|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146 |
Oryginalnie wysłał kzamojc: [qb]Ale mnie te mendy z betandwin wkurzyły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Wchodzę sobie dzisiaj chcąc postawić grubiej na Wisełkę.Myślę postawie wcześniej bo kursy polecą w dół.A tu c.h.u.j nie ma WISŁY w OFERCIE !!! Co oni od******lają???Wie ktoś czemu wycofali i czy jeszcze będzie??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Pierwszego meczy tez nie bylo w ofercie wiec raczej nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Z tego co mi znajomy mowil to byl kurs na poczatku na Wisle 2,35 i zapewne caly tuzin Polakow sie rzucil na to i wycofali moze sie jeszcze pojawi ze kursem 1,50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259 |
Mam pytanie. Moj znajomy chcialby zalozyc w betandwin.com konto (jeszcze nie ma zadnego). Ponoc sa 2 promocje: jedna przy referowaniu (10 euro dla osoby referujacej i 10 euro dla niego) oraz druga promocja o podwojeniu depozytu (30 euro za 30 euro), ale czy ta druga promocja jest aktualna. A jeśli tak, to czy wynika z tego, że klikajac w specjalny link, zakladajac konto i wplacajac 30 euro stan konta bedzie wynosil 70 euro (30 euro - depozyt, 30 euro - podwojenie depozytu i 10 euro - bonus przyjazni)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Oryginalnie wysłał Grzecho18: [qb]Mam pytanie. Moj znajomy chcialby zalozyc w betandwin.com konto (jeszcze nie ma zadnego). Ponoc sa 2 promocje: jedna przy referowaniu (10 euro dla osoby referujacej i 10 euro dla niego) oraz druga promocja o podwojeniu depozytu (30 euro za 30 euro), ale czy ta druga promocja jest aktualna. A jeśli tak, to czy wynika z tego, że klikajac w specjalny link, zakladajac konto i wplacajac 30 euro stan konta bedzie wynosil 70 euro (30 euro - depozyt, 30 euro - podwojenie depozytu i 10 euro - bonus przyjazni)?[/qb] Promocja od zarejstrowania kończy się w czwartek. Nie wiem, czy ją przedłużą na następne miesiące. Nie możesz skorzystać z obu promocji jednoczesnie. Ktoś już o tym pisał wczesniej. Ale najlepiej napisz do supportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Nie mozna laczyc bonusow, wybierasz albo jedno albo drugie. Moj kumpel na tym wpadl, myslal ze bonusy mozna laczyc a tu takie cos... dostal tylko 10E za bonus przyjazni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oryginalnie wysłał paździornik: [qb] Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał paździornik: [qb]mam pytanie jak najlepiej (najtaniej) wpłaci kase na konto w B&W bo chyba nie maja konta w polskim banku z mbnku nie ma przelewów zagranicznych?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] jak mbank..to ekarta...[/qb] a jak nie mam eKARTY.........?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] To było o tym wcześniej o tym pomyśleć W te pędy zamawiaj sobie e-karte, kosztuje toto niewiele (25zł na rok), a bez tego to możesz sobie darowac wszelkie wpłaty do buków bo do wielu nie mozna przelewem, bedziesz po kilka dni czekał na te przelewy i szargał nerwy, a na dodatek zeżrą cie koszty tych przelewów Od zamówienia w jakis tydzień powinienes miec juz ta e-karte
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6 |
Oryginalnie wysłał Tigeer: [qb]działa wam stronka???[/qb] teraz dziala ale ledwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6 |
Oryginalnie wysłał Mistrz-724: [qb] Oryginalnie wysłał Tigeer: [qb]działa wam stronka???[/qb] teraz dziala ale ledwo[/qb] Juz nie działą
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1 |
Witam
Czy ktos sie moze orjentuje jak puscilem przelewem w piatek rano pieniazki do betandwin, kiedy mi to wrzuca na konto gracza (konto w PLN)
Dzieki z gory za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 13 |
siemka
czy to prawda że Bet&Win od KAŻDEGO przy pierwszym wypłacaniu kasy wymaga przesłania skanu dowodu tożsamości?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Nie to nie jest prawda ze wymagaja przy pierwszej wpłacie skanu dowodu.A co do piniedzy to pewnie beda na koncie wtorek ,sroda
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
siemka
czy to prawda że Bet&Win od KAŻDEGO przy pierwszym wypłacaniu kasy wymaga przesłania skanu dowodu tożsamości? Moj kolega tam gra i wlasnie robil pierwsza wyplate. Musial wyslac skan dowodu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
z tego co wiem to chyba nie trzeba jak ja robilem wyplate to pisalo cos takiego zeby przyspieszyc wyplate to mozna wyslac skan dowodu a jak nie wyslemy to chyba bedzie to troche trwalo ale nie wiem wolalem im wyslac kasa szybciej doszla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nowa promocja (do 130zł!) w Betandwin.com: LINK [ adserver.itsfogo.com]. Można też kliknąć na link ze strony głównej mecz.pl. Po kliknięciu będzie dostępny pełen regulamin tej promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Od jakiegos czasu BetAndWin opornie dodaje bonusy w tej promocji 30eu. Ja czekam juz od poniedzialku, marnie odpowiadaja na maile (tzn nie odpowiadaja) Napiszcie jak jest z tym u was.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Chcę są założyć konto w betandwin I mam dlatego trzy pytania:
1. Jaka jest minmalna wpłata, jeśli dokonuję ją przelewem na konto?
2. Czy mogę wpłacić kasę w PLN/zł czy tylko jak słyszałem w Euro?
3. Jaki jest adres konta do wpłat i gdzie mogę to znaleźć?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
1. Nie rob tego przelewem, zajmie ci duzo czasu i bedzie kosztowne.Lepiej przez MB 2. Mozesz 3.Odbiorca betandwin.com Int.Ent. AG Bank HYPO LANDESBANK Kod banku 58000 IBAN AT14 5800 0152 7278 4156 SWIFT HYPVAT2B Numer konta 15272784156 Kwota 10.00 EUR Numer odniesienia (cel wpłaty) 195567
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
A czy można zrobić przelew eKartą mBanku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Nie mam MB, więc na początku to zrobię raczej przelewem na konto Jaki jest w takim razie koszt minimalnej wpłaty w PLN (jak mówiłeś ze mozna w PLN tak?) Na czasie mi nie zależy Mam konto u innego buka Ktoś wie? Dzięki
|
|
|
Link skopiowany do schowka