Nówka sztuka. Nówka sztuka.
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#682838 26/10/2006 14:42
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
No to dzisiaj przyszła do mnie przesyłka z USA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Nówka sztuka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Szkoda, że akurat nie przesłali z baterią, bo nie mam wcale na chacie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dziękuje cHaBeRowi za pomoc na gg i polecenie gościa dzięki któremu wystarczyło 26pkt zrobić zamiast 50pkt jak w promocji. Moge powiedzieć, że za darmoche mptrójka. Wystarczyło cały czas foldować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Teraz mają promo na mp4player:
http://www.pokerposted.com/freemp4.html

Tyle, że Inter Poker to już nie będzie robótka na kilkanaście minut, więc raczej dla tych co mają czas na pokera to mogą spróbować.

Pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306
Ja mam problem z tym odtwarzaczem albo raczej z rejestracja tego prgramu co w płytce przysłali, otóz gdo chce ten prgram zainstalowac wyskakuje mi napis "source file not found F\mp3set1,47||||+98|||\MSI.CAB nie wiem jak sobie z tym poradzic bo ja jestem całkowity laik w tych sprawach... Moze ktos cos poradzić?:)

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
NIe ma za co Sphinx. Polecam sie na przyszłość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
tez dostalem tego playerka, a paczka przyszla z ... Hongkongu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
czy to do titana jeszcze aktualne ??

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
zarejestrowalem sie i wyskoczylo mi ze mam juz konto w ipoker tylko ze ja mam w oceanie i w noblu i nie moge zrobic real account --- da rade cos z tym zrobic czy tylko w 2 pokerroomach w tej sieci moge miec konto ??

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Musisz mieć 90 dni nieaktywne konto w ipoker, zeby założyć w innym pokerroomie tej sieci.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 306
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306
Quote
Ja mam problem z tym odtwarzaczem albo raczej z rejestracja tego prgramu co w płytce przysłali, otóz gdo chce ten prgram zainstalowac wyskakuje mi napis "source file not found F\mp3set1,47||||+98|||\MSI.CAB nie wiem jak sobie z tym poradzic bo ja jestem całkowity laik w tych sprawach... Moze ktos cos poradzić?:)
Wie ktoś jak sobie z tym poradzić? Jak mam wgrac piosenki na odtwarzacz skoro nie moge tego programu zainstalowac , jest to mozliwe?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Masz kabel który podłączasz do USB w kompie i mptrójki. I noramalnie widnieje ci dysk wymienny normalnie kopjujesz sobie co chcesz. A program to chyba nie potrzebny.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Moglby ktos jednoznacznie napisac: czy za sama rejestracje dostaje sie 20$ i odtwarzacz mp3 czy tez trzeba wplacic min.20$ i dopiero wtedy dostaje sie te bonusy?

Prawdopodobnie za kilkanascie dni rozpocznie prace polski serwis Titana - program ma byc wtedy po polsku i byc moze beda jakies specjalne bonusy dla nowych polskich klientow...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ja akurat nie dostałem bonus 20$ :/ Wpłaciłem 20$ i foldowałem. A promo to nie aktualne chyba.

#682849 23/11/2006 14:22
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Właśnie niedawno słuchałem muzy z tego mp3playera aż tu nagle wszystko zgasło. Chce uruchomić to nic się nie wyświetla co najwyżej na chwile "Starting" z busolą i znika. Do kompa się podłącza ale dysk jest chroniony przed zapisem i nic nie mogę usunąć z niego i sformatować go.
Wiecie może co zrobić z tym? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

PS: Cholerne pieruństwo z Honkongu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#682850 23/11/2006 14:49
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
To sie miesiac nacieszył :]

#682851 23/11/2006 15:34
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
jebnij młotkiem ze trzy razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, alfa, Sensei, betowiec, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 765 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1