|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Szkoda DelPo, ze tyle czasu stracil na kontuzjach, po takich zawodnikach będzie się tesknic jak np. za Fernando Gonzalezem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Jakims wielki fanem nie jestem, ale zycze dobrze bo chłopina ma przejebane. Milion kontuzji, raki i nie wiem co jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354 |
Ogolnie Amerykanie, Anglicy i Hiszpanie przestaja inwestowac w tenisa i takie sa efekty. Najwyzej na topie widze Alexandra Zvereva i to on bedzie raczej nr 1 w przyszosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Najwazniejsze żeby ten nowy nr 1 gral mily dla oka tenis i był uniwersalnym graczem, który wymiata na każdej nawierzchni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Jakims wielki fanem nie jestem, ale zycze dobrze bo chłopina ma przejebane. Milion kontuzji, raki i nie wiem co jeszcze jakie raki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
że taki debel jak Groth/Guccione ma rację bytu to ja nie wiem, dwa straszne drewna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
guza w lewej piecie na pewno mu wycinali, nie wiem czy nie było czegos jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jakims wielki fanem nie jestem, ale zycze dobrze bo chłopina ma przejebane. Milion kontuzji, raki i nie wiem co jeszcze jakie raki ? Mial nowotwor tkanek miekkich, ktory byl nastepstwem jego problemow z pieta. To nie byl jakis "wrodzony" nowotwor, wykryty z czasem. Tu bylo inaczej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
To sa talenty, ktore wystarcza na top5 za kilka lat jak nie bedzie Federerow, Djokovicow i Wawrinkow. to wciaz nie zmienia faktu ze z wszystkimi zawodnikami ktorych wymieniles raonic moze regularnie wygrywac bo sa po prostu slabsi jakosciowo od wielkiej czworki to ze poziom bedzie nizszy gdyby nagle odeszla wielka czworka nie podlega dyskusji - raonic moze nawet byc jedynka gdyby znikla wielka czworka bo reszta jest po prostu w innej lidze tenisa niz oni mozna byc mistrzem wsrod sredniakow albo sredniakiem wsrod mistrzow majac te same umiejetnosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
że taki debel jak Groth/Guccione ma rację bytu to ja nie wiem, dwa straszne drewna I jeszcze mogą się ślizgnąć po 2-3 TB do następnej rundy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
To sa talenty, ktore wystarcza na top5 za kilka lat jak nie bedzie Federerow, Djokovicow i Wawrinkow. to wciaz nie zmienia faktu ze z wszystkimi zawodnikami ktorych wymieniles raonic moze regularnie wygrywac bo sa po prostu slabsi jakosciowo od wielkiej czworki to ze poziom bedzie nizszy gdyby nagle odeszla wielka czworka nie podlega dyskusji - raonic moze nawet byc jedynka gdyby znikla wielka czworka bo reszta jest po prostu w innej lidze tenisa niz oni mozna byc mistrzem wsrod sredniakow albo sredniakiem wsrod mistrzow majac te same umiejetnosci O ile Dimitrov raczej juz nie zrobi mega progresu, o tyle Zverev i Thiem jeszcze bardziej rozszerza i ulepsza swoja gre.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
że taki debel jak Groth/Guccione ma rację bytu to ja nie wiem, dwa straszne drewna I jeszcze mogą się ślizgnąć po 2-3 TB do następnej rundy  Rychło w czas napisane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10 |
To nie są talenty na miarę Feda Nadała czy Djoka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
To sa talenty, ktore wystarcza na top5 za kilka lat jak nie bedzie Federerow, Djokovicow i Wawrinkow. to wciaz nie zmienia faktu ze z wszystkimi zawodnikami ktorych wymieniles raonic moze regularnie wygrywac bo sa po prostu slabsi jakosciowo od wielkiej czworki to ze poziom bedzie nizszy gdyby nagle odeszla wielka czworka nie podlega dyskusji - raonic moze nawet byc jedynka gdyby znikla wielka czworka bo reszta jest po prostu w innej lidze tenisa niz oni mozna byc mistrzem wsrod sredniakow albo sredniakiem wsrod mistrzow majac te same umiejetnosci O ile Dimitrov raczej juz nie zrobi mega progresu, o tyle Zverev i Thiem jeszcze bardziej rozszerza i ulepsza swoja gre. moge sie z toba zalozyc o co chcesz ze zaden z nich nie osiagnie takich sukcesow jak nadal, nole czy fed nawet keidy beda mieli slabsza konkurencje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
że taki debel jak Groth/Guccione ma rację bytu to ja nie wiem, dwa straszne drewna I jeszcze mogą się ślizgnąć po 2-3 TB do następnej rundy  Rychło w czas napisane  a widziałeś może parę Polmans/Whittngton? Oni ojebali już 3 klasowe duety
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Nie widziałem ich spotkań hallik, ino same wyniki, które są zdumiewające 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Patrze na wyniki AO z dzisiaj i potwierdza sie to, o czym mysle od jakiegos czasu. Na tenisie nie da sie w tych czasach juz wygrac. Nie ma bata. Ja siedze w tenisie od 2000 roku, kiedys naprawde wchodzily potezne tasmy, teraz trafic 2/3 mecze to juz cud. W polfinalach WTA stuletnie siostry Williams, stuletnia Lucic i grubas. No przeciez to cyrk na kolkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
W deblu jakies totalne nolnejmy gospodarze ogrywaja wszystkich jak chca.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|