|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Misiek jestem w dokladnie takiej samej sytuacji jak ty chociaz kasa juz powinna byc - powinna dojsc wlasnie o 17 , chcialbym zeby stal sie cud i zeby dopisali nam jutro bo wiele ciekawych meczow w weekend Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3 |
Witam, czytam czytam i mam powazny problem i chcialbym prosic o pomoc. W chwili obecnej mam zalozone konto na expekcie i tam gram, ale nie jestem zbytnio zadowolony z ich oferty i szukam lepszego buka. Wpadlem wlasnie na B&W ale tutaj zaczynaja sie problemy, bo nie mam konta bankowego.:/ Konto bankowe z jakiego wplacilem na Expekta jest mojego kumpla, ale on nie ma 18 lat jeszcze i przy wplacie na B&W nie bedzie mogl przeslac kopii dowodu. Ja dowod posiadam, ale nie wiem gdzie moglbym sobie zalozyc konto bankowe, ktore nie wymaga regularnych wplat, bo jeszcze nie pracuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chcialbym prosic o wskazowki gdzie najlepiej sobie takie konto zalozyc, gdzie jest pobierana najmniejsza prowizja etc. i ktory buk bedzie dla mnie najlepiej sie nadawal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podoba mi sie B&W bo ma bardzo bogata oferte. Czy moglby ktos mi dac jakies wskazowki co do zalozenia konta bankowego oraz byc moze do buka zebym mial jak najmniej problemow itp. (choc jak mowie B&W bardzo mi sie podoba i pogralbym sobie u nich, no chyba ze odradzacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi bo jestem "zielony" na ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
gg - 3536564 jak chcesz to Ci pomoge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
"dowod posiadam, ale nie wiem gdzie moglbym sobie zalozyc konto bankowe, ktore nie wymaga regularnych wplat, bo jeszcze nie pracuje " a do czego potrzebne są stałe zarobki przy zakładaniu konta? Niech ktoś mnie uświadomi  (chyba że masz pragnienie posiadania karty kredytowej) Konto najlepiej zakładać w bankach internetowych, czyli Mbank i inteligo Mbank: zero prowizji, wymaganych wpływów itp, przelew krajowy 0.5 pln, e-karta koszt chyba 25pln/rok Inteligo: ja mam tam konto i jestem zadowolony \, opłata miesięczna jak masz bilans powyżej 100pln za free, karta 0.99 misięcznie, przelew 0.99, jest tylko jedna wada: przyjęcie przelewu zagranicznego - koszt 12 pln Obydwa konta zakładasz w okolo dwa tygodnie, wymagany jedynie dowów osobisty. Pozdr;
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Moim zdaniem najlepszy będzie mbank - zero jakichkolwiek opłat (oprócz 0,5 zł za przelew). www.mbank.com.pl [ mbank.com.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
to juz pomagac niemusze, ale mbank jest najlepszy dla Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
nie wiecie czy BAW pracuje tez przez weekend ?? Tzn ich obsluga techniczna ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 możesz skontaktować się z naszym support team w języku polskim telefonicznie lub drogą e-mailową: [email] [email protected].[/email] Codziennie w godzinach od 8:00 do 24:00 wszelkie pytania możesz również zadawać w języku angielskim: [email] [email protected].[/email]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Mam maly problem z wplata do B&W.Minowicie B&W podaje kod Swift jako konieczny do wplaty, a ja nie wiem gdzie go umiescic na blankiecie pocztowym.Mam nadzieje ze ktos bedzie mogl mi pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Może mi ktoś napisać w jaki sposób wypłacić do mbanku(czy to jest przelew bankowy czy ,kod banku,kod swift)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
Mam maly problem z wplata do B&W.Minowicie B&W podaje kod Swift jako konieczny do wplaty, a ja nie wiem gdzie go umiescic na blankiecie pocztowym.Mam nadzieje ze ktos bedzie mogl mi pomoc. SWIFT nie jest potrzebny. Przecież wpłacasz na polskie konto B&W.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Może mi ktoś napisać w jaki sposób wypłacić do mbanku(czy to jest przelew bankowy czy ,kod banku,kod swift) nie bardzo rozumiem jaki masz problem, jeśli wypłacasz do mbanku to jest to przelew bankowy niewątpliwie, jeśli wymagają od ciebie podania kodu banku i swiftu to musisz podać SWITF: BREXPLPWMUL Kod banku jest zawsze 8io cyfrowy i są to zazwyczaj cyfry od 3ciej do 10tej w 26 cyfrowym rachunku NRB Dla Mabnku to jest :11402004 skottie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Jak szybko kasa jest wypłacana gdy wezme opcje wypłaty na moneybooker?? Dlugo trzbea czekać , czy raczej szybko to robia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2004
Posty: 4 |
uwaga na wyplaty z betandwina z konta zlotowkowego. ostatnio wyplacalem zlotowki a dostalem rownowartośc w euro! ponieważ podalem numer konta w zlotowkach bank przeliczyl mi euro na zlotowki. a jakie przeliczniki banki maja to wszyscy wiemy! stracilem na tej operacji 200 pln! napisalem do nich odwolanie zobaczymy co z tego wyjdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Witam. Kiedys ktoś juz opisywał to, ale nie pamietam jak to leciało : a chodzi mi o to ze są 2 firmy betandwin : pierwsza . www . betandwin .com drug . www . betandwin .de Czy to są dwie te same firmy ? , czy sa one niezalezne ? patrząc na oferte i strone , wynika jasno ze cos wspólnego mają ze sobą... Bo jezeli sa to 2niezalezne firmy , czy tez mają tą oferte bonusową 30Euro za 30 Euro ??? Jezeli ktos wie niech napisze kilka slow. dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Mozna miec konto w obydwu, ale obecnie w BAW.de nie zarejestrujesz sie bo Polakow przekierowuja do BAW.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110 |
Jak szybko kasa jest wypłacana gdy wezme opcje wypłaty na moneybooker?? Dlugo trzbea czekać , czy raczej szybko to robia? No ja dalem im zlecenie wyplaty na MB w piatek ok godz 12, zaraz potem wyslalem skan prawa jazdy i jeszcze nie mam kaski na MB ale moze dzisiaj juz bedzie choc dziwi mnie ze tak dlugo to trwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Mam 3 pytania:
Po 1 Do kiedy jest promocja w Betandwin.com Chodzi mi o Gdy wpłacisz np 65PLN dostajesz gratis następne 65PLN?
Po 2 Czy są problemy jakieś przy wpłacie/wypłacie kasy z/do betandwin?
Po 3 Jakie informacje trzeba umieścić przy wpłacie (przelewem) w PLN na konto na blankiecie?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
A Czy zeby otrzymać promocję Można wpłacić równowartość w zł np 65PLN CZekam na odpowiedźna moje pytania i dziękuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam,
Na pewno ktoś z Was wpłacał kasę poprzez przelew bankowy [Pekao..bank], jeżeli jest taka osoba to niech się ze mną skontaktuje [napisze_priva] ja wtedy podam tej osobie mój nr gg.
Z góry dziękuję
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|