Wchodzę sobi..."> Wchodzę sobi...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16
#68230 28/09/2004 16:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146
S
member
member
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146
Quote
Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]Ale mnie te mendy z betandwin wkurzyły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Wchodzę sobie dzisiaj chcąc postawić grubiej na Wisełkę.Myślę postawie wcześniej bo kursy polecą w dół.A tu c.h.u.j nie ma WISŁY w OFERCIE !!! Co oni od******lają???Wie ktoś czemu wycofali i czy jeszcze będzie??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Pierwszego meczy tez nie bylo w ofercie wiec raczej nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#68231 28/09/2004 16:06
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Z tego co mi znajomy mowil to byl kurs na poczatku na Wisle 2,35 i zapewne caly tuzin Polakow sie rzucil na to i wycofali moze sie jeszcze pojawi ze kursem 1,50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#68232 28/09/2004 17:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
Mam pytanie. Moj znajomy chcialby zalozyc w betandwin.com konto (jeszcze nie ma zadnego). Ponoc sa 2 promocje: jedna przy referowaniu (10 euro dla osoby referujacej i 10 euro dla niego) oraz druga promocja o podwojeniu depozytu (30 euro za 30 euro), ale czy ta druga promocja jest aktualna. A jeśli tak, to czy wynika z tego, że klikajac w specjalny link, zakladajac konto i wplacajac 30 euro stan konta bedzie wynosil 70 euro (30 euro - depozyt, 30 euro - podwojenie depozytu i 10 euro - bonus przyjazni)?

#68233 28/09/2004 18:03
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Quote
Oryginalnie wysłał Grzecho18:
[qb]Mam pytanie. Moj znajomy chcialby zalozyc w betandwin.com konto (jeszcze nie ma zadnego). Ponoc sa 2 promocje: jedna przy referowaniu (10 euro dla osoby referujacej i 10 euro dla niego) oraz druga promocja o podwojeniu depozytu (30 euro za 30 euro), ale czy ta druga promocja jest aktualna. A jeśli tak, to czy wynika z tego, że klikajac w specjalny link, zakladajac konto i wplacajac 30 euro stan konta bedzie wynosil 70 euro (30 euro - depozyt, 30 euro - podwojenie depozytu i 10 euro - bonus przyjazni)?[/qb]
Promocja od zarejstrowania kończy się w czwartek. Nie wiem, czy ją przedłużą na następne miesiące. Nie możesz skorzystać z obu promocji jednoczesnie. Ktoś już o tym pisał wczesniej. Ale najlepiej napisz do supportu.

#68234 28/09/2004 18:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Nie mozna laczyc bonusow, wybierasz albo jedno albo drugie. Moj kumpel na tym wpadl, myslal ze bonusy mozna laczyc a tu takie cos... dostal tylko 10E za bonus przyjazni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68235 28/09/2004 18:20
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał paździornik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał paździornik:
[qb]mam pytanie jak najlepiej (najtaniej) wpłaci kase na konto w B&W bo chyba nie maja konta w polskim banku z mbnku nie ma przelewów zagranicznych?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
jak mbank..to ekarta...[/qb]
a jak nie mam eKARTY.........?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
To było o tym wcześniej o tym pomyśleć
W te pędy zamawiaj sobie e-karte, kosztuje toto niewiele (25zł na rok), a bez tego to możesz sobie darowac wszelkie wpłaty do buków bo do wielu nie mozna przelewem, bedziesz po kilka dni czekał na te przelewy i szargał nerwy, a na dodatek zeżrą cie koszty tych przelewów

Od zamówienia w jakis tydzień powinienes miec juz ta e-karte

#68236 30/09/2004 02:56
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
działa wam stronka???

#68237 30/09/2004 03:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
Quote
Oryginalnie wysłał Tigeer:
[qb]działa wam stronka???[/qb]
teraz dziala ale ledwo

#68238 30/09/2004 03:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
Quote
Oryginalnie wysłał Mistrz-724:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Tigeer:
[qb]działa wam stronka???[/qb]
teraz dziala ale ledwo[/qb]
Juz nie działą

#68239 30/10/2004 14:28
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1
Witam

Czy ktos sie moze orjentuje jak puscilem przelewem w piatek rano pieniazki do betandwin, kiedy mi to wrzuca na konto gracza (konto w PLN)

Dzieki z gory za info

#68240 30/10/2004 16:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 13
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 13
siemka

czy to prawda że Bet&Win od KAŻDEGO przy pierwszym wypłacaniu kasy wymaga przesłania skanu dowodu tożsamości?

#68241 30/10/2004 17:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Nie to nie jest prawda ze wymagaja przy pierwszej wpłacie skanu dowodu.A co do piniedzy to pewnie beda na koncie wtorek ,sroda

#68242 30/10/2004 17:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Quote
siemka

czy to prawda że Bet&Win od KAŻDEGO przy pierwszym wypłacaniu kasy wymaga przesłania skanu dowodu tożsamości?
Moj kolega tam gra i wlasnie robil pierwsza wyplate. Musial wyslac skan dowodu

#68243 30/10/2004 17:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
z tego co wiem to chyba nie trzeba jak ja robilem wyplate to pisalo cos takiego zeby przyspieszyc wyplate to mozna wyslac skan dowodu a jak nie wyslemy to chyba bedzie to troche trwalo ale nie wiem wolalem im wyslac kasa szybciej doszla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#68244 31/10/2004 08:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nowa promocja (do 130zł!) w Betandwin.com: LINK [adserver.itsfogo.com].

Można też kliknąć na link ze strony głównej mecz.pl. Po kliknięciu będzie dostępny pełen regulamin tej promocji.

#68245 31/10/2004 20:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Od jakiegos czasu BetAndWin opornie dodaje bonusy w tej promocji 30eu. Ja czekam juz od poniedzialku, marnie odpowiadaja na maile (tzn nie odpowiadaja) Napiszcie jak jest z tym u was.

#68246 01/11/2004 00:40
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Chcę są założyć konto w betandwin I mam dlatego trzy pytania:

1. Jaka jest minmalna wpłata, jeśli dokonuję ją przelewem na konto?

2. Czy mogę wpłacić kasę w PLN/zł czy tylko jak słyszałem w Euro?

3. Jaki jest adres konta do wpłat i gdzie mogę to znaleźć?

Pozdrawiam

#68247 01/11/2004 00:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
1. Nie rob tego przelewem, zajmie ci duzo czasu i bedzie kosztowne.Lepiej przez MB
2. Mozesz
3.Odbiorca betandwin.com Int.Ent. AG
Bank HYPO LANDESBANK
Kod banku 58000
IBAN AT14 5800 0152 7278 4156
SWIFT HYPVAT2B
Numer konta 15272784156
Kwota 10.00 EUR
Numer odniesienia (cel wpłaty) 195567

#68248 01/11/2004 00:53
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
A czy można zrobić przelew eKartą mBanku?

#68249 01/11/2004 01:00
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Nie mam MB, więc na początku to zrobię raczej przelewem na konto Jaki jest w takim razie koszt minimalnej wpłaty w PLN (jak mówiłeś ze mozna w PLN tak?) Na czasie mi nie zależy Mam konto u innego buka Ktoś wie? Dzięki

Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kamel, rafal08, burbon, rymoholik, aker, betowiec, Sensei, forty, alfa, Lukasz111, bukma, 11kera11), 3,286 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1