|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Mam pytanie do osób które wypłacały po raz drugi w miesiącu na konto Inteligo: ile kosztuje przelew?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał blacky82: [qb]Ile sie czeka na tego bonusa 30 za 30?? (wplacalem przez MB)[/qb] przeslij im info, ze wplacales..najlepiej ze screenem z mb....raz idzie w tej samej sekundzie, a raz dopisuja tydzien...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2004
Posty: 29 |
Panowie !!!
Przy wypłacie kasy z B&W trzeba podać odpowiedź na osobiste pytanie. Co zrobić w przypadku jeśli się zapomniało tą odpowiedź ????
Tylko nie piszcie, że można się pożegnać z tą kaską... bo to byłby skandal, w końcu każdemu się zdarza zapomnieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał milipop: [qb]Panowie !!!
Przy wypłacie kasy z B&W trzeba podać odpowiedź na osobiste pytanie. Co zrobić w przypadku jeśli się zapomniało tą odpowiedź ????
Tylko nie piszcie, że można się pożegnać z tą kaską... bo to byłby skandal, w końcu każdemu się zdarza zapomnieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] piszesz do supportu, podajesz wszystkie dane i przypominaja...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 8 |
mam pytanie jak najlepiej (najtaniej) wpłaci kase na konto w B&W bo chyba nie maja konta w polskim banku z mbnku nie ma przelewów zagranicznych?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał paździornik: [qb]mam pytanie jak najlepiej (najtaniej) wpłaci kase na konto w B&W bo chyba nie maja konta w polskim banku z mbnku nie ma przelewów zagranicznych?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] jak mbank..to ekarta...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 8 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał paździornik: [qb]mam pytanie jak najlepiej (najtaniej) wpłaci kase na konto w B&W bo chyba nie maja konta w polskim banku z mbnku nie ma przelewów zagranicznych?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] jak mbank..to ekarta...[/qb] a jak nie mam eKARTY.........?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 122 |
hej. parę pytań 1.czy wpłacę visa electron(mam jakieś numerki na odwrocie karty na pasku z podpisem) kasę do b&w
2.w jaki sposób mogę zdobyć jakiegoś bonusa(baner, sposób płatności)
3.ile idzie kasa tam, i stamtąd
4.czy biorą prowizje,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
Oryginalnie wysłał K.K.K.: [qb]hej. parę pytań 1.czy wpłacę visa electron(mam jakieś numerki na odwrocie karty na pasku z podpisem) kasę do b&w
2.w jaki sposób mogę zdobyć jakiegoś bonusa(baner, sposób płatności)
3.ile idzie kasa tam, i stamtąd
4.czy biorą prowizje,[/qb] Ad.1 Wplacisz Ad.2 Sa chyba 2 promocje podwojenie depozytu max o 140zl niue wiem czy jeszcze jest ale chyba jest 2 to bonus przyjazni jak cie ktos poleci to dostajesz 10euro Ad.3 Przy wplacie karta kasa idzie 2sekundy a przy wyplacie jakies kilka dni Ad.4 2.5% przy wplacie karta
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 122 |
Oryginalnie wysłał nikolb: [qb] Oryginalnie wysłał K.K.K.: [qb]hej. parę pytań 1.czy wpłacę visa electron(mam jakieś numerki na odwrocie karty na pasku z podpisem) kasę do b&w
2.w jaki sposób mogę zdobyć jakiegoś bonusa(baner, sposób płatności)
3.ile idzie kasa tam, i stamtąd
4.czy biorą prowizje,[/qb] Ad.1 Wplacisz Ad.2 Sa chyba 2 promocje podwojenie depozytu max o 140zl niue wiem czy jeszcze jest ale chyba jest 2 to bonus przyjazni jak cie ktos poleci to dostajesz 10euro Ad.3 Przy wplacie karta kasa idzie 2sekundy a przy wyplacie jakies kilka dni Ad.4 2.5% przy wplacie karta[/qb] dzięki, a dokładnie z tym podwojeniem ktoś mógłby coś napisać??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
Laduje sie Wam normalnie BAW? U mnie ani przez www ani wap sie nie da normalnie przegladac strony o postawienieu czegokolwiek nie wspominajac :[
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
Oryginalnie wysłał Legol: [qb]Laduje sie Wam normalnie BAW? U mnie ani przez www ani wap sie nie da normalnie przegladac strony o postawienieu czegokolwiek nie wspominajac :[[/qb] u mnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
Oryginalnie wysłał K.K.K.: [qb]dzięki, a dokładnie z tym podwojeniem ktoś mógłby coś napisać??[/qb] wplacasz 50 masz 100 wplacasz 140 masz 280 obrocic bonusem musisz chyba 3krotnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 223
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 223 |
Oryginalnie wysłał Legol: [qb]Laduje sie Wam normalnie BAW? U mnie ani przez www ani wap sie nie da normalnie przegladac strony o postawienieu czegokolwiek nie wspominajac :[[/qb] Zeby wniesc zaklad meczylem sie z ich stronka okolo godziny i nadal jest nie ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
Oryginalnie wysłał Krypton: [qb] Oryginalnie wysłał Legol: [qb]Laduje sie Wam normalnie BAW? U mnie ani przez www ani wap sie nie da normalnie przegladac strony o postawienieu czegokolwiek nie wspominajac :[[/qb] Zeby wniesc zaklad meczylem sie z ich stronka okolo godziny i nadal jest nie ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Ja juz postawilem- choc nie to co chcialem w pierwszej kolejnosci- uciakla mi szkocka i angielska- no i jak to w zyciu gretna, peterhead, hearts i liverpool prowadza....:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Siemka, mozecie mi powiedziec, czy osoba 3 moze mi przleac z karty na konto w Betandwin pieniazki? I Czy pozniej bede mogl wyplacic te pieniadze na inne konto? Istanieje taka mozliwosc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jedynie Ty mozesz dokonać wpłaty na konto. Bonus 140zł=280zł jest nadal aktualny (banner dostępny na stronie głównej mecz.pl )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
Oryginalnie wysłał host: [qb]Siemka, mozecie mi powiedziec, czy osoba 3 moze mi przleac z karty na konto w Betandwin pieniazki? I Czy pozniej bede mogl wyplacic te pieniadze na inne konto? Istanieje taka mozliwosc?[/qb] Hmmmm.. Kilka tygodni temu zadzwonilem do supportu i mi laska powiedziala ze do wplaty moge wykorzystac konto innej osoby. Najlepiej zadzwon do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 95 |
Podajcie pełny numer telefonu do suportu b&w co krecic z polski (calutki numer)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ale mnie te mendy z betandwin wkurzyły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Wchodzę sobie dzisiaj chcąc postawić grubiej na Wisełkę.Myślę postawie wcześniej bo kursy polecą w dół.A tu c.h.u.j nie ma WISŁY w OFERCIE !!! Co oni od******lają???Wie ktoś czemu wycofali i czy jeszcze będzie??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka