Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 206 1 2 3 4 5 6 205 206
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by burbon
Originally Posted by burbon
I w rosole też.. Kura
Tu nie chodzi o statystyki ..

Przepraszam telefon wkleil kurwa miało być kura.
laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677

Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by Kura
większe prawdopodobieństwo śmierci na drodze niż w powietrzu
ale wlasnie chodzi o to ze w wypadku samochodowym jak juz sie cos przydarzy to masz jeszcze jakies szanse przezyc, a jak juz cos sie wydarzy w samolocie to zazwyczaj caly samolot ludzi idzie do piachu


Nie zawsze.

Pelno przypadkow szczesliwie zakonczonych ladowaniem np. lot Aloha Airlines jak doszlo do zmeczenia materialu poszycia samolotu i gdzies okolo 1/3 "dachu" wyjebalo w kosmos.

Sporo udanych ladowan z niedzialajacym jednym silnikiem lub 2-3 w przypadku 4silnikowcow.

Udalo sie w Kanadzie nawet jednej zalodze wyladowac bez silnikow tylko nie pamietam czy to byl DC10 czy Boeing.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Kiedyś w latach 90-tych czytałem w fanzinie relację z wyjazdu kibiców Legii na jakiś wyjazd do Gruzji czy gdzieś tam na wschód. Ichnimi liniami lotniczymi.

Stewardessa: Proszę zapiąć pasy
Pasażer: ale jakie pasy?
Stewardessa: kto ma ten zapina

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
kurs na trniec u21 przed meczem @11 0-4 laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Kiedy była ostatni raz katastrofa lotnicza w Polsce? Mam na myśli pasażery. Jak zginęła Anna Jantar? Czy było coś później?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
tak z ciekawosci, widzial ktos kursy na walke Pudziana z albancem ?

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Originally Posted by quincy
Kiedyś w latach 90-tych czytałem w fanzinie relację z wyjazdu kibiców Legii na jakiś wyjazd do Gruzji czy gdzieś tam na wschód. Ichnimi liniami lotniczymi.

Stewardessa: Proszę zapiąć pasy
Pasażer: ale jakie pasy?
Stewardessa: kto ma ten zapina

Tak zasadniczo, to po co tam pasy??? Żeby głową nie walnąć o szybę przy zderzeniu??

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by quincy
Kiedy była ostatni raz katastrofa lotnicza w Polsce? Mam na myśli pasażery. Jak zginęła Anna Jantar? Czy było coś później?


Nie, Jantar zginela chyba w 80r potem byla jeszcze katastrofa w lesie Kabackim jakos koniec lat 80tych. I to byla ostatnia.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by burbon
Originally Posted by quincy
Kiedyś w latach 90-tych czytałem w fanzinie relację z wyjazdu kibiców Legii na jakiś wyjazd do Gruzji czy gdzieś tam na wschód. Ichnimi liniami lotniczymi.

Stewardessa: Proszę zapiąć pasy
Pasażer: ale jakie pasy?
Stewardessa: kto ma ten zapina

Tak zasadniczo, to po co tam pasy??? Żeby głową nie walnąć o szybę przy zderzeniu??

Zapytaj się Mirka Szymkowiaka jak robił pompki na suficie jak samolot wpadł w turbulencje nad Chile.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by quincy
Kiedy była ostatni raz katastrofa lotnicza w Polsce? Mam na myśli pasażery. Jak zginęła Anna Jantar? Czy było coś później?


Nie, Jantar zginela chyba w 80r potem byla jeszcze katastrofa w lesie Kabackim jakos koniec lat 80tych. I to byla ostatnia.

Ona właśnie w Lesie Kabackim zginęła.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
A jak wieczorem wrzucę ten flyradar czy coś...o Panie...ile tam tych robaczkow na niebie się kręci..

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by quincy
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by quincy
Kiedy była ostatni raz katastrofa lotnicza w Polsce? Mam na myśli pasażery. Jak zginęła Anna Jantar? Czy było coś później?


Nie, Jantar zginela chyba w 80r potem byla jeszcze katastrofa w lesie Kabackim jakos koniec lat 80tych. I to byla ostatnia.

Ona właśnie w Lesie Kabackim zginęła.


Nie.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by quincy
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by quincy
Kiedy była ostatni raz katastrofa lotnicza w Polsce? Mam na myśli pasażery. Jak zginęła Anna Jantar? Czy było coś później?


Nie, Jantar zginela chyba w 80r potem byla jeszcze katastrofa w lesie Kabackim jakos koniec lat 80tych. I to byla ostatnia.

Ona właśnie w Lesie Kabackim zginęła.


Nie.
Jak nie, jak tak..
Ostatnia to była katastrofa brzozowa..to to mnie pamiętam zmroziło..

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
4. Dnia 14 marca 1980 roku w pobliżu lotniska Okęcie rozbił się samolot PLL LOT Iljuszyn Ił-62 lecący do Warszawy z Nowego Jorku. Kapitanem tego feralnego lotu był Paweł Lipowczan, drugim pilotem - Tadeusz Łochocki. Przyczyną tej katastrofy, która miała miejsce już przy podchodzeniu do lądowania była awaria jednego z silników, którego części zniszczyły dwa inne silniki czterosilnikowej maszyny i uszkodziły czwarty silnik. Pilotowi udało się uniknąć uderzenia w zamieszkałe budynki, ale niestety nie uniknął rozbicia maszyny. Podczas tej katastrofy zginęło 87 osób - 77 pasażerów (między innymi znana piosenkarka Anna Jantar) i 10 członków załogi.

5. Dnia 9 maja 1987 roku zdarzyła się największa katastrofa w polskim lotnictwie pasażerskim - samolot PLL LOT Iljuszyn Ił-62, który wystartował z Warszawy do Noweg Jorku rozbił się w Lesie Kabackim, na południowym skraju Warszawy. Samolot 21 minut po starcie uległ awarii silników (podobnej do tej, jaka miała miejsce w 1980 roku), rozhermetyzował się i zaczął płonąć. Pilot kapitan Zygmunt Pawlaczyk wraz z resztą zalogi podjęli decyzję o powrocie do Warszawy i lądowaniu awaryjnym. Nie powiodło się ono i samolot (poważnie uszkodzony i płonący - z nadmiarem paliwa, ktorego nie mógł zrzucić), rozbił się w Lesie Kabackim. Podczas tej katastrofy zginęły 183 osoby - 172 pasażerów i 11 członków załogi.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
chelsea u 23 jazda po 1x

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Ja latalem tylko około 10 razy te krótkie trasy Polska - UK dla jedyni lekki stres zz pierwszym razem bo nie wiedziałem co i jak. Na dłuższych bym pewnie się zanudził na śmierć.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Rivaldinho
tak z ciekawosci, widzial ktos kursy na walke Pudziana z albancem ?

1.15 do 4

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by burbon
A jak wieczorem wrzucę ten flyradar czy coś...o Panie...ile tam tych robaczkow na niebie się kręci..

Patrz pan. Tyle tego lata i nic nie spada...

Zobacz tutaj:
http://www.liveleak.com/view?i=043_1394388310

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Originally Posted by moor6
chelsea u 23 jazda po 1x
2-2 .... smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
A ja nigdy nie leciałem i nie polecę smile
VITOLLLLOO

Strona 4 z 206 1 2 3 4 5 6 205 206

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, Lukasz111, betowiec, aker, alfa), 2,521 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,134
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1