Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16
#68290 19/11/2004 22:40
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Misiek jestem w dokladnie takiej samej sytuacji jak ty chociaz kasa juz powinna byc - powinna dojsc wlasnie o 17 , chcialbym zeby stal sie cud i zeby dopisali nam jutro bo wiele ciekawych meczow w weekend
Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#68291 20/11/2004 09:05
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3
Witam, czytam czytam i mam powazny problem i chcialbym prosic o pomoc. W chwili obecnej mam zalozone konto na expekcie i tam gram, ale nie jestem zbytnio zadowolony z ich oferty i szukam lepszego buka. Wpadlem wlasnie na B&W ale tutaj zaczynaja sie problemy, bo nie mam konta bankowego.:/ Konto bankowe z jakiego wplacilem na Expekta jest mojego kumpla, ale on nie ma 18 lat jeszcze i przy wplacie na B&W nie bedzie mogl przeslac kopii dowodu. Ja dowod posiadam, ale nie wiem gdzie moglbym sobie zalozyc konto bankowe, ktore nie wymaga regularnych wplat, bo jeszcze nie pracuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chcialbym prosic o wskazowki gdzie najlepiej sobie takie konto zalozyc, gdzie jest pobierana najmniejsza prowizja etc. i ktory buk bedzie dla mnie najlepiej sie nadawal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podoba mi sie B&W bo ma bardzo bogata oferte. Czy moglby ktos mi dac jakies wskazowki co do zalozenia konta bankowego oraz byc moze do buka zebym mial jak najmniej problemow itp. (choc jak mowie B&W bardzo mi sie podoba i pogralbym sobie u nich, no chyba ze odradzacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi bo jestem "zielony" na ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68292 20/11/2004 09:18
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
gg - 3536564 jak chcesz to Ci pomoge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68293 20/11/2004 09:18
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
"dowod posiadam, ale nie wiem gdzie moglbym sobie zalozyc konto bankowe, ktore nie wymaga regularnych wplat, bo jeszcze nie pracuje "

a do czego potrzebne są stałe zarobki przy zakładaniu konta? Niech ktoś mnie uświadomi tongue (chyba że masz pragnienie posiadania karty kredytowej)

Konto najlepiej zakładać w bankach internetowych, czyli Mbank i inteligo

Mbank:
zero prowizji, wymaganych wpływów itp, przelew krajowy 0.5 pln, e-karta koszt chyba 25pln/rok

Inteligo:
ja mam tam konto i jestem zadowolony \, opłata miesięczna jak masz bilans powyżej 100pln za free, karta 0.99 misięcznie, przelew 0.99, jest tylko jedna wada: przyjęcie przelewu zagranicznego - koszt 12 pln


Obydwa konta zakładasz w okolo dwa tygodnie, wymagany jedynie dowów osobisty.

Pozdr;

#68294 20/11/2004 09:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Moim zdaniem najlepszy będzie mbank - zero jakichkolwiek opłat (oprócz 0,5 zł za przelew).
www.mbank.com.pl [mbank.com.pl]

#68295 20/11/2004 09:21
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
to juz pomagac niemusze, ale mbank jest najlepszy dla Ciebie

#68296 20/11/2004 10:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
nie wiecie czy BAW pracuje tez przez weekend ?? Tzn ich obsluga techniczna ??

#68297 20/11/2004 11:33
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 możesz skontaktować się z naszym support team w języku polskim telefonicznie lub drogą e-mailową: [email][email protected].[/email] Codziennie w godzinach od 8:00 do 24:00 wszelkie pytania możesz również zadawać w języku angielskim: [email][email protected].[/email]

#68298 20/11/2004 11:48
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
Mam maly problem z wplata do B&W.Minowicie B&W podaje kod Swift jako konieczny do wplaty, a ja nie wiem gdzie go umiescic na blankiecie pocztowym.Mam nadzieje ze ktos bedzie mogl mi pomoc.

#68299 20/11/2004 12:58
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Może mi ktoś napisać w jaki sposób wypłacić do mbanku(czy to jest przelew bankowy czy ,kod banku,kod swift)

#68300 20/11/2004 13:01
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
Quote
Mam maly problem z wplata do B&W.Minowicie B&W podaje kod Swift jako konieczny do wplaty, a ja nie wiem gdzie go umiescic na blankiecie pocztowym.Mam nadzieje ze ktos bedzie mogl mi pomoc.
SWIFT nie jest potrzebny. Przecież wpłacasz na polskie konto B&W.

#68301 20/11/2004 14:30
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Może mi ktoś napisać w jaki sposób wypłacić do mbanku(czy to jest przelew bankowy czy ,kod banku,kod swift)

nie bardzo rozumiem jaki masz problem, jeśli wypłacasz do mbanku to jest to przelew bankowy niewątpliwie, jeśli wymagają od ciebie podania kodu banku i swiftu to musisz podać

SWITF: BREXPLPWMUL
Kod banku jest zawsze 8io cyfrowy i są to zazwyczaj cyfry od 3ciej do 10tej w 26 cyfrowym rachunku NRB
Dla Mabnku to jest :11402004

skottie

#68302 20/11/2004 21:20
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Jak szybko kasa jest wypłacana gdy wezme opcje wypłaty na moneybooker?? Dlugo trzbea czekać , czy raczej szybko to robia?

#68303 20/11/2004 21:34
Dołączył: Oct 2004
Posty: 4
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 4
uwaga na wyplaty z betandwina z konta zlotowkowego. ostatnio wyplacalem zlotowki a dostalem rownowartośc w euro!
ponieważ podalem numer konta w zlotowkach bank przeliczyl mi euro na zlotowki. a jakie przeliczniki banki maja to wszyscy wiemy! stracilem na tej operacji 200 pln! napisalem do nich odwolanie zobaczymy co z tego wyjdzie.

#68304 20/11/2004 22:20
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Witam.
Kiedys ktoś juz opisywał to, ale nie pamietam jak to leciało : a chodzi mi o to ze są 2 firmy betandwin :
pierwsza . www . betandwin .com
drug . www . betandwin .de
Czy to są dwie te same firmy ? , czy sa one niezalezne ? patrząc na oferte i strone , wynika jasno ze cos wspólnego mają ze sobą...
Bo jezeli sa to 2niezalezne firmy , czy tez mają tą oferte bonusową 30Euro za 30 Euro ???
Jezeli ktos wie niech napisze kilka slow.
dzieki

#68305 21/11/2004 09:16
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Mozna miec konto w obydwu, ale obecnie w BAW.de nie zarejestrujesz sie bo Polakow przekierowuja do BAW.com

#68306 22/11/2004 10:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
K
member
member
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
Quote
Jak szybko kasa jest wypłacana gdy wezme opcje wypłaty na moneybooker?? Dlugo trzbea czekać , czy raczej szybko to robia?
No ja dalem im zlecenie wyplaty na MB w piatek ok godz 12, zaraz potem wyslalem skan prawa jazdy i jeszcze nie mam kaski na MB ale moze dzisiaj juz bedzie choc dziwi mnie ze tak dlugo to trwa.

#68307 22/11/2004 10:37
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Mam 3 pytania:

Po 1 Do kiedy jest promocja w Betandwin.com Chodzi mi o Gdy wpłacisz np 65PLN dostajesz gratis następne 65PLN?

Po 2 Czy są problemy jakieś przy wpłacie/wypłacie kasy z/do betandwin?

Po 3 Jakie informacje trzeba umieścić przy wpłacie (przelewem) w PLN na konto na blankiecie?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

#68308 22/11/2004 10:44
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
A Czy zeby otrzymać promocję Można wpłacić równowartość w zł np 65PLN CZekam na odpowiedźna moje pytania i dziękuję

#68309 22/11/2004 11:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

Na pewno ktoś z Was wpłacał kasę poprzez przelew bankowy [Pekao..bank], jeżeli jest taka osoba to niech się ze mną skontaktuje [napisze_priva] ja wtedy podam tej osobie mój nr gg.

Z góry dziękuję

Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1