Kapi..."> Kapi...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
Witam.
Podaje tu diabelskie typy,silnie wierzący proszeni o nie korzystanie z typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kapitał początkowy 666 pln.Zaczynamy


#1 expekt

Frolunda-Modo 1 @1.90
Herning-AaB 1 @2.00

ako:3.8 stawka:66.0 pln zak.wygr.:250.80pln

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
Quote
Witam.
Podaje tu diabelskie typy,silnie wierzący proszeni o nie korzystanie z typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kapitał początkowy 666 pln.Zaczynamy


#1 expekt

Frolunda-Modo 1 @1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Herning-AaB 1 @2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

ako:3.8 stawka:66.0 pln zak.wygr.:250.80pln
STAN KONTA 600pln



#2 expekt
Etosa alicante-San Fernando
typ:+6.5 San fernando @1.90
stawka:150pln zak.wygr:285.00pln

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
Etosa-San Fernando 77-82 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

STAN KONTA: [color:"green"] [/color] 735 pln [color:"green"] [/color]

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
#3 expekt godz.15:30

Lada Togliatti-CSKA Moskwa
typ:over 4,5 @1.85
stawka:135 pln// zak.wygr.:249.75


#4 expekt godz:20:45
DKV-Estudiantes
typ:+6.5 Estudiantes @1.90
stawka:200 pln// zak.wygr.:380 pln

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
#5 expekt godz:19:00

Barcelona-Pamesa
typ:under 149,5 @1.90

stawka:100 pln// zak.wygr.:190.00 pln

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
Quote
#3 expekt godz.15:30

Lada Togliatti-CSKA Moskwa 2:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
typ:over 4,5 @1.85
stawka:135 pln// zak.wygr.:249.75


STAN KONTA PO 3 TYPACH: [/b] 849.75 pln [b]

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76

#4 expekt godz:20:45
DKV-Estudiantes 84:78 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
typ:+6.5 Estudiantes @1.90
stawka:200 pln// zak.wygr.:380 pln [/quote]


troszke nerwowo,ale z happy endem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
Quote
#5 expekt godz:19:00

Barcelona-Pamesa 85-60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
typ:under 149,5 @1.90

stawka:100 pln// zak.wygr.:190.00 pln

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
Podsumowanko po 5 kuponach:




#1 stawka 66.00 pln strata (-66.00 pln) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#2 stawka 150.00 pln zysk+135.00 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#3 stawka 135.00 pln zysk +114.75 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#4 stawka 200.00 pln zysk +180.00 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#5 stawka 100.00 pln zysk + 90.00 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />



STAN KONTA POCZĄTKOWY: 666.00 PLN

STAN KONTA OBECNIE: 1.119.75 PLN



ZYSK: [b][/b] +453.75 PLN

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
#6 expekt godz.2.00

MINNESOTA WILD-WASHINGTON CAPITALS

Hokeiści z Minnesoty zaczęli sezon b.dobrze,nie znależli pogromcy w 3 spotkaniach ,jednak nie przyszło im to łatwo.
Dziś będą gościć zespół z Waszyngtonu,który po porażce z NYR rozegrał CAPITAL(S)NE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />spotkanie z Caroliną.
Faworytem bukmacherów jest Minnesota,śmiem jednak twierdzić,że Waszyngton ostro powalczy o zwyciestwo.
Kurs w expekcie na CAPITALS @3.50 a podparty remisem @ 1.95.
Osobiście zagram X2.Kurs mnie w zupełności zadowala.


Minnesota-Washington X2 @1.95

stawka:110.00 pln// zak.wygr.:214.50 pln

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
Quote
#6 expekt godz.2.00

MINNESOTA WILD-WASHINGTON CAPITALS

Hokeiści z Minnesoty zaczęli sezon b.dobrze,nie znależli pogromcy w 3 spotkaniach ,jednak nie przyszło im to łatwo.
Dziś będą gościć zespół z Waszyngtonu,który po porażce z NYR rozegrał CAPITAL(S)NE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />spotkanie z Caroliną.
Faworytem bukmacherów jest Minnesota,śmiem jednak twierdzić,że Waszyngton ostro powalczy o zwyciestwo.
Kurs w expekcie na CAPITALS @3.50 a podparty remisem @ 1.95.
Osobiście zagram X2.Kurs mnie w zupełności zadowala.


Minnesota-Washington X2 @1.95 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

stawka:110.00 pln// zak.wygr.:214.50 pln


Zaliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> . Waszyngton 2 razy prowadzł,tracił jednak bramki grając w osłabieniu.Ostatecznie polegli po karnych ,ale i tak brawa dla nich,zrobili co do nich należało.Nie jesteśmy zachłanni i kurs podparty remisem wszedł bardzo ładnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
#7 expekt godz:13:05

F.LOPEZ-J.NIEMINEN 1 @2.53

Nielubiany przeze mnie Lopez kontra "wałkarz" Jarko.Szanse po ostatnich występach zawodników oceniam na 50/50.Jednakże kurs i mój nos zachęca do gry na Lopeza.
Nie szalejemy jednak ze stawką jako ,ze dziś 13 i do tego grają o godz.13. Dobra wymówka w razie wpadki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


stawka:50.00 PLN// zak.wygr.:126.50 PLN

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
Quote
#7 expekt godz:13:05

F.LOPEZ-J.NIEMINEN 1 @2.53 3-6 5-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Nielubiany przeze mnie Lopez kontra "wałkarz" Jarko.Szanse po ostatnich występach zawodników oceniam na 50/50.Jednakże kurs i mój nos zachęca do gry na Lopeza.
Nie szalejemy jednak ze stawką jako ,ze dziś 13 i do tego grają o godz.13. Dobra wymówka w razie wpadki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


stawka:50.00 PLN// zak.wygr.:126.50 PLN

Lopez prowadząc w 2 secie 5-2,przegrał 5-7.Cóż...piękno sportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
Po nieudanym experymencie z tenisem,pora na kosza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

Pierwsze kolejki niszowej ligi finskiej juz za nami.Rozeznanie jest ,więc trzeba uderzyc.Mam nadzieję,że da troszke zarobic jak w minionym sezonie.


#8 expekt godz.17:30

TARMO-ToPo 2 @1.70

stawka:200.00 pln// zak.wygr:340.00 pln

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
#9 expekt godz.19.04

Przymierzymy sie rowniez delikatnie do szwedzkiego kosza.Początek wiec nie ma co szaleć.Rozpoznanie terenu ale nie grane w ciemno tylko po głębszej analizie.Początek więc róznie może to wygladac,ale gramy.

AKROPOL BASKET- SUNDSVALL 1 @1.85

stawka:65.00 pln//zak.wygr:120.25 pln

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
Quote
Po nieudanym experymencie z tenisem,pora na kosza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

Pierwsze kolejki niszowej ligi finskiej juz za nami.Rozeznanie jest ,więc trzeba uderzyc.Mam nadzieję,że da troszke zarobic jak w minionym sezonie.


#8 expekt godz.17:30

TARMO-ToPo 2 @1.70 60-83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

stawka:200.00 pln// zak.wygr:340.00 pln



Co tu dużo pisać,team z Helsinek zdemolował przeciwnika.Nieskromnie dodam,że grałem w innym buku za mniejsze stawki Honke ( kurs ponad 2, wygrali 26 pkunktami) i Kataje -8.5.Kataja wygrała 27 punktami.
Fiński kosz dzis pięknie.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
Do wieczornego piwka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> luzny typ za 50 pln.
Postawie na jeden z moich ulubionych teamów w mlb czyli Oakland.Kiedyś Oakland zakończył mi kupon na sporą sumkę i mam do nich sentyment.
Uwaga! Typ bez analizy na tzw.wydrę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pora do sklepu po browar.W wieczorny piątek można sobie pozwolić na mały relaks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.Pozdrówki



#10 expekt godz.22:30

Detroit-Oakland 2 @2.20

stawka:50.00 pln//zak.wygr.:110.00 pln

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
#11 expekt godz:1.00

Koniec świętowania,trzeba uderzyć.Typ,który nie ma prawa wejść.Jestem innego zdania dlatego poszlo.....


Detroit-Buffalo

typ:under 5.5 @2.20

stawka:200.00 pln// zak.wygr.:440.00 pln

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
Quote
#9 expekt godz.19.04

Przymierzymy sie rowniez delikatnie do szwedzkiego kosza.Początek wiec nie ma co szaleć.Rozpoznanie terenu ale nie grane w ciemno tylko po głębszej analizie.Początek więc róznie może to wygladac,ale gramy.

AKROPOL BASKET- SUNDSVALL 1 @1.85 67:79 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

stawka:65.00 pln//zak.wygr:120.25 pln

Dzis niespodzianki w Szwecji,będziemy trzymac ręke na pulsie,lekcja nie pojdzie w las.Zmierzymy się w nastepnej kolejce

Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
Quote
Do wieczornego piwka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> luzny typ za 50 pln.
Postawie na jeden z moich ulubionych teamów w mlb czyli Oakland.Kiedyś Oakland zakończył mi kupon na sporą sumkę i mam do nich sentyment.
Uwaga! Typ bez analizy na tzw.wydrę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pora do sklepu po browar.W wieczorny piątek można sobie pozwolić na mały relaks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.Pozdrówki



#10 expekt godz.22:30

Detroit-Oakland 2 @2.20 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

stawka:50.00 pln//zak.wygr.:110.00 pln

Piwko złagodziło ból porażki.które to przecież są wkalkulowane w tak piękne zajęcie jak bukmacherka.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rafal08, JelineK), 2,567 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,192
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1