|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205 |
Witam! Każdy kto zaczyna bawić się w obstawianie wyników zna to pierwsze uczucie:" Przecież to łatwe!!!To+to+tamto i kasa sama wali się przez okno!! Ale będę bogaty!!!" I co??? Jak szybko przychodzi opamiętanie!!!Obstawianie wyników jest jak gra liczbowa!!!Czysty los i nic więcej!!!Analiza,statystyka,przemyślenia,decyzja prosta jak sznur(czynimy zakład za 100zeta) i...bramkarz Anglii puszcza dwie bramki w ciągu 3 minut w meczu z Austrią!!!Zamiast viktorii Anglii i zysków mamy zdumiewający remis i ...w plecy 100 zeta!!! I nikt mi nie powie że taki rozwój wypadków da się jakoś racjonalnie przewidzieć... Jednym słowem-ci którzy sądzicie że w sporcie można "wyprorokować przyszłość" i przewidzieć rozwój wypadków na stadionie-zacznijcie grać za pieniądze!!! Ciekaw jestem Waszych opinii...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
A co wtopiles na Anglii i zebralo sie na przemyslenia? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W jednym sie z toba niezgodze. Bukmacherka to nie jest jak gra liczbowa. Nie wiem jak tobie idzie granie, ale jak ja porownam ile wygralem i z jaka czestotliwoscia w bukacherce a ile np w toto lotka roznica jest jasna. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275 |
Oryginalnie wysłał marcuss: [qb] I nikt mi nie powie że taki rozwój wypadków da się jakoś racjonalnie przewidzieć... Jednym słowem-ci którzy sądzicie że w sporcie można "wyprorokować przyszłość" i przewidzieć rozwój wypadków na stadionie-zacznijcie grać za pieniądze!!! Ciekaw jestem Waszych opinii...[/qb] Nikt nie jest w stanie przewidzieć dokładnego wyniku, jednak jeśli Twoja gra zależy od jednego meczu i polegasz na emocjach, a nie chłodnej kalkulacji i wyliczeniach... to niestety zawsze przegrasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222 |
Niespodzianki to niestety rzecz normalna w tym biznesie. Wiec lepiej grac ostrożnie. Na zakład przeznaczyc 1%-2% sumy jaka ma sie na obstawianie oraz kurs 1,8+ i powolutku do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> "Bukmacherka" to nie jest hop-siup <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , trzeba cierpliwości, niektórym sie udaje w jeden dzień wzbogacić, ale to rzadkość. Good Luck! PiBET Team [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Jak dla mnie cierpliwosc to zasada nr 1 w bukmacherce a jesli nie to jedna z najwazniejszych, niesttey sam czasami o tym zapominam a potem jest gorzki placz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ja raz miałem 7 dni bez wtopy dzien w dzien + 100 ale to na NBA - uwazam iz nie ma nic pewniejszego niz NBA byc moze dlatego ze siedze w tym od 2000 roku , ale to co wygram na NBA wtopie na pilce lub tenisie i nic z tego nie mam , nie wieze ze wiecej jak 15 % grajacych wychodzi na prostą , a te 15 % to są działacze klubu którzy ustawiaja mecze - uwierzcie mi wiem coś o tym
w moim poscie jest 100 % prawdy kto uwaza ze tak nie jest to zle uwaza kto da dobre uzasadnienia ze nie mam racji to da zle uzasadnienia bo to jest racja jezeil sie nie zgadzasz patrz wyzej
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72 |
To co napisales to tylko 50% prawdy.Zaloze sie ze doswiadczeni gracze obstawiali X2 na Anglie a nie same jej zwyciestwo.To nie liga tylko eliminacje do mistrzostw i tutaj nawet Azerbejdzan moze sprawic niespodzianke ;-) Zeby dobrze przewidziec wynik danego zdarzenia potrzeba dokladnych analiz i statystyk.Wtedy w 80% mzoesz dobrze obstawic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2001
Posty: 94 |
Prawda jest taka, że nie należy podniecać się tym, że gol pada w 90+6 min. albo, że bramkarz ma "dzień szmaty". Liczy się tylko i wyłącznie ostateczny wynik i trzeba przyjąć, że odzwierciedla on przebieg meczu.
Te sytuacje, które wymieniłem mieszczą się paru procentach nieprzewidywalności sportu. Poza tym czy ma dla kogoś znaczenie to że drużyna A wbija 3 "przpadkowe" gole a drużyna B strzela 2 po akcjach jak z podręcznika ? Jeżeli tak to dana osoba kieruje się emocjami, a to wpływa na błędną ocenę sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 358 |
Przy takich meczach jak anglia to poprostu trzeba pamiętać że to był wyjazd - a wyjazd to wyjazd i zawsze trzeba nad nim 100 razy pomyśleć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał GOPA: [qb]To co napisales to tylko 50% prawdy.Zaloze sie ze doswiadczeni gracze obstawiali X2 na Anglie a nie same jej zwyciestwo.To nie liga tylko eliminacje do mistrzostw i tutaj nawet Azerbejdzan moze sprawic niespodzianke ;-) Zeby dobrze przewidziec wynik danego zdarzenia potrzeba dokladnych analiz i statystyk.Wtedy w 80% mzoesz dobrze obstawic[/qb] nie zebym zaliczał sie do doswiadczonych graczy, ale tez dałem x2. a tak na marginesie bukmacherka zajmmuje sie od ok 8 mies.,(od kompletnego zera) i tylko raz byłem na -1 w pierwszym miesiacu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tez na poczatku myslałem ze wystarczy cos postawic i juz wygraną mamy w kieszeni. zysk co prawda z mojej gry nie jest duzy ale na ponadplanowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: zawsze jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176 |
Każdy kto zaczyna bawić się w obstawianie wyników zna to pierwsze uczucie:" Przecież to łatwe!!!To+to+tamto i kasa sama wali się przez okno!! Ale będę bogaty!!!"
Jeśli dalej tak myślisz to nie graj.
Jeśli uda ci się pogodzić fantazje z pokorą w bukmacherce to znaczy że osiągnołeś 7 KIU gracza i można powalczyć za większe pieniądze.
Na razie ide do roboty
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329 |
Chciałbym sie zapytać czy jest na forum osoba która traktuje bukmacherkę jako sposób zarabiania? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> To znaczy nie pracuje ale utrzymuje się z bukmacherki? :rolleyes: Ja chwilowo też pracy nie posiadam do tego sudiuje zaocznie i mam duzo czasu,troszkę kaski, bukmacherką sie zajmuje z przerwami od 5 lat , poczatki wiadomo pociągi i granie za 2 i 5 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ;teraz troszki kasy mam więc i taktyka single i duble do tego mecze piłki z podporkami zawsze na razie jestem 200 zeta do przodu ale chciałbym więcej kasy wyciągac z tego :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72 |
vulcanor prawdziwa gra zaczyna sie od 1000zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) Poprostu zamiast 100zl obstaw 1000zl i po trzech singlach zarobisz na wyplate;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał GOPA: [qb]vulcanor prawdziwa gra zaczyna sie od 1000zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) Poprostu zamiast 100zl obstaw 1000zl i po trzech singlach zarobisz na wyplate;)[/qb] albo 3000 w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> najwazniejsza zasada w obstawianiu graj za tyle ile nie szkoda ci stracic. dla jednego stracic 5000 to pryszcz a dla innego stracic 50 zł to "tragedia".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72 |
dlatego te 3000zl najlepiej zarobic na zakladach przy poczatkowej sumie 10 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wtedy sobie powiesz: latwo przyszlo latwo poszlo hhyhyhy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał GOPA: [qb]dlatego te 3000zl najlepiej zarobic na zakladach przy poczatkowej sumie 10 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wtedy sobie powiesz: latwo przyszlo latwo poszlo hhyhyhy[/qb] nic porstszego wystarczy tylko trafic 8 :zobacz: po kolei z ako 2.0 i masz z 10zł 5200zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72 |
hahahaha no wydaje sie proste ale my wiemy ze to jest masakrycznie trudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 118 |
Proponowałem ostatnio ułożyć wzór na P. Nikt nie podjął inicjatywy i teraz takie tematy tzn nic nie wnoszące do walki z bukami będą pojawiać się po każdej wpadce większości forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał GOPA: [qb]na P. czyli na co ??[/qb] P - to tajemniczy składnik we wzorze na K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> P czyli prawdopodobieństwo "wejscia" danego zdarzenia
|
|
|
Link skopiowany do schowka