Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#68085 05/09/2004 19:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205
Witam!
Każdy kto zaczyna bawić się w obstawianie wyników zna to pierwsze uczucie:" Przecież to łatwe!!!To+to+tamto i kasa sama wali się przez okno!! Ale będę bogaty!!!"
I co??? Jak szybko przychodzi opamiętanie!!!Obstawianie wyników jest jak gra liczbowa!!!Czysty los i nic więcej!!!Analiza,statystyka,przemyślenia,decyzja prosta jak sznur(czynimy zakład za 100zeta) i...bramkarz Anglii puszcza dwie bramki w ciągu 3 minut w meczu z Austrią!!!Zamiast viktorii Anglii i zysków mamy zdumiewający remis i ...w plecy 100 zeta!!! I nikt mi nie powie że taki rozwój wypadków da się jakoś racjonalnie przewidzieć...
Jednym słowem-ci którzy sądzicie że w sporcie można "wyprorokować przyszłość" i przewidzieć rozwój wypadków na stadionie-zacznijcie grać za pieniądze!!!
Ciekaw jestem Waszych opinii...

Bonus: Unibet
#68086 05/09/2004 19:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
A co wtopiles na Anglii i zebralo sie na przemyslenia? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
W jednym sie z toba niezgodze. Bukmacherka to nie jest jak gra liczbowa.
Nie wiem jak tobie idzie granie, ale jak ja porownam ile wygralem i z jaka czestotliwoscia w bukacherce a ile np w toto lotka roznica jest jasna.
Pozdro

#68087 05/09/2004 19:39
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
Quote
Oryginalnie wysłał marcuss:
[qb] I nikt mi nie powie że taki rozwój wypadków da się jakoś racjonalnie przewidzieć...
Jednym słowem-ci którzy sądzicie że w sporcie można "wyprorokować przyszłość" i przewidzieć rozwój wypadków na stadionie-zacznijcie grać za pieniądze!!!
Ciekaw jestem Waszych opinii...[/qb]
Nikt nie jest w stanie przewidzieć dokładnego wyniku, jednak jeśli Twoja gra zależy od jednego meczu i polegasz na emocjach, a nie chłodnej kalkulacji i wyliczeniach... to niestety zawsze przegrasz.

#68088 05/09/2004 19:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
Niespodzianki to niestety rzecz normalna w tym biznesie. Wiec lepiej grac ostrożnie. Na zakład przeznaczyc 1%-2% sumy jaka ma sie na obstawianie oraz kurs 1,8+ i powolutku do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

"Bukmacherka" to nie jest hop-siup <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , trzeba cierpliwości, niektórym sie udaje w jeden dzień wzbogacić, ale to rzadkość.

Good Luck!
PiBET Team
[email protected]

#68089 05/09/2004 19:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Jak dla mnie cierpliwosc to zasada nr 1 w bukmacherce a jesli nie to jedna z najwazniejszych, niesttey sam czasami o tym zapominam a potem jest gorzki placz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#68090 05/09/2004 22:01
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Ja raz miałem 7 dni bez wtopy dzien w dzien + 100 ale to na NBA - uwazam iz nie ma nic pewniejszego niz NBA byc moze dlatego ze siedze w tym od 2000 roku , ale to co wygram na NBA wtopie na pilce lub tenisie i nic z tego nie mam , nie wieze ze wiecej jak 15 % grajacych wychodzi na prostą , a te 15 % to są działacze klubu którzy ustawiaja mecze - uwierzcie mi wiem coś o tym

w moim poscie jest 100 % prawdy
kto uwaza ze tak nie jest to zle uwaza
kto da dobre uzasadnienia ze nie mam racji to da zle uzasadnienia bo to jest racja
jezeil sie nie zgadzasz patrz wyzej

pozdro

#68091 05/09/2004 23:35
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
To co napisales to tylko 50% prawdy.Zaloze sie ze doswiadczeni gracze obstawiali X2 na Anglie a nie same jej zwyciestwo.To nie liga tylko eliminacje do mistrzostw i tutaj nawet Azerbejdzan moze sprawic niespodzianke ;-)
Zeby dobrze przewidziec wynik danego zdarzenia potrzeba dokladnych analiz i statystyk.Wtedy w 80% mzoesz dobrze obstawic

#68092 06/09/2004 00:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 94
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 94
Prawda jest taka, że nie należy podniecać się tym, że gol pada w 90+6 min. albo, że bramkarz ma "dzień szmaty".
Liczy się tylko i wyłącznie ostateczny wynik i trzeba przyjąć, że odzwierciedla on przebieg meczu.

Te sytuacje, które wymieniłem mieszczą się paru procentach nieprzewidywalności sportu.
Poza tym czy ma dla kogoś znaczenie to że drużyna A wbija 3 "przpadkowe" gole a drużyna B strzela 2 po akcjach jak z podręcznika ? Jeżeli tak to dana osoba kieruje się emocjami, a to wpływa na błędną ocenę sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

#68093 06/09/2004 03:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 358
B
BfK Offline
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 358
Przy takich meczach jak anglia to poprostu trzeba pamiętać że to był wyjazd - a wyjazd to wyjazd i zawsze trzeba nad nim 100 razy pomyśleć.

#68094 06/09/2004 03:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał GOPA:
[qb]To co napisales to tylko 50% prawdy.Zaloze sie ze doswiadczeni gracze obstawiali X2 na Anglie a nie same jej zwyciestwo.To nie liga tylko eliminacje do mistrzostw i tutaj nawet Azerbejdzan moze sprawic niespodzianke ;-)
Zeby dobrze przewidziec wynik danego zdarzenia potrzeba dokladnych analiz i statystyk.Wtedy w 80% mzoesz dobrze obstawic[/qb]
nie zebym zaliczał sie do doswiadczonych graczy, ale tez dałem x2.

a tak na marginesie bukmacherka zajmmuje sie od ok 8 mies.,(od kompletnego zera) i tylko raz byłem na -1 w pierwszym miesiacu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

tez na poczatku myslałem ze wystarczy cos postawic i juz wygraną mamy w kieszeni.

zysk co prawda z mojej gry nie jest duzy ale na ponadplanowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: zawsze jest.

#68095 06/09/2004 10:46
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
Każdy kto zaczyna bawić się w obstawianie wyników zna to pierwsze uczucie:" Przecież to łatwe!!!To+to+tamto i kasa sama wali się przez okno!! Ale będę bogaty!!!"

Jeśli dalej tak myślisz to nie graj.

Jeśli uda ci się pogodzić fantazje z pokorą w bukmacherce to znaczy że osiągnołeś 7 KIU gracza i można powalczyć za większe pieniądze.

Na razie ide do roboty

#68096 06/09/2004 13:29
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
Chciałbym sie zapytać czy jest na forum osoba która traktuje bukmacherkę jako sposób zarabiania? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
To znaczy nie pracuje ale utrzymuje się z bukmacherki? :rolleyes: Ja chwilowo też pracy nie posiadam do tego sudiuje zaocznie i mam duzo czasu,troszkę kaski, bukmacherką
sie zajmuje z przerwami od 5 lat , poczatki wiadomo pociągi i granie za 2 i 5 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ;teraz troszki kasy mam więc i taktyka single i duble do tego mecze piłki z podporkami zawsze na razie jestem 200 zeta do przodu ale chciałbym więcej kasy wyciągac z tego :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68097 06/09/2004 14:19
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
vulcanor prawdziwa gra zaczyna sie od 1000zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
Poprostu zamiast 100zl obstaw 1000zl i po trzech singlach zarobisz na wyplate;)

#68098 06/09/2004 15:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał GOPA:
[qb]vulcanor prawdziwa gra zaczyna sie od 1000zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
Poprostu zamiast 100zl obstaw 1000zl i po trzech singlach zarobisz na wyplate;)[/qb]
albo 3000 w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

najwazniejsza zasada w obstawianiu graj za tyle ile nie szkoda ci stracic.

dla jednego stracic 5000 to pryszcz a dla innego stracic 50 zł to "tragedia".

#68099 06/09/2004 18:42
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
dlatego te 3000zl najlepiej zarobic na zakladach przy poczatkowej sumie 10 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wtedy sobie powiesz: latwo przyszlo latwo poszlo hhyhyhy

#68100 06/09/2004 18:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał GOPA:
[qb]dlatego te 3000zl najlepiej zarobic na zakladach przy poczatkowej sumie 10 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wtedy sobie powiesz: latwo przyszlo latwo poszlo hhyhyhy[/qb]
nic porstszego wystarczy tylko trafic 8 :zobacz: po kolei z ako 2.0 i masz z 10zł 5200zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#68101 06/09/2004 21:18
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
hahahaha no wydaje sie proste ale my wiemy ze to jest masakrycznie trudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))

#68102 06/09/2004 21:45
Dołączył: Jul 2003
Posty: 118
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 118
Proponowałem ostatnio ułożyć wzór na P. Nikt nie podjął inicjatywy i teraz takie tematy tzn nic nie wnoszące do walki z bukami będą pojawiać się po każdej wpadce większości forum

#68103 07/09/2004 00:00
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
na P. czyli na co ??

#68104 07/09/2004 00:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał GOPA:
[qb]na P. czyli na co ??[/qb]
P - to tajemniczy składnik we wzorze na K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P czyli prawdopodobieństwo "wejscia" danego zdarzenia

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Szuman, burbon, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,050 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1