druzyne lub przeciwko niej - krotko mowiac jakie sa przeslanki tego, ze jakas mafia wali grubo jakas opcje?? Czasem ludzie pisza tak na forum, po czym to poznac czy mozna sprawdzic, jaka jest calkowita suma wystawionych kursow?

To bardzo proste.Klikasz na interesujące Cię opcję,np. w meczu tenisowym Henman-Ancic klikasz na Henamn.Wtedy pojawi Ci się nowe okno z informacją ile kasy poszło na dany kurs (na/przeciw Henmanowi).Co ciekawe jest nawet fajna tabelka price/volume over time,gdzie to wszystko masz też w formie graficznej.

#680149 06/10/2006 11:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,445
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,445
Likes: 11
Quote
Dzięki za informację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.A przy okazji mam jeszcze jedno pytanie-czy ja (jak również inny zarejestrowani użytkownicy) mam coś takiego jak kod polecający,z którego może się ktoś nowy zarejestrować?Jeżeli tak to jak ten kod ustalić?

KLIK Moje konto
KLIK Zarekomenduj

i juz masz kod <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#680150 06/10/2006 19:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
Witam
Prosze o pomoc.Stawiam na zawodnika X w tenisie (back) po kursie 1.86 na live 10 euro.Zawodnik X prowadzi i kurs spada z 1.86 na 1.3 .Co trzeba zrobić aby nie czekając na koniec meczu zarobić.Proszę o dokładny opis.

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, bukma, alfa, burbon, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec), 2,846 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1