|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Mamy dwie Polki w półfinale AO a tutaj cisza znawców tenisa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Mamy dwie Polki w półfinale AO a tutaj cisza znawców tenisa. a nieeeee...tu głośne plucie i wyzwiska padałyby, gdyby przegrały...ale tak jak jest sukces, to cisza...nie można wyzwiskami obrzucać...to i cisza jak makiem zasiał...w obudzą się...kurwa obudzą...jak nie będzie szło.. zdrówko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
burbon, odstaw tą ślivovice w końcu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12 |
Lepiej niech nie odstawia bo sie Nam odwodni jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
To sa talenty, ktore wystarcza na top5 za kilka lat jak nie bedzie Federerow, Djokovicow i Wawrinkow. to wciaz nie zmienia faktu ze z wszystkimi zawodnikami ktorych wymieniles raonic moze regularnie wygrywac bo sa po prostu slabsi jakosciowo od wielkiej czworki to ze poziom bedzie nizszy gdyby nagle odeszla wielka czworka nie podlega dyskusji - raonic moze nawet byc jedynka gdyby znikla wielka czworka bo reszta jest po prostu w innej lidze tenisa niz oni mozna byc mistrzem wsrod sredniakow albo sredniakiem wsrod mistrzow majac te same umiejetnosci O ile Dimitrov raczej juz nie zrobi mega progresu, o tyle Zverev i Thiem jeszcze bardziej rozszerza i ulepsza swoja gre. moge sie z toba zalozyc o co chcesz ze zaden z nich nie osiagnie takich sukcesow jak nadal, nole czy fed nawet keidy beda mieli slabsza konkurencje A gdzie ja napisalem, ze beda mieli takie sukcesy? Wskaz mi to zdanie. Ja ich wytypowalem do top5 jak odejda Federery i inni. To logiczne, ze nie osiagna takich sukcesow, bo takie talenty jak Federer pojawiaja sie bardzo rzadko. Nie bede deprecjonowal wynikow Djokovica czy Murraya, ale moim zdaniem oni swoje sukcesy zawdzieczaja regularnosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Konkurencja bedzie slabsza - to prawda, ale bedzie bardziej wyrownana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Mamy dwie Polki w półfinale AO a tutaj cisza znawców tenisa. Zapomniales o Zuku, on tez zagra o final AO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
burbon, odstaw tą ślivovice w końcu... nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Dobrze piszę  Swoją drogą pisanie, że nie da się zarobić bo taśmy nie wchodzą to zajeżdża lekko amatorszczyzną - no offense oczywiście.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170 |
Mamy dwie Polki w półfinale AO a tutaj cisza znawców tenisa. Świątek i Chwalińska? Obie mam nadzieję,że będą dobrze prowadzone, zwłaszcza Iga ma duże szanse zaistnieć na scenie WTA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
burbon, odstaw tą ślivovice w końcu... nie. za dużo w siebie wlewasz burboniasty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Serena Williams -5.5 @1.72 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771 |
Serena Williams -5.5 @1.72  Nie tędy droga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Serena Williams -5.5 @1.72  Nie tędy droga  dokładnie, piękna historia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Serena Williams -5.5 @1.72  Nie tędy droga  ??? Serena ja zmiażdzy !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Wczoraj były wpisy, że Raonić będzie w przyszłości numerem 1, po tym co dzisiaj pokazał to chyba te kilka osób stawiających tę tezę ma jednak wątpliwości. w porownaniu do wielkiej czworki (+wawrin) to raonic jest klase nizej od nich ale gdy oni zakoncza kariere to moze byc wysoko bo nie bardzo jest ktos nastepny smutne by to bylo gdyby taki raonic byl 1 bo jego tenis jest zbyt slaby Zverev, Dimitrov, Thiem. najpierw napisales to co powyzej a potem dodales to: A gdzie ja napisalem, ze beda mieli takie sukcesy? Wskaz mi to zdanie. Ja ich wytypowalem do top5 jak odejda Federery i inni. To logiczne, ze nie osiagna takich sukcesow, bo takie talenty jak Federer pojawiaja sie bardzo rzadko. Nie bede deprecjonowal wynikow Djokovica czy Murraya, ale moim zdaniem oni swoje sukcesy zawdzieczaja regularnosci. nie rozumiesz o czym ja pisze albo sie zakreciles wiec wyjasnie: zaden z zawodnikow ktorych wymieniles (Zverev, Dimitrov, Thiem) nie jest na tyle lepszy od raonica zeby mozna bylo spokojnie powiedziec ze bedzie od niego wyzej w rankingach (a mozna tak powiedziec o wielkiej czworce - zakladajac ze graja regularnie) zaden z wymienionych przez ciebie zawodnikow (Zverev, Dimitrov, Thiem) nie stanowi dla raonica przeciwnika nie do przejscia bo to nie jest ta liga co wielka czworka dlatego raonic moze spokojnie byc nr1 w mojej ocenie bo jesli nie bedzie juz wielkiej czworki to nie ma zawodnikow ktorzy sa od niego tyle lepsi ze na 99% beda wyzej w rankingu goscie ktorych wymieniasz, chociaz sa swietni to na tle wielkiej czworki sa drugim garniturem - to takie odpowiedniki ferrera, berdycha itp oczywiscie od czasu do czasu sprawia niespodzianke ale to nie bedzie regularne bo nie ta skala talentu ja tak to widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Ernesto Escobedo mecz po kursie 2.6 podjęty wsciekle .. przed 3 setem skontruje się i przeliczy zyski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Wczoraj były wpisy, że Raonić będzie w przyszłości numerem 1, po tym co dzisiaj pokazał to chyba te kilka osób stawiających tę tezę ma jednak wątpliwości. w porownaniu do wielkiej czworki (+wawrin) to raonic jest klase nizej od nich ale gdy oni zakoncza kariere to moze byc wysoko bo nie bardzo jest ktos nastepny smutne by to bylo gdyby taki raonic byl 1 bo jego tenis jest zbyt slaby Zverev, Dimitrov, Thiem. najpierw napisales to co powyzej a potem dodales to: A gdzie ja napisalem, ze beda mieli takie sukcesy? Wskaz mi to zdanie. Ja ich wytypowalem do top5 jak odejda Federery i inni. To logiczne, ze nie osiagna takich sukcesow, bo takie talenty jak Federer pojawiaja sie bardzo rzadko. Nie bede deprecjonowal wynikow Djokovica czy Murraya, ale moim zdaniem oni swoje sukcesy zawdzieczaja regularnosci. nie rozumiesz o czym ja pisze albo sie zakreciles wiec wyjasnie: zaden z zawodnikow ktorych wymieniles (Zverev, Dimitrov, Thiem) nie jest na tyle lepszy od raonica zeby mozna bylo spokojnie powiedziec ze bedzie od niego wyzej w rankingach (a mozna tak powiedziec o wielkiej czworce - zakladajac ze graja regularnie) zaden z wymienionych przez ciebie zawodnikow (Zverev, Dimitrov, Thiem) nie stanowi dla raonica przeciwnika nie do przejscia bo to nie jest ta liga co wielka czworka dlatego raonic moze spokojnie byc nr1 w mojej ocenie bo jesli nie bedzie juz wielkiej czworki to nie ma zawodnikow ktorzy sa od niego tyle lepsi ze na 99% beda wyzej w rankingu goscie ktorych wymieniasz, chociaz sa swietni to na tle wielkiej czworki sa drugim garniturem - to takie odpowiedniki ferrera, berdycha itp oczywiscie od czasu do czasu sprawia niespodzianke ale to nie bedzie regularne bo nie ta skala talentu ja tak to widze Sek w tym, ze ty juz oceniasz 20-letniego Zvereva (skonczy 20 w KWIETNIU), 24-letniego Thiema mowiac, ze nie beda nigdy lepsi od Raonica. 27-letniego Raonica. Odwazne stwierdzenie, bo prime Raonica to jeszcze jak dla mnie cos kolo 3 lat, pozniej bedzie juz slabszy. To nie Federer, Nadal, Djokovic, Murray czy Wawrinka. Za te kilka lat (przyjmijmy, ze 3) Zverev i Thiem beda wbijac w swoj prime, a jezeli Alex bedzie sie rozwijal tak jak do tej pory to przeskoczy wszystkich bedacych w tourze. Nie sadze zeby zdominowal rozgrywki, ale jezeli nie odjebie mu sodowa (jest impulsywny i to bardzo) to to jest przyszly numer 1. On nie majac skonczonych 20-tu lat potrafi juz wszystko. Serwis, forhend, bekhend, gra przy siatce, smecz - poza glowa nie widze u niego zadnych slabych punktow. Dimitrova nieco na kredyt obok w/w dwojki wymienilem, ale w drugiej czesci jego sezonu zaczela wygladac lepiej i teraz na starcie sezonu wyglada jakby tenisowo dojrzal. To samo przejsc musza i Thiem i Zverev, chociaz Thiem juz jest w top10 to jednak ten sezon to prawdziwy test - latwiej wejsc na "szczyt" (top10) niz sie na nim utrzymac. Piszesz cos takiego "jesli nie bedzie juz wielkiej czworki to nie ma zawodnikow ktorzy sa od niego tyle lepsi ze na 99% beda wyzej w rankingu". To generalnie prawda, bo obecnie zaden z nich nie jest lepszy od Raonica zeby go regularnie ogrywac, ale Raonica juz nieznacznie poprawi swoja gre, dochodzi do sciany, a tamta trojka jeszcze ma przed soba pole do poprawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Denis oddaj pierwszego Samurajowi!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|