Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 25 1 2 20 21 22 23 24 25
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Mamy dwie Polki w półfinale AO a tutaj cisza znawców tenisa.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
Originally Posted by Zimon
Mamy dwie Polki w półfinale AO a tutaj cisza znawców tenisa.

a nieeeee...tu głośne plucie i wyzwiska padałyby, gdyby przegrały...ale tak jak jest sukces, to cisza...nie można wyzwiskami obrzucać...to i cisza jak makiem zasiał...w
obudzą się...kurwa obudzą...jak nie będzie szło..
zdrówko toast

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
burbon, odstaw tą ślivovice w końcu...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Lepiej niech nie odstawia bo sie Nam odwodni jeszcze laugh grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by bukma
Originally Posted by iti
Originally Posted by bukma
Originally Posted by iti
To sa talenty, ktore wystarcza na top5 za kilka lat jak nie bedzie Federerow, Djokovicow i Wawrinkow.
to wciaz nie zmienia faktu ze z wszystkimi zawodnikami ktorych wymieniles raonic moze regularnie wygrywac bo sa po prostu slabsi jakosciowo od wielkiej czworki
to ze poziom bedzie nizszy gdyby nagle odeszla wielka czworka nie podlega dyskusji - raonic moze nawet byc jedynka gdyby znikla wielka czworka bo reszta jest po prostu w innej lidze tenisa niz oni
mozna byc mistrzem wsrod sredniakow albo sredniakiem wsrod mistrzow majac te same umiejetnosci
O ile Dimitrov raczej juz nie zrobi mega progresu, o tyle Zverev i Thiem jeszcze bardziej rozszerza i ulepsza swoja gre.
moge sie z toba zalozyc o co chcesz ze zaden z nich nie osiagnie takich sukcesow jak nadal, nole czy fed nawet keidy beda mieli slabsza konkurencje
A gdzie ja napisalem, ze beda mieli takie sukcesy? Wskaz mi to zdanie. Ja ich wytypowalem do top5 jak odejda Federery i inni. To logiczne, ze nie osiagna takich sukcesow, bo takie talenty jak Federer pojawiaja sie bardzo rzadko. Nie bede deprecjonowal wynikow Djokovica czy Murraya, ale moim zdaniem oni swoje sukcesy zawdzieczaja regularnosci.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Konkurencja bedzie slabsza - to prawda, ale bedzie bardziej wyrownana.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Zimon
Mamy dwie Polki w półfinale AO a tutaj cisza znawców tenisa.
Zapomniales o Zuku, on tez zagra o final AO wink

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
Originally Posted by fechu
burbon, odstaw tą ślivovice w końcu...

nie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Dobrze piszę smile

Swoją drogą pisanie, że nie da się zarobić bo taśmy nie wchodzą to zajeżdża lekko amatorszczyzną - no offense oczywiście.

Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Originally Posted by Zimon
Mamy dwie Polki w półfinale AO a tutaj cisza znawców tenisa.

Świątek i Chwalińska?

Obie mam nadzieję,że będą dobrze prowadzone, zwłaszcza Iga ma duże szanse zaistnieć na scenie WTA

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by burbon
Originally Posted by fechu
burbon, odstaw tą ślivovice w końcu...

nie.

za dużo w siebie wlewasz burboniasty

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Serena Williams -5.5 @1.72

boks

Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
Originally Posted by beks
Serena Williams -5.5 @1.72

boks
Nie tędy droga tongue

Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
Venus @2.500

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by pierog
Originally Posted by beks
Serena Williams -5.5 @1.72

boks
Nie tędy droga tongue
dokładnie, piękna historia

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by pierog
Originally Posted by beks
Serena Williams -5.5 @1.72

boks
Nie tędy droga tongue

??? Serena ja zmiażdzy !

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by iti
Originally Posted by bukma
Originally Posted by haczyk
Wczoraj były wpisy, że Raonić będzie w przyszłości numerem 1, po tym co dzisiaj pokazał to chyba te kilka osób stawiających tę tezę ma jednak wątpliwości.

w porownaniu do wielkiej czworki (+wawrin) to raonic jest klase nizej od nich ale gdy oni zakoncza kariere to moze byc wysoko bo nie bardzo jest ktos nastepny
smutne by to bylo gdyby taki raonic byl 1 bo jego tenis jest zbyt slaby
Zverev, Dimitrov, Thiem.

najpierw napisales to co powyzej a potem dodales to:

Originally Posted by iti
A gdzie ja napisalem, ze beda mieli takie sukcesy? Wskaz mi to zdanie. Ja ich wytypowalem do top5 jak odejda Federery i inni. To logiczne, ze nie osiagna takich sukcesow, bo takie talenty jak Federer pojawiaja sie bardzo rzadko. Nie bede deprecjonowal wynikow Djokovica czy Murraya, ale moim zdaniem oni swoje sukcesy zawdzieczaja regularnosci.

nie rozumiesz o czym ja pisze albo sie zakreciles wiec wyjasnie:

zaden z zawodnikow ktorych wymieniles (Zverev, Dimitrov, Thiem) nie jest na tyle lepszy od raonica zeby mozna bylo spokojnie powiedziec ze bedzie od niego wyzej w rankingach (a mozna tak powiedziec o wielkiej czworce - zakladajac ze graja regularnie)
zaden z wymienionych przez ciebie zawodnikow (Zverev, Dimitrov, Thiem) nie stanowi dla raonica przeciwnika nie do przejscia bo to nie jest ta liga co wielka czworka
dlatego raonic moze spokojnie byc nr1 w mojej ocenie bo jesli nie bedzie juz wielkiej czworki to nie ma zawodnikow ktorzy sa od niego tyle lepsi ze na 99% beda wyzej w rankingu
goscie ktorych wymieniasz, chociaz sa swietni to na tle wielkiej czworki sa drugim garniturem - to takie odpowiedniki ferrera, berdycha itp
oczywiscie od czasu do czasu sprawia niespodzianke ale to nie bedzie regularne bo nie ta skala talentu
ja tak to widze

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Ernesto Escobedo mecz po kursie 2.6 podjęty wsciekle .. przed 3 setem skontruje się i przeliczy zyski.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by bukma
Originally Posted by iti
Originally Posted by bukma
Originally Posted by haczyk
Wczoraj były wpisy, że Raonić będzie w przyszłości numerem 1, po tym co dzisiaj pokazał to chyba te kilka osób stawiających tę tezę ma jednak wątpliwości.

w porownaniu do wielkiej czworki (+wawrin) to raonic jest klase nizej od nich ale gdy oni zakoncza kariere to moze byc wysoko bo nie bardzo jest ktos nastepny
smutne by to bylo gdyby taki raonic byl 1 bo jego tenis jest zbyt slaby
Zverev, Dimitrov, Thiem.

najpierw napisales to co powyzej a potem dodales to:

Originally Posted by iti
A gdzie ja napisalem, ze beda mieli takie sukcesy? Wskaz mi to zdanie. Ja ich wytypowalem do top5 jak odejda Federery i inni. To logiczne, ze nie osiagna takich sukcesow, bo takie talenty jak Federer pojawiaja sie bardzo rzadko. Nie bede deprecjonowal wynikow Djokovica czy Murraya, ale moim zdaniem oni swoje sukcesy zawdzieczaja regularnosci.

nie rozumiesz o czym ja pisze albo sie zakreciles wiec wyjasnie:

zaden z zawodnikow ktorych wymieniles (Zverev, Dimitrov, Thiem) nie jest na tyle lepszy od raonica zeby mozna bylo spokojnie powiedziec ze bedzie od niego wyzej w rankingach (a mozna tak powiedziec o wielkiej czworce - zakladajac ze graja regularnie)
zaden z wymienionych przez ciebie zawodnikow (Zverev, Dimitrov, Thiem) nie stanowi dla raonica przeciwnika nie do przejscia bo to nie jest ta liga co wielka czworka
dlatego raonic moze spokojnie byc nr1 w mojej ocenie bo jesli nie bedzie juz wielkiej czworki to nie ma zawodnikow ktorzy sa od niego tyle lepsi ze na 99% beda wyzej w rankingu
goscie ktorych wymieniasz, chociaz sa swietni to na tle wielkiej czworki sa drugim garniturem - to takie odpowiedniki ferrera, berdycha itp
oczywiscie od czasu do czasu sprawia niespodzianke ale to nie bedzie regularne bo nie ta skala talentu
ja tak to widze
Sek w tym, ze ty juz oceniasz 20-letniego Zvereva (skonczy 20 w KWIETNIU), 24-letniego Thiema mowiac, ze nie beda nigdy lepsi od Raonica. 27-letniego Raonica. Odwazne stwierdzenie, bo prime Raonica to jeszcze jak dla mnie cos kolo 3 lat, pozniej bedzie juz slabszy. To nie Federer, Nadal, Djokovic, Murray czy Wawrinka. Za te kilka lat (przyjmijmy, ze 3) Zverev i Thiem beda wbijac w swoj prime, a jezeli Alex bedzie sie rozwijal tak jak do tej pory to przeskoczy wszystkich bedacych w tourze. Nie sadze zeby zdominowal rozgrywki, ale jezeli nie odjebie mu sodowa (jest impulsywny i to bardzo) to to jest przyszly numer 1. On nie majac skonczonych 20-tu lat potrafi juz wszystko. Serwis, forhend, bekhend, gra przy siatce, smecz - poza glowa nie widze u niego zadnych slabych punktow. Dimitrova nieco na kredyt obok w/w dwojki wymienilem, ale w drugiej czesci jego sezonu zaczela wygladac lepiej i teraz na starcie sezonu wyglada jakby tenisowo dojrzal. To samo przejsc musza i Thiem i Zverev, chociaz Thiem juz jest w top10 to jednak ten sezon to prawdziwy test - latwiej wejsc na "szczyt" (top10) niz sie na nim utrzymac.
Piszesz cos takiego "jesli nie bedzie juz wielkiej czworki to nie ma zawodnikow ktorzy sa od niego tyle lepsi ze na 99% beda wyzej w rankingu". To generalnie prawda, bo obecnie zaden z nich nie jest lepszy od Raonica zeby go regularnie ogrywac, ale Raonica juz nieznacznie poprawi swoja gre, dochodzi do sciany, a tamta trojka jeszcze ma przed soba pole do poprawy.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Denis oddaj pierwszego Samurajowi!

Strona 22 z 25 1 2 20 21 22 23 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 2,862 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,527
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1