|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
To jest najlepsza kadra jaką mieliśmy w całej historii, bez dwóch zdań
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Na dwa dni Polska Japonia Ekwador Honduras Argentyna. Ako ponad 7
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
[ Linked Image] Mag ognia;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
To jest najlepsza kadra jaką mieliśmy w całej historii, bez dwóch zdań podpisuję się obiema rękami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jeszcze żeby faken zrozumiał że granie na jednego Lewandowskiego z przodu osłabia potencjał drużyny i samego napastnika conajmniej o połowę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,639 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,639 Likes: 12 |
Na dwa dni Polska Japonia Ekwador Honduras Argentyna. Ako ponad 7 No niezle wyglada. Moze tez zagram. Japonia mnie wnerwia ,ale tym razem powinni chyba wygrac Polska moze jakis over .W koncu zastepcy chyba beda chieli sie pokazac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Na dwa dni Polska Japonia Ekwador Honduras Argentyna. Ako ponad 7 No niezle wyglada. Moze tez zagram. Japonia mnie wnerwia ,ale tym razem powinni chyba wygrac Polska moze jakis over .W koncu zastepcy chyba beda chieli sie pokazac ja mam Teo dwie lub wiecej @10 ale za bramke Teo daja @2.5-@3 wiec mysle ze mozna sie skusic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Na dwa dni Polska Japonia Ekwador Honduras Argentyna. Ako ponad 7 No niezle wyglada. Moze tez zagram. Japonia mnie wnerwia ,ale tym razem powinni chyba wygrac Polska moze jakis over .W koncu zastepcy chyba beda chieli sie pokazac Jakiś over też spróbuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Dlaczego my gramy towarzyski a nie mecz eliminacji? juz odpalismy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
szkoda że Węgierek nie poruszałem ale byłem tam tylko 2 dni, z niektórymi pogadałem to nieśmiałe niestety najbardziej chętne są Czeszki i Rosjanki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Dlaczego my gramy towarzyski a nie mecz eliminacji? juz odpalismy?  W piątek już graliśmy. Dla Twojej informacji wygraliśmy w Rumunii 3:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
szkoda że Węgierek nie poruszałem ale byłem tam tylko 2 dni, z niektórymi pogadałem to nieśmiałe niestety najbardziej chętne są Czeszki i Rosjanki Czeszka: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
To jest najlepsza kadra jaką mieliśmy w całej historii, bez dwóch zdań . Najlepsza za waszego ,dotychczasowego żywota to tak.Bo w historii najlepsza to w 1974,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
Ta kadra zrobiłaby dwucyfrówke na tej z 74. Taka prawda, i każdy Rabin tak powie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
To jest najlepsza kadra jaką mieliśmy w całej historii, bez dwóch zdań . Najlepsza za waszego ,dotychczasowego żywota to tak.Bo w historii najlepsza to w 1974, Ja nie wiem czy za mojego, w latach 90 nawet Lewandowski by nie pomógł, było jak było i to nie tylko wina zawodników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Cześć. Właśnie skończyłem walić konia. Tam tata mi trochę pomagał bo sam to jeszcze nie umiem bo mam tam dopiero 25 lat. Szukam tam takiego chłopaka, który szuka chłopaka no do wspólnych takich tam zabaw. Interesuje się kałkiem, robieniem laski i takimi tam różnymi rzeczami, że tak właśnie powiem chciałbym żeby mnie ktoś przepytowywał, przepytował tak dobrze. Mam bardzo fajnych rodziców, to są bardzo mili panowie i co tu jeszcze napisać? No jestem pie**olnienty i tam dziewczyn to nie lubię bo one maja takie te c*pki i ja bym tego nawet w rękawiczce nie dotknął no chyba żeby była mocno owłosiona i tak z miesiąc nie myta to może wylizałbym jej tam patelnie i wyszpachlował kakałko. No tam teraz to ja się uczę. Kończę OHP korespondencyjnie. No i w ogóle lubię panów takich z dużymi pałami. Najlepiej afroamerykanów. Razem z moją rodziną mamy taką ulubioną zabawę. Bawimy się we wbitke na dwa kije. I co tu jeszcze napisać. No, że pie*dolnięty jestem to już pisałem i od tyłu to mnie boli. Tak tak wierzcie mi naprawdę bardzo mnie boli. No i w ogóle lubię tam te przejmować pałeczkę i brać interesy we własne ręce i nie tylko. No i cześć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,577 |
Cześć. Właśnie skończyłem walić konia. Tam tata mi trochę pomagał bo sam to jeszcze nie umiem bo mam tam dopiero 25 lat. Szukam tam takiego chłopaka, który szuka chłopaka no do wspólnych takich tam zabaw. Interesuje się kałkiem, robieniem laski i takimi tam różnymi rzeczami, że tak właśnie powiem chciałbym żeby mnie ktoś przepytowywał, przepytował tak dobrze. Mam bardzo fajnych rodziców, to są bardzo mili panowie i co tu jeszcze napisać? No jestem pie**olnienty i tam dziewczyn to nie lubię bo one maja takie te c*pki i ja bym tego nawet w rękawiczce nie dotknął no chyba żeby była mocno owłosiona i tak z miesiąc nie myta to może wylizałbym jej tam patelnie i wyszpachlował kakałko. No tam teraz to ja się uczę. Kończę OHP korespondencyjnie. No i w ogóle lubię panów takich z dużymi pałami. Najlepiej afroamerykanów. Razem z moją rodziną mamy taką ulubioną zabawę. Bawimy się we wbitke na dwa kije. I co tu jeszcze napisać. No, że pie*dolnięty jestem to już pisałem i od tyłu to mnie boli. Tak tak wierzcie mi naprawdę bardzo mnie boli. No i w ogóle lubię tam te przejmować pałeczkę i brać interesy we własne ręce i nie tylko. No i cześć. nie to forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,639 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,639 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
zamiast sie smiac to banuj
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|