|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Marnieja nam buki marnieją
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Oj to straszny minus dla GB, nie spodziewałem się tego po takiej firmie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
yep,dlatego teraz zmobilizowałem sie i wpłaciłem do unibeta dzisiaj 500zł i ten bonusik dodatkowe 100 zł ,takie coś z bankiem za granicą przeszłoby 5 lat temut,eraz sie walczy o klienta w Polsce,a to straszna wieś co sie tam dzieje.Póki co to tak jak pesymistycznie przewidywalismy w GB robi sie powoli dno z dnia na dzień coraz gorzej i tylko kasyno itp bla bla.Conrad kiedyś coś wspominał o jakiejś transformacji GB w coś tam nowego partybets czy jakoś tak,ale widze narazie ,że pojęcie słabe o tym mają i zdołali odstraszyć paru klientów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
eeee ale lipa, jak przegram cala kase to juz tam wiecej nic nie wplace. mialy byc bonusy, przekrsztalcenie w party... a tymczasem ich akcje dalej spadaja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
ja wplacalem tam kase przelewem bankowym w zeszly wtorek i na 3ci dzien kasa byla , ale z tego co widze juz w opcji przelew bankowy widnieja calkowicie inne dane :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915 |
miałem krótka przerwę z bukiem i teraz chce wpłacić troche kasy i mam pytanie czy warto dążyć do "złotego statusu" w GB, mam srebrny nie wiele brakuje do złotego i na razie dodatkowych przywileji nie odczuwam, a czytam posty innych i coraz wiecej ludzi psioczy na gb
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
przed chwila po dluzszej przerwie wplacilem sobie stówe do GB bo chce pograc na zywo pierwsze spotkanie ojroligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tyle ze na moim koncie zaksiegowali 177.47 zl i nie wiem co to za bonus te 77.47 zl cos ktos moze wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
20E od pierwszego depozytu ? w kazdym razie 20E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
przed chwila po dluzszej przerwie wplacilem sobie stówe do GB bo chce pograc na zywo pierwsze spotkanie ojroligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tyle ze na moim koncie zaksiegowali 177.47 zl i nie wiem co to za bonus te 77.47 zl cos ktos moze wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />? Pewnie dostałeś oferte podwojenia do 20 EUR za "powrót" Taki bonus to jakieś 9 m-cy jest aktywny. Poszukaj - powinieneś mieć takiego e-maila.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895 |
kiedy dostane bonus 100% od 1 zakladu, dzis mialem 1 zaklad postawiony???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
wie ktos jak liczą krecz Nieminena? zwrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
wie ktos jak liczą krecz Nieminena? zwrot? W GB za krecze są zwroty
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
panowie niestety odradzam bukmachera, chcialem przelac do nich 30 euro bo tylko teraz taka walute mozna. I koszt takiego przelewu w PKO wynosi 25 zl smiech na sali, wplacajac 120 zl place 25 zl za przelew
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Tylko euro??? Ja wczoraj wpłacałem tam kasę po przez kartę i jakoś bezproblemowo, żadnej prowizji nie było..To może powinieneś odradzić korzystania z PKO?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Tylko euro??? Ja wczoraj wpłacałem tam kasę po przez kartę i jakoś bezproblemowo, żadnej prowizji nie było..To może powinieneś odradzić korzystania z PKO? Zgadzam się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> Panowie czas najwyższy założyc sobie konto w jakimś banku internetowym - dostaniecie kartę, przelewy będą za grosze (lub za darmo). Poza tym,jesli chcecie "kroic" buków to i tak prędzej czy póżniej będzie to dla was narzędzie które trzeba miec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdr. DJ
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Czy ktoś wie jak wczoraj w Gamebookers rozliczali Hantuchową??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Na pewno zostało to rozliczone tak jak wskazuje wynik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
You are currently accessing www.gamebookers.com [ gamebookers.com] from: Country: United States IP address: 192.0.1.96 Residents of United States are not accepted to Gamebookers and cannot register accounts. In case you are not citizen of United States and you are not currently residing in that country, please contact service@gamebookers.com and provide corresponding proof. Please accept our apologies for the inconvenience this might cause. Gamebookers Mam taki problem Co z nim zrobić? Rozmawiać z Gamebookers czy w mojej sieci żeby zmienili mi ip na polskie ?Miał ktoś taki przypadek ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|