|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 140 |
witam, tydzien temu wpłaciłem kase poprzez bank i do tej pory nie mam jej na koncie w GB pod jakiego maila moge sie do nich z tym zwrócic? konto juz mam od dawna i nie była to moja pierwsza wpłata na to konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Marnieje coś ten GB. Byłem z nich zadowolony, ale ostatnio coś kursy spadły (odczuwalne zwłaszcza na under/over), poza tym teraz gdy sezon w pełni, to nie wystawiają kursów na takie ligi jak estońska, łotewska, walijska (w czasie sezonu ogórkowego te ligi są) itp. Ligi koszykarskie też ubogie. Trzeba będzie się ewakuować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895 |
chcialem sie zapytac, czy jest jakis problem z przelaniem pieniedzy z angielskiego konta (funtów) a potem ewenatualnie zrobic wyplate na to samo konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Jak sie liczy zakłąd jeżeli mam kubica - webber 1 a webber na 1-szym okrążeniu miał defekt , mógłby ktoś wyjaśnić jak to policzą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 140 |
Pod jakiego maila moge pisac do nich w języku polskim?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
panowie moze ktos mi powiedzie o co tutaj chodzi? Kiedy wchodze do wplaty na stronie i wybieram przelew bankowy pojawiaja mi sie podane inf.:
Numer Konta - 0112-95474/00 Numer Iban - AT851100001129547400 Swift Nazwa .. Itd.
Poszedlem z tym do banku zrobic przelew i 2 panie powiedzialy ze nie maja pojecia co to jest. Numer konta powinien miec 26 cyfr, a takie cudo pierwszy raz na oczy widza. Moze ktos mi powiedziec o co chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
panowie moze ktos mi powiedzie o co tutaj chodzi? Kiedy wchodze do wplaty na stronie i wybieram przelew bankowy pojawiaja mi sie podane inf.:
Numer Konta - 0112-95474/00 Numer Iban - AT851100001129547400 Swift Nazwa .. Itd.
Poszedlem z tym do banku zrobic przelew i 2 panie powiedzialy ze nie maja pojecia co to jest. Numer konta powinien miec 26 cyfr, a takie cudo pierwszy raz na oczy widza. Moze ktos mi powiedziec o co chodzi? to jest ich numer konta w austrii..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
yaaho: to jak mam w takim razie dokonac przelewu jak babka mowi ze jej jest potrzebny 26-cyfrowy nr. konta? wiesz moze? dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Ile idzie kaska z GB do mBanku przelewem? Przed chwila wypłacałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
W dziale promocje znalazlem takie cos: Odbiorca: Gamebookers (UK) Limited Nazwa banku: Bank BPH S.A. Numer konta: 45106000760000321000095406 Tytuł wpłaty: "tutaj proszę podać swój login w gamebookers" (uwzględniając małe i duże litery). Waluta konta: PLN (wpłaty dokonujemy w polskich złotych)
Czyli bodajze polski rachunek, to dlaczego mi w gamebookers wyskakuje rachunek w ich banku w Austrii i tam musze przelac pieniadze? czy ten polski rachunek nadal jest aktualny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 140 |
wydaje mi sie ze jest, choc ja wpłaciłem tydzen temu na ten polski i do tej pory nie mam kasy w GB, choc napisami mi maila ze to ze wzgledu ze wysyłałem z nie swojego konta bankowego i ze musze wysłac im jakis dowód zeby mi to zaksiegowali, rozumiem ze jak tego nie zrobie to moją stówke sobie poprostu zachachmęcą... a nie zwócą na rachunak nadawcy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
A jeszcze jedno. Czy jeżeli to jest pierwsza wypłata w tym buku to musze wysłać skany dowodu czy nie robią problemów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
u mnie nie robili problemow i skanu nie trzeba bylo wysylac, ale teraz jak party gaming przejelo GB to moze byc roznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Podobno nie maja juz polskiego konta bankowego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Podobno nie maja juz polskiego konta bankowego Cz mogłby to ktos potwierdzic,najlepiej jakby Conrad w tej sprawie zabrał głos ale cos go nie widac w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Podobno nie maja juz polskiego konta bankowego Cz mogłby to ktos potwierdzic,najlepiej jakby Conrad w tej sprawie zabrał głos ale cos go nie widac w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Podłaczam się pod tą prośbę. Swoją drogą nie wyobrażam sobie buka, do którego nie można wpłacać za pomoca przelewu na polskie konto. A juz myślałem że wpłacę tam jakieś pieniążki, będe musiał wybrać konkurencję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
W opcji wplat nie ma polskiego konta- swoja droga to mieli kiedys polskie konto do wplat?
|
|
|
Link skopiowany do schowka