|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
Witam. Podaje tu diabelskie typy,silnie wierzący proszeni o nie korzystanie z typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kapitał początkowy 666 pln.Zaczynamy
#1 expekt
Frolunda-Modo 1 @1.90 Herning-AaB 1 @2.00
ako:3.8 stawka:66.0 pln zak.wygr.:250.80pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
Witam. Podaje tu diabelskie typy,silnie wierzący proszeni o nie korzystanie z typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kapitał początkowy 666 pln.Zaczynamy
#1 expekt
Frolunda-Modo 1 @1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Herning-AaB 1 @2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
ako:3.8 stawka:66.0 pln zak.wygr.:250.80pln STAN KONTA 600pln #2 expekt Etosa alicante-San Fernando typ:+6.5 San fernando @1.90 stawka:150pln zak.wygr:285.00pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
Etosa-San Fernando 77-82 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
STAN KONTA: [color:"green"] [/color] 735 pln [color:"green"] [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
#3 expekt godz.15:30
Lada Togliatti-CSKA Moskwa typ:over 4,5 @1.85 stawka:135 pln// zak.wygr.:249.75
#4 expekt godz:20:45 DKV-Estudiantes typ:+6.5 Estudiantes @1.90 stawka:200 pln// zak.wygr.:380 pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
#5 expekt godz:19:00
Barcelona-Pamesa typ:under 149,5 @1.90
stawka:100 pln// zak.wygr.:190.00 pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
#3 expekt godz.15:30
Lada Togliatti-CSKA Moskwa 2:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> typ:over 4,5 @1.85 stawka:135 pln// zak.wygr.:249.75 STAN KONTA PO 3 TYPACH: [/b] 849.75 pln [b]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
#4 expekt godz:20:45 DKV-Estudiantes 84:78 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> typ:+6.5 Estudiantes @1.90 stawka:200 pln// zak.wygr.:380 pln [/quote]
troszke nerwowo,ale z happy endem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
#5 expekt godz:19:00
Barcelona-Pamesa 85-60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> typ:under 149,5 @1.90
stawka:100 pln// zak.wygr.:190.00 pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
Podsumowanko po 5 kuponach:
#1 stawka 66.00 pln strata (-66.00 pln) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
#2 stawka 150.00 pln zysk+135.00 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
#3 stawka 135.00 pln zysk +114.75 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
#4 stawka 200.00 pln zysk +180.00 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
#5 stawka 100.00 pln zysk + 90.00 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
STAN KONTA POCZĄTKOWY: 666.00 PLN
STAN KONTA OBECNIE: 1.119.75 PLN
ZYSK: [b][/b] +453.75 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
#6 expekt godz.2.00
MINNESOTA WILD-WASHINGTON CAPITALS
Hokeiści z Minnesoty zaczęli sezon b.dobrze,nie znależli pogromcy w 3 spotkaniach ,jednak nie przyszło im to łatwo. Dziś będą gościć zespół z Waszyngtonu,który po porażce z NYR rozegrał CAPITAL(S)NE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />spotkanie z Caroliną. Faworytem bukmacherów jest Minnesota,śmiem jednak twierdzić,że Waszyngton ostro powalczy o zwyciestwo. Kurs w expekcie na CAPITALS @3.50 a podparty remisem @ 1.95. Osobiście zagram X2.Kurs mnie w zupełności zadowala.
Minnesota-Washington X2 @1.95
stawka:110.00 pln// zak.wygr.:214.50 pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
#6 expekt godz.2.00
MINNESOTA WILD-WASHINGTON CAPITALS
Hokeiści z Minnesoty zaczęli sezon b.dobrze,nie znależli pogromcy w 3 spotkaniach ,jednak nie przyszło im to łatwo. Dziś będą gościć zespół z Waszyngtonu,który po porażce z NYR rozegrał CAPITAL(S)NE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />spotkanie z Caroliną. Faworytem bukmacherów jest Minnesota,śmiem jednak twierdzić,że Waszyngton ostro powalczy o zwyciestwo. Kurs w expekcie na CAPITALS @3.50 a podparty remisem @ 1.95. Osobiście zagram X2.Kurs mnie w zupełności zadowala.
Minnesota-Washington X2 @1.95 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
stawka:110.00 pln// zak.wygr.:214.50 pln Zaliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> . Waszyngton 2 razy prowadzł,tracił jednak bramki grając w osłabieniu.Ostatecznie polegli po karnych ,ale i tak brawa dla nich,zrobili co do nich należało.Nie jesteśmy zachłanni i kurs podparty remisem wszedł bardzo ładnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
#7 expekt godz:13:05
F.LOPEZ-J.NIEMINEN 1 @2.53
Nielubiany przeze mnie Lopez kontra "wałkarz" Jarko.Szanse po ostatnich występach zawodników oceniam na 50/50.Jednakże kurs i mój nos zachęca do gry na Lopeza. Nie szalejemy jednak ze stawką jako ,ze dziś 13 i do tego grają o godz.13. Dobra wymówka w razie wpadki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
stawka:50.00 PLN// zak.wygr.:126.50 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
#7 expekt godz:13:05
F.LOPEZ-J.NIEMINEN 1 @2.53 3-6 5-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Nielubiany przeze mnie Lopez kontra "wałkarz" Jarko.Szanse po ostatnich występach zawodników oceniam na 50/50.Jednakże kurs i mój nos zachęca do gry na Lopeza. Nie szalejemy jednak ze stawką jako ,ze dziś 13 i do tego grają o godz.13. Dobra wymówka w razie wpadki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
stawka:50.00 PLN// zak.wygr.:126.50 PLN Lopez prowadząc w 2 secie 5-2,przegrał 5-7.Cóż...piękno sportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
Po nieudanym experymencie z tenisem,pora na kosza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
Pierwsze kolejki niszowej ligi finskiej juz za nami.Rozeznanie jest ,więc trzeba uderzyc.Mam nadzieję,że da troszke zarobic jak w minionym sezonie.
#8 expekt godz.17:30
TARMO-ToPo 2 @1.70
stawka:200.00 pln// zak.wygr:340.00 pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
#9 expekt godz.19.04
Przymierzymy sie rowniez delikatnie do szwedzkiego kosza.Początek wiec nie ma co szaleć.Rozpoznanie terenu ale nie grane w ciemno tylko po głębszej analizie.Początek więc róznie może to wygladac,ale gramy.
AKROPOL BASKET- SUNDSVALL 1 @1.85
stawka:65.00 pln//zak.wygr:120.25 pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
Po nieudanym experymencie z tenisem,pora na kosza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
Pierwsze kolejki niszowej ligi finskiej juz za nami.Rozeznanie jest ,więc trzeba uderzyc.Mam nadzieję,że da troszke zarobic jak w minionym sezonie.
#8 expekt godz.17:30
TARMO-ToPo 2 @1.70 60-83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
stawka:200.00 pln// zak.wygr:340.00 pln Co tu dużo pisać,team z Helsinek zdemolował przeciwnika.Nieskromnie dodam,że grałem w innym buku za mniejsze stawki Honke ( kurs ponad 2, wygrali 26 pkunktami) i Kataje -8.5.Kataja wygrała 27 punktami. Fiński kosz dzis pięknie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
Do wieczornego piwka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> luzny typ za 50 pln. Postawie na jeden z moich ulubionych teamów w mlb czyli Oakland.Kiedyś Oakland zakończył mi kupon na sporą sumkę i mam do nich sentyment. Uwaga! Typ bez analizy na tzw.wydrę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pora do sklepu po browar.W wieczorny piątek można sobie pozwolić na mały relaks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.Pozdrówki
#10 expekt godz.22:30
Detroit-Oakland 2 @2.20
stawka:50.00 pln//zak.wygr.:110.00 pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
#11 expekt godz:1.00
Koniec świętowania,trzeba uderzyć.Typ,który nie ma prawa wejść.Jestem innego zdania dlatego poszlo.....
Detroit-Buffalo
typ:under 5.5 @2.20
stawka:200.00 pln// zak.wygr.:440.00 pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
#9 expekt godz.19.04
Przymierzymy sie rowniez delikatnie do szwedzkiego kosza.Początek wiec nie ma co szaleć.Rozpoznanie terenu ale nie grane w ciemno tylko po głębszej analizie.Początek więc róznie może to wygladac,ale gramy.
AKROPOL BASKET- SUNDSVALL 1 @1.85 67:79 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
stawka:65.00 pln//zak.wygr:120.25 pln Dzis niespodzianki w Szwecji,będziemy trzymac ręke na pulsie,lekcja nie pojdzie w las.Zmierzymy się w nastepnej kolejce
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 76 |
Do wieczornego piwka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> luzny typ za 50 pln. Postawie na jeden z moich ulubionych teamów w mlb czyli Oakland.Kiedyś Oakland zakończył mi kupon na sporą sumkę i mam do nich sentyment. Uwaga! Typ bez analizy na tzw.wydrę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pora do sklepu po browar.W wieczorny piątek można sobie pozwolić na mały relaks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.Pozdrówki
#10 expekt godz.22:30
Detroit-Oakland 2 @2.20 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
stawka:50.00 pln//zak.wygr.:110.00 pln Piwko złagodziło ból porażki.które to przecież są wkalkulowane w tak piękne zajęcie jak bukmacherka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka