Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 25 1 2 19 20 21 22 23 24 25
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Szkoda DelPo, ze tyle czasu stracil na kontuzjach, po takich zawodnikach będzie się tesknic jak np. za Fernando Gonzalezem

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
albo tipsarevic

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Jakims wielki fanem nie jestem, ale zycze dobrze bo chłopina ma przejebane. Milion kontuzji, raki i nie wiem co jeszcze

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354
Ogolnie Amerykanie, Anglicy i Hiszpanie przestaja inwestowac w tenisa i takie sa efekty. Najwyzej na topie widze Alexandra Zvereva i to on bedzie raczej nr 1 w przyszosci.

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Najwazniejsze żeby ten nowy nr 1 gral mily dla oka tenis i był uniwersalnym graczem, który wymiata na każdej nawierzchni.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by mgrblokers
Jakims wielki fanem nie jestem, ale zycze dobrze bo chłopina ma przejebane. Milion kontuzji, raki i nie wiem co jeszcze

jakie raki ?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
że taki debel jak Groth/Guccione ma rację bytu to ja nie wiem, dwa straszne drewna

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
guza w lewej piecie na pewno mu wycinali, nie wiem czy nie było czegos jeszcze

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by mgrblokers
Jakims wielki fanem nie jestem, ale zycze dobrze bo chłopina ma przejebane. Milion kontuzji, raki i nie wiem co jeszcze

jakie raki ?
Mial nowotwor tkanek miekkich, ktory byl nastepstwem jego problemow z pieta.
To nie byl jakis "wrodzony" nowotwor, wykryty z czasem. Tu bylo inaczej.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
1.45 na rafe

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by iti
To sa talenty, ktore wystarcza na top5 za kilka lat jak nie bedzie Federerow, Djokovicow i Wawrinkow.
to wciaz nie zmienia faktu ze z wszystkimi zawodnikami ktorych wymieniles raonic moze regularnie wygrywac bo sa po prostu slabsi jakosciowo od wielkiej czworki
to ze poziom bedzie nizszy gdyby nagle odeszla wielka czworka nie podlega dyskusji - raonic moze nawet byc jedynka gdyby znikla wielka czworka bo reszta jest po prostu w innej lidze tenisa niz oni
mozna byc mistrzem wsrod sredniakow albo sredniakiem wsrod mistrzow majac te same umiejetnosci

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by hallik
że taki debel jak Groth/Guccione ma rację bytu to ja nie wiem, dwa straszne drewna
I jeszcze mogą się ślizgnąć po 2-3 TB do następnej rundy smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by bukma
Originally Posted by iti
To sa talenty, ktore wystarcza na top5 za kilka lat jak nie bedzie Federerow, Djokovicow i Wawrinkow.
to wciaz nie zmienia faktu ze z wszystkimi zawodnikami ktorych wymieniles raonic moze regularnie wygrywac bo sa po prostu slabsi jakosciowo od wielkiej czworki
to ze poziom bedzie nizszy gdyby nagle odeszla wielka czworka nie podlega dyskusji - raonic moze nawet byc jedynka gdyby znikla wielka czworka bo reszta jest po prostu w innej lidze tenisa niz oni
mozna byc mistrzem wsrod sredniakow albo sredniakiem wsrod mistrzow majac te same umiejetnosci
O ile Dimitrov raczej juz nie zrobi mega progresu, o tyle Zverev i Thiem jeszcze bardziej rozszerza i ulepsza swoja gre.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by fechu
Originally Posted by hallik
że taki debel jak Groth/Guccione ma rację bytu to ja nie wiem, dwa straszne drewna
I jeszcze mogą się ślizgnąć po 2-3 TB do następnej rundy smile
Rychło w czas napisane smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603
Likes: 10
To nie są talenty na miarę Feda Nadała czy Djoka

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by iti
Originally Posted by bukma
Originally Posted by iti
To sa talenty, ktore wystarcza na top5 za kilka lat jak nie bedzie Federerow, Djokovicow i Wawrinkow.
to wciaz nie zmienia faktu ze z wszystkimi zawodnikami ktorych wymieniles raonic moze regularnie wygrywac bo sa po prostu slabsi jakosciowo od wielkiej czworki
to ze poziom bedzie nizszy gdyby nagle odeszla wielka czworka nie podlega dyskusji - raonic moze nawet byc jedynka gdyby znikla wielka czworka bo reszta jest po prostu w innej lidze tenisa niz oni
mozna byc mistrzem wsrod sredniakow albo sredniakiem wsrod mistrzow majac te same umiejetnosci
O ile Dimitrov raczej juz nie zrobi mega progresu, o tyle Zverev i Thiem jeszcze bardziej rozszerza i ulepsza swoja gre.
moge sie z toba zalozyc o co chcesz ze zaden z nich nie osiagnie takich sukcesow jak nadal, nole czy fed nawet keidy beda mieli slabsza konkurencje

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by fechu
Originally Posted by fechu
Originally Posted by hallik
że taki debel jak Groth/Guccione ma rację bytu to ja nie wiem, dwa straszne drewna
I jeszcze mogą się ślizgnąć po 2-3 TB do następnej rundy smile
Rychło w czas napisane smile
a widziałeś może parę Polmans/Whittngton? Oni ojebali już 3 klasowe duety

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Nie widziałem ich spotkań hallik, ino same wyniki, które są zdumiewające smile

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Patrze na wyniki AO z dzisiaj i potwierdza sie to, o czym mysle od jakiegos czasu. Na tenisie nie da sie w tych czasach juz wygrac. Nie ma bata.
Ja siedze w tenisie od 2000 roku, kiedys naprawde wchodzily potezne tasmy, teraz trafic 2/3 mecze to juz cud.
W polfinalach WTA stuletnie siostry Williams, stuletnia Lucic i grubas. No przeciez to cyrk na kolkach.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
W deblu jakies totalne nolnejmy gospodarze ogrywaja wszystkich jak chca.

Strona 21 z 25 1 2 19 20 21 22 23 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, aker, alfa, burbon, rymoholik), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1