|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
No to dzisiaj przyszła do mnie przesyłka z USA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Nówka sztuka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Szkoda, że akurat nie przesłali z baterią, bo nie mam wcale na chacie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dziękuje cHaBeRowi za pomoc na gg i polecenie gościa dzięki któremu wystarczyło 26pkt zrobić zamiast 50pkt jak w promocji. Moge powiedzieć, że za darmoche mptrójka. Wystarczyło cały czas foldować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Teraz mają promo na mp4player: http://www.pokerposted.com/freemp4.htmlTyle, że Inter Poker to już nie będzie robótka na kilkanaście minut, więc raczej dla tych co mają czas na pokera to mogą spróbować. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306 |
Ja mam problem z tym odtwarzaczem albo raczej z rejestracja tego prgramu co w płytce przysłali, otóz gdo chce ten prgram zainstalowac wyskakuje mi napis "source file not found F\mp3set1,47||||+98|||\MSI.CAB nie wiem jak sobie z tym poradzic bo ja jestem całkowity laik w tych sprawach... Moze ktos cos poradzić?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
NIe ma za co Sphinx. Polecam sie na przyszłość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
tez dostalem tego playerka, a paczka przyszla z ... Hongkongu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
czy to do titana jeszcze aktualne ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
zarejestrowalem sie i wyskoczylo mi ze mam juz konto w ipoker tylko ze ja mam w oceanie i w noblu i nie moge zrobic real account --- da rade cos z tym zrobic czy tylko w 2 pokerroomach w tej sieci moge miec konto ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Musisz mieć 90 dni nieaktywne konto w ipoker, zeby założyć w innym pokerroomie tej sieci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306 |
Ja mam problem z tym odtwarzaczem albo raczej z rejestracja tego prgramu co w płytce przysłali, otóz gdo chce ten prgram zainstalowac wyskakuje mi napis "source file not found F\mp3set1,47||||+98|||\MSI.CAB nie wiem jak sobie z tym poradzic bo ja jestem całkowity laik w tych sprawach... Moze ktos cos poradzić?:) Wie ktoś jak sobie z tym poradzić? Jak mam wgrac piosenki na odtwarzacz skoro nie moge tego programu zainstalowac , jest to mozliwe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Masz kabel który podłączasz do USB w kompie i mptrójki. I noramalnie widnieje ci dysk wymienny normalnie kopjujesz sobie co chcesz. A program to chyba nie potrzebny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Moglby ktos jednoznacznie napisac: czy za sama rejestracje dostaje sie 20$ i odtwarzacz mp3 czy tez trzeba wplacic min.20$ i dopiero wtedy dostaje sie te bonusy?
Prawdopodobnie za kilkanascie dni rozpocznie prace polski serwis Titana - program ma byc wtedy po polsku i byc moze beda jakies specjalne bonusy dla nowych polskich klientow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Ja akurat nie dostałem bonus 20$ :/ Wpłaciłem 20$ i foldowałem. A promo to nie aktualne chyba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Właśnie niedawno słuchałem muzy z tego mp3playera aż tu nagle wszystko zgasło. Chce uruchomić to nic się nie wyświetla co najwyżej na chwile "Starting" z busolą i znika. Do kompa się podłącza ale dysk jest chroniony przed zapisem i nic nie mogę usunąć z niego i sformatować go. Wiecie może co zrobić z tym? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
PS: Cholerne pieruństwo z Honkongu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
To sie miesiac nacieszył :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
jebnij młotkiem ze trzy razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka