Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16
#68210 24/09/2004 02:31
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Mam pytanie do osób które wypłacały po raz drugi w miesiącu na konto Inteligo: ile kosztuje przelew?

Bonus: Unibet
#68211 24/09/2004 03:02
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał blacky82:
[qb]Ile sie czeka na tego bonusa 30 za 30?? (wplacalem przez MB)[/qb]
przeslij im info, ze wplacales..najlepiej ze screenem z mb....raz idzie w tej samej sekundzie, a raz dopisuja tydzien...

#68212 24/09/2004 03:11
Dołączył: Jul 2004
Posty: 29
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 29
Panowie !!!

Przy wypłacie kasy z B&W trzeba podać odpowiedź na osobiste pytanie.
Co zrobić w przypadku jeśli się zapomniało tą odpowiedź ????

Tylko nie piszcie, że można się pożegnać z tą kaską... bo to byłby skandal, w końcu każdemu się zdarza zapomnieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#68213 24/09/2004 03:21
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał milipop:
[qb]Panowie !!!

Przy wypłacie kasy z B&W trzeba podać odpowiedź na osobiste pytanie.
Co zrobić w przypadku jeśli się zapomniało tą odpowiedź ????

Tylko nie piszcie, że można się pożegnać z tą kaską... bo to byłby skandal, w końcu każdemu się zdarza zapomnieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
piszesz do supportu, podajesz wszystkie dane i przypominaja...

#68214 24/09/2004 15:08
Dołączył: May 2004
Posty: 8
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 8
mam pytanie jak najlepiej (najtaniej) wpłaci kase na konto w B&W bo chyba nie maja konta w polskim banku z mbnku nie ma przelewów zagranicznych?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#68215 24/09/2004 15:41
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał paździornik:
[qb]mam pytanie jak najlepiej (najtaniej) wpłaci kase na konto w B&W bo chyba nie maja konta w polskim banku z mbnku nie ma przelewów zagranicznych?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
jak mbank..to ekarta...

#68216 24/09/2004 17:25
Dołączył: May 2004
Posty: 8
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 8
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał paździornik:
[qb]mam pytanie jak najlepiej (najtaniej) wpłaci kase na konto w B&W bo chyba nie maja konta w polskim banku z mbnku nie ma przelewów zagranicznych?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
jak mbank..to ekarta...[/qb]
a jak nie mam eKARTY.........?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#68217 25/09/2004 14:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 122
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 122
hej. parę pytań
1.czy wpłacę visa electron(mam jakieś numerki na odwrocie karty na pasku z podpisem) kasę do b&w

2.w jaki sposób mogę zdobyć jakiegoś bonusa(baner, sposób płatności)

3.ile idzie kasa tam, i stamtąd

4.czy biorą prowizje,

#68218 25/09/2004 14:44
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
Quote
Oryginalnie wysłał K.K.K.:
[qb]hej. parę pytań
1.czy wpłacę visa electron(mam jakieś numerki na odwrocie karty na pasku z podpisem) kasę do b&w

2.w jaki sposób mogę zdobyć jakiegoś bonusa(baner, sposób płatności)

3.ile idzie kasa tam, i stamtąd

4.czy biorą prowizje,[/qb]
Ad.1 Wplacisz
Ad.2 Sa chyba 2 promocje podwojenie depozytu max o 140zl niue wiem czy jeszcze jest ale chyba jest 2 to bonus przyjazni jak cie ktos poleci to dostajesz 10euro
Ad.3 Przy wplacie karta kasa idzie 2sekundy a przy wyplacie jakies kilka dni
Ad.4 2.5% przy wplacie karta

#68219 25/09/2004 14:50
Dołączył: Sep 2004
Posty: 122
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 122
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał K.K.K.:
[qb]hej. parę pytań
1.czy wpłacę visa electron(mam jakieś numerki na odwrocie karty na pasku z podpisem) kasę do b&w

2.w jaki sposób mogę zdobyć jakiegoś bonusa(baner, sposób płatności)

3.ile idzie kasa tam, i stamtąd

4.czy biorą prowizje,[/qb]
Ad.1 Wplacisz
Ad.2 Sa chyba 2 promocje podwojenie depozytu max o 140zl niue wiem czy jeszcze jest ale chyba jest 2 to bonus przyjazni jak cie ktos poleci to dostajesz 10euro
Ad.3 Przy wplacie karta kasa idzie 2sekundy a przy wyplacie jakies kilka dni
Ad.4 2.5% przy wplacie karta[/qb]
dzięki, a dokładnie z tym podwojeniem ktoś mógłby coś napisać??

#68220 25/09/2004 19:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
Laduje sie Wam normalnie BAW? U mnie ani przez www ani wap sie nie da normalnie przegladac strony o postawienieu czegokolwiek nie wspominajac :[

#68221 25/09/2004 19:05
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Quote
Oryginalnie wysłał Legol:
[qb]Laduje sie Wam normalnie BAW? U mnie ani przez www ani wap sie nie da normalnie przegladac strony o postawienieu czegokolwiek nie wspominajac :[[/qb]
u mnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#68222 25/09/2004 19:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
Quote
Oryginalnie wysłał K.K.K.:
[qb]dzięki, a dokładnie z tym podwojeniem ktoś mógłby coś napisać??[/qb]
wplacasz 50 masz 100 wplacasz 140 masz 280 obrocic bonusem musisz chyba 3krotnie

#68223 25/09/2004 19:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 223
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 223
Quote
Oryginalnie wysłał Legol:
[qb]Laduje sie Wam normalnie BAW? U mnie ani przez www ani wap sie nie da normalnie przegladac strony o postawienieu czegokolwiek nie wspominajac :[[/qb]
Zeby wniesc zaklad meczylem sie z ich stronka okolo godziny i nadal jest nie ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#68224 25/09/2004 20:37
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
Quote
Oryginalnie wysłał Krypton:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Legol:
[qb]Laduje sie Wam normalnie BAW? U mnie ani przez www ani wap sie nie da normalnie przegladac strony o postawienieu czegokolwiek nie wspominajac :[[/qb]
Zeby wniesc zaklad meczylem sie z ich stronka okolo godziny i nadal jest nie ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Ja juz postawilem- choc nie to co chcialem w pierwszej kolejnosci- uciakla mi szkocka i angielska- no i jak to w zyciu gretna, peterhead, hearts i liverpool prowadza....:/

#68225 26/09/2004 00:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Siemka, mozecie mi powiedziec, czy osoba 3 moze mi przleac z karty na konto w Betandwin pieniazki? I Czy pozniej bede mogl wyplacic te pieniadze na inne konto? Istanieje taka mozliwosc?

#68226 28/09/2004 00:02
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jedynie Ty mozesz dokonać wpłaty na konto.

Bonus 140zł=280zł jest nadal aktualny (banner dostępny na stronie głównej mecz.pl )

#68227 28/09/2004 00:49
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
Quote
Oryginalnie wysłał host:
[qb]Siemka, mozecie mi powiedziec, czy osoba 3 moze mi przleac z karty na konto w Betandwin pieniazki? I Czy pozniej bede mogl wyplacic te pieniadze na inne konto? Istanieje taka mozliwosc?[/qb]
Hmmmm.. Kilka tygodni temu zadzwonilem do supportu i mi laska powiedziala ze do wplaty moge wykorzystac konto innej osoby.
Najlepiej zadzwon do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68228 28/09/2004 02:44
Dołączył: Jun 2004
Posty: 95
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 95
Podajcie pełny numer telefonu do suportu b&w co krecic z polski (calutki numer)

#68229 28/09/2004 03:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ale mnie te mendy z betandwin wkurzyły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Wchodzę sobie dzisiaj chcąc postawić grubiej na Wisełkę.Myślę postawie wcześniej bo kursy polecą w dół.A tu c.h.u.j nie ma WISŁY w OFERCIE !!! Co oni od******lają???Wie ktoś czemu wycofali i czy jeszcze będzie??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, Sensei), 2,926 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1