|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 267 |
witam
ktory program polecacie i dlaczego???czekam na wasze opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
BearShare. Dlaczego? A tak jakoś... :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 306
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 306 |
Soulseek. Sam zobacz dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Oba powyzsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z obu korzystam, ale czesciej z BS, tylko jak bedziesz seks sciagal uwazaj, zeby Cie partnerka nie przylapala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
popieram Zbigniewa - misiek ( ale chodzi mi tylko o pojedyncze kawalki )
całe albumy to torrentem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
Soulseek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Używałem bearshare, bo wszystko było i zawszę bardzo syzbko:) Ale wraz z tym milion wirusów. 1dzień po używaniu bearshare po formacie provider blokował mi neta z powodu wirusów. Teraz bez bearshare nie mam tego problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Ja bym polecil eMule podobne do niedzwiadka i lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
Soulseek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Używałem bearshare, bo wszystko było i zawszę bardzo syzbko:) Ale wraz z tym milion wirusów. 1dzień po używaniu bearshare po formacie provider blokował mi neta z powodu wirusów. Teraz bez bearshare nie mam tego problemu. potwierdzam Po zaintalowaniu bearshare przez tydzien nie moglem dojsc z kompem do ładu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Dziwne iż nie ma zabardzo wzmianek o Kazie tam było wirusów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dzieki temu programowi można było dowiedzieć się o nowościach na rynku wirusowym . No i te czekanie aż pojawi się osoba od której daną rzecz się ściągało , miało to swój urok . Wracając do DC++ jeśli się mieszka na duzym osiedlu i ma się dostęp do osiedlowego serwera to i jest fajnie , ale pobieranie z innych źródeł niż swoje osiedlowe huby to brak rewelacji .
|
|
|
Link skopiowany do schowka