Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 28 1 2 3 4 27 28
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
To jest najlepsza kadra jaką mieliśmy w całej historii, bez dwóch zdań

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Na dwa dni Polska Japonia Ekwador Honduras Argentyna. Ako ponad 7

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
[Linked Image]

Mag ognia;D

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Sensei
To jest najlepsza kadra jaką mieliśmy w całej historii, bez dwóch zdań

podpisuję się obiema rękami smile

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
jeszcze żeby faken zrozumiał że granie na jednego Lewandowskiego z przodu osłabia potencjał drużyny i samego napastnika conajmniej o połowę

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,566
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,566
Likes: 11
Originally Posted by TEO
Na dwa dni Polska Japonia Ekwador Honduras Argentyna. Ako ponad 7

No niezle wyglada. Moze tez zagram. Japonia mnie wnerwia ,ale tym razem powinni chyba wygrac

Polska moze jakis over .W koncu zastepcy chyba beda chieli sie pokazac

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by TEO
Na dwa dni Polska Japonia Ekwador Honduras Argentyna. Ako ponad 7

No niezle wyglada. Moze tez zagram. Japonia mnie wnerwia ,ale tym razem powinni chyba wygrac

Polska moze jakis over .W koncu zastepcy chyba beda chieli sie pokazac
ja mam Teo dwie lub wiecej @10 ale za bramke Teo daja @2.5-@3 wiec mysle ze mozna sie skusic boks

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by TEO
Na dwa dni Polska Japonia Ekwador Honduras Argentyna. Ako ponad 7

No niezle wyglada. Moze tez zagram. Japonia mnie wnerwia ,ale tym razem powinni chyba wygrac

Polska moze jakis over .W koncu zastepcy chyba beda chieli sie pokazac
Jakiś over też spróbuję.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Dlaczego my gramy towarzyski a nie mecz eliminacji?
juz odpalismy? blush frown

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Originally Posted by BeneQ
szkoda że Węgierek nie poruszałem ale byłem tam tylko 2 dni, z niektórymi pogadałem to nieśmiałe niestety

najbardziej chętne są Czeszki i Rosjanki

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by bazyl
Dlaczego my gramy towarzyski a nie mecz eliminacji?
juz odpalismy? blush frown

W piątek już graliśmy.
Dla Twojej informacji wygraliśmy w Rumunii 3:0

smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Sensei
To jest najlepsza kadra jaką mieliśmy w całej historii, bez dwóch zdań
przede wszystkim to najgorszy syf jaki kiedykolwiek widziałem, mam na myśli większość drużyn narodowych, osobiście uważam że w latach 90-tych nie mieliśmy gorszych piłkarzy, ale fakt że Lewandowskiego nie mieliśmy.



Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by aker
Originally Posted by BeneQ
szkoda że Węgierek nie poruszałem ale byłem tam tylko 2 dni, z niektórymi pogadałem to nieśmiałe niestety

najbardziej chętne są Czeszki i Rosjanki
Czeszka:
[Linked Image]

Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Originally Posted by Sensei
To jest najlepsza kadra jaką mieliśmy w całej historii, bez dwóch zdań
. Najlepsza za waszego ,dotychczasowego żywota to tak.Bo w historii najlepsza to w 1974,

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Ta kadra zrobiłaby dwucyfrówke na tej z 74. Taka prawda, i każdy Rabin tak powie

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by forty
Originally Posted by Sensei
To jest najlepsza kadra jaką mieliśmy w całej historii, bez dwóch zdań
. Najlepsza za waszego ,dotychczasowego żywota to tak.Bo w historii najlepsza to w 1974,
Ja nie wiem czy za mojego, w latach 90 nawet Lewandowski by nie pomógł, było jak było i to nie tylko wina zawodników.

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Cześć. Właśnie skończyłem walić konia. Tam tata mi trochę pomagał bo sam to jeszcze nie umiem bo mam tam dopiero 25 lat. Szukam tam takiego chłopaka, który szuka chłopaka no do wspólnych takich tam zabaw. Interesuje się kałkiem, robieniem laski i takimi tam różnymi rzeczami, że tak właśnie powiem chciałbym żeby mnie ktoś przepytowywał, przepytował tak dobrze. Mam bardzo fajnych rodziców, to są bardzo mili panowie i co tu jeszcze napisać? No jestem pie**olnienty i tam dziewczyn to nie lubię bo one maja takie te c*pki i ja bym tego nawet w rękawiczce nie dotknął no chyba żeby była mocno owłosiona i tak z miesiąc nie myta to może wylizałbym jej tam patelnie i wyszpachlował kakałko. No tam teraz to ja się uczę. Kończę OHP korespondencyjnie. No i w ogóle lubię panów takich z dużymi pałami. Najlepiej afroamerykanów. Razem z moją rodziną mamy taką ulubioną zabawę. Bawimy się we wbitke na dwa kije. I co tu jeszcze napisać. No, że pie*dolnięty jestem to już pisałem i od tyłu to mnie boli. Tak tak wierzcie mi naprawdę bardzo mnie boli. No i w ogóle lubię tam te przejmować pałeczkę i brać interesy we własne ręce i nie tylko. No i cześć.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Originally Posted by BeneQ
Cześć. Właśnie skończyłem walić konia. Tam tata mi trochę pomagał bo sam to jeszcze nie umiem bo mam tam dopiero 25 lat. Szukam tam takiego chłopaka, który szuka chłopaka no do wspólnych takich tam zabaw. Interesuje się kałkiem, robieniem laski i takimi tam różnymi rzeczami, że tak właśnie powiem chciałbym żeby mnie ktoś przepytowywał, przepytował tak dobrze. Mam bardzo fajnych rodziców, to są bardzo mili panowie i co tu jeszcze napisać? No jestem pie**olnienty i tam dziewczyn to nie lubię bo one maja takie te c*pki i ja bym tego nawet w rękawiczce nie dotknął no chyba żeby była mocno owłosiona i tak z miesiąc nie myta to może wylizałbym jej tam patelnie i wyszpachlował kakałko. No tam teraz to ja się uczę. Kończę OHP korespondencyjnie. No i w ogóle lubię panów takich z dużymi pałami. Najlepiej afroamerykanów. Razem z moją rodziną mamy taką ulubioną zabawę. Bawimy się we wbitke na dwa kije. I co tu jeszcze napisać. No, że pie*dolnięty jestem to już pisałem i od tyłu to mnie boli. Tak tak wierzcie mi naprawdę bardzo mnie boli. No i w ogóle lubię tam te przejmować pałeczkę i brać interesy we własne ręce i nie tylko. No i cześć.
nie to forum

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,566
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,566
Likes: 11
laugh

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by rafal08
laugh
zamiast sie smiac to banuj

Strona 2 z 28 1 2 3 4 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,293 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1