Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#686368 21/10/2006 12:41
Dołączył: Feb 2004
Posty: 140
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 140
witam, tydzien temu wpłaciłem kase poprzez bank i do tej pory nie mam jej na koncie w GB pod jakiego maila moge sie do nich z tym zwrócic? konto juz mam od dawna i nie była to moja pierwsza wpłata na to konto.

Bonus: Unibet
#686369 21/10/2006 15:03
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Marnieje coś ten GB. Byłem z nich zadowolony, ale ostatnio coś kursy spadły (odczuwalne zwłaszcza na under/over), poza tym teraz gdy sezon w pełni, to nie wystawiają kursów na takie ligi jak estońska, łotewska, walijska (w czasie sezonu ogórkowego te ligi są) itp. Ligi koszykarskie też ubogie. Trzeba będzie się ewakuować.

#686370 22/10/2006 15:49
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
chcialem sie zapytac, czy jest jakis problem z przelaniem pieniedzy z angielskiego konta (funtów) a potem ewenatualnie zrobic wyplate na to samo konto?

#686371 22/10/2006 17:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Jak sie liczy zakłąd jeżeli mam kubica - webber 1 a webber na 1-szym okrążeniu miał defekt , mógłby ktoś wyjaśnić jak to policzą?

#686372 22/10/2006 19:58
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
to wlazl ci kupon

#686373 23/10/2006 06:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 140
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 140
Pod jakiego maila moge pisac do nich w języku polskim?????

#686374 23/10/2006 10:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Quote
Pod jakiego maila moge pisac do nich w języku polskim?????


Zapytanie ogólne info@gamebookers.com

Obsługa klienta service@gamebookers.com

Partnerzy partners@gamebookers.com

Sugestie community@gamebookers.com

#686375 23/10/2006 13:01
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
panowie moze ktos mi powiedzie o co tutaj chodzi? Kiedy wchodze do wplaty na stronie i wybieram przelew bankowy pojawiaja mi sie podane inf.:

Numer Konta - 0112-95474/00
Numer Iban - AT851100001129547400
Swift
Nazwa
.. Itd.

Poszedlem z tym do banku zrobic przelew i 2 panie powiedzialy ze nie maja pojecia co to jest. Numer konta powinien miec 26 cyfr, a takie cudo pierwszy raz na oczy widza. Moze ktos mi powiedziec o co chodzi?

#686376 23/10/2006 13:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
panowie moze ktos mi powiedzie o co tutaj chodzi? Kiedy wchodze do wplaty na stronie i wybieram przelew bankowy pojawiaja mi sie podane inf.:

Numer Konta - 0112-95474/00
Numer Iban - AT851100001129547400
Swift
Nazwa
.. Itd.

Poszedlem z tym do banku zrobic przelew i 2 panie powiedzialy ze nie maja pojecia co to jest. Numer konta powinien miec 26 cyfr, a takie cudo pierwszy raz na oczy widza. Moze ktos mi powiedziec o co chodzi?

to jest ich numer konta w austrii..

#686377 23/10/2006 13:49
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
yaaho: to jak mam w takim razie dokonac przelewu jak babka mowi ze jej jest potrzebny 26-cyfrowy nr. konta? wiesz moze?
dzieki za odpowiedz

#686378 23/10/2006 14:25
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Ile idzie kaska z GB do mBanku przelewem? Przed chwila wypłacałem.

#686379 23/10/2006 14:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
2-3 dni

#686380 23/10/2006 14:38
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
W dziale promocje znalazlem takie cos:
Odbiorca: Gamebookers (UK) Limited
Nazwa banku: Bank BPH S.A.
Numer konta: 45106000760000321000095406
Tytuł wpłaty: "tutaj proszę podać swój login w gamebookers" (uwzględniając małe i duże litery).
Waluta konta: PLN (wpłaty dokonujemy w polskich złotych)

Czyli bodajze polski rachunek, to dlaczego mi w gamebookers wyskakuje rachunek w ich banku w Austrii i tam musze przelac pieniadze? czy ten polski rachunek nadal jest aktualny?

#686381 23/10/2006 14:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 140
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 140
wydaje mi sie ze jest, choc ja wpłaciłem tydzen temu na ten polski i do tej pory nie mam kasy w GB, choc napisami mi maila ze to ze wzgledu ze wysyłałem z nie swojego konta bankowego i ze musze wysłac im jakis dowód zeby mi to zaksiegowali, rozumiem ze jak tego nie zrobie to moją stówke sobie poprostu zachachmęcą... a nie zwócą na rachunak nadawcy..

#686382 23/10/2006 14:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
A jeszcze jedno. Czy jeżeli to jest pierwsza wypłata w tym buku to musze wysłać skany dowodu czy nie robią problemów?

#686383 23/10/2006 14:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
u mnie nie robili problemow i skanu nie trzeba bylo wysylac, ale teraz jak party gaming przejelo GB to moze byc roznie

#686384 23/10/2006 15:09
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Podobno nie maja juz polskiego konta bankowego

#686385 23/10/2006 19:30
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Quote
Podobno nie maja juz polskiego konta bankowego
Cz mogłby to ktos potwierdzic,najlepiej jakby Conrad w tej sprawie zabrał głos ale cos go nie widac w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#686386 23/10/2006 19:49
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
Quote
Podobno nie maja juz polskiego konta bankowego
Cz mogłby to ktos potwierdzic,najlepiej jakby Conrad w tej sprawie zabrał głos ale cos go nie widac w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Podłaczam się pod tą prośbę. Swoją drogą nie wyobrażam sobie buka, do którego nie można wpłacać za pomoca przelewu na polskie konto. A juz myślałem że wpłacę tam jakieś pieniążki, będe musiał wybrać konkurencję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#686387 23/10/2006 20:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
W opcji wplat nie ma polskiego konta- swoja droga to mieli kiedys polskie konto do wplat?

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1