Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Jul 2003
Posty: 267
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 267
witam

ktory program polecacie i dlaczego???czekam na wasze opinie

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
BearShare. Dlaczego? A tak jakoś... :]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 306
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 306
Soulseek. Sam zobacz dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Oba powyzsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z obu korzystam, ale czesciej z BS, tylko jak bedziesz seks sciagal uwazaj, zeby Cie partnerka nie przylapala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
popieram Zbigniewa - misiek ( ale chodzi mi tylko o pojedyncze kawalki )

całe albumy to torrentem

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Soulseek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Używałem bearshare, bo wszystko było i zawszę bardzo syzbko:) Ale wraz z tym milion wirusów. 1dzień po używaniu bearshare po formacie provider blokował mi neta z powodu wirusów. Teraz bez bearshare nie mam tego problemu.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Ja bym polecil eMule podobne do niedzwiadka i lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Morpheus i DC++

Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Quote
Soulseek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Używałem bearshare, bo wszystko było i zawszę bardzo syzbko:) Ale wraz z tym milion wirusów. 1dzień po używaniu bearshare po formacie provider blokował mi neta z powodu wirusów. Teraz bez bearshare nie mam tego problemu.

potwierdzam

Po zaintalowaniu bearshare przez tydzien nie moglem dojsc z kompem do ładu.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Dziwne iż nie ma zabardzo wzmianek o Kazie tam było wirusów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dzieki temu programowi można było dowiedzieć się o nowościach na rynku wirusowym . No i te czekanie aż pojawi się osoba od której daną rzecz się ściągało , miało to swój urok .
Wracając do DC++ jeśli się mieszka na duzym osiedlu i ma się dostęp do osiedlowego serwera to i jest fajnie , ale pobieranie z innych źródeł niż swoje osiedlowe huby to brak rewelacji .


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,767 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1