Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#686388 23/10/2006 20:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
mieli...w bph.

Bonus: Unibet
#686389 23/10/2006 20:54
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Marnieja nam buki marnieją

#686390 23/10/2006 21:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Oj to straszny minus dla GB, nie spodziewałem się tego po takiej firmie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#686391 23/10/2006 21:21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
yep,dlatego teraz zmobilizowałem sie i wpłaciłem do unibeta dzisiaj 500zł i ten bonusik dodatkowe 100 zł ,takie coś z bankiem za granicą przeszłoby 5 lat temut,eraz sie walczy o klienta w Polsce,a to straszna wieś co sie tam dzieje.Póki co to tak jak pesymistycznie przewidywalismy w GB robi sie powoli dno z dnia na dzień coraz gorzej i tylko kasyno itp bla bla.Conrad kiedyś coś wspominał o jakiejś transformacji GB w coś tam nowego partybets czy jakoś tak,ale widze narazie ,że pojęcie słabe o tym mają i zdołali odstraszyć paru klientów

#686392 23/10/2006 22:15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
eeee ale lipa, jak przegram cala kase to juz tam wiecej nic nie wplace. mialy byc bonusy, przekrsztalcenie w party... a tymczasem ich akcje dalej spadaja...

#686393 23/10/2006 23:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
ja wplacalem tam kase przelewem bankowym w zeszly wtorek i na 3ci dzien kasa byla , ale z tego co widze juz w opcji przelew bankowy widnieja calkowicie inne dane :/

#686394 24/10/2006 06:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
miałem krótka przerwę z bukiem i teraz chce wpłacić troche kasy i mam pytanie czy warto dążyć do "złotego statusu" w GB, mam srebrny nie wiele brakuje do złotego i na razie dodatkowych przywileji nie odczuwam, a czytam posty innych i coraz wiecej ludzi psioczy na gb

#686395 24/10/2006 18:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
przed chwila po dluzszej przerwie wplacilem sobie stówe do GB bo chce pograc na zywo pierwsze spotkanie ojroligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

tyle ze na moim koncie zaksiegowali 177.47 zl i nie wiem co to za bonus te 77.47 zl cos ktos moze wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?

#686396 24/10/2006 19:36
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
20E od pierwszego depozytu ? w kazdym razie 20E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#686397 24/10/2006 20:39
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
przed chwila po dluzszej przerwie wplacilem sobie stówe do GB bo chce pograc na zywo pierwsze spotkanie ojroligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

tyle ze na moim koncie zaksiegowali 177.47 zl i nie wiem co to za bonus te 77.47 zl cos ktos moze wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?

Pewnie dostałeś oferte podwojenia do 20 EUR za "powrót"
Taki bonus to jakieś 9 m-cy jest aktywny.
Poszukaj - powinieneś mieć takiego e-maila.

#686398 24/10/2006 22:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
kiedy dostane bonus 100% od 1 zakladu, dzis mialem 1 zaklad postawiony???

#686399 25/10/2006 12:36
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
wie ktos jak liczą krecz Nieminena? zwrot?

#686400 25/10/2006 13:40
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Quote
wie ktos jak liczą krecz Nieminena? zwrot?

W GB za krecze są zwroty

#686401 26/10/2006 11:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
panowie niestety odradzam bukmachera, chcialem przelac do nich 30 euro bo tylko teraz taka walute mozna. I koszt takiego przelewu w PKO wynosi 25 zl smiech na sali, wplacajac 120 zl place 25 zl za przelew

#686402 26/10/2006 11:16
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Tylko euro??? Ja wczoraj wpłacałem tam kasę po przez kartę i jakoś bezproblemowo, żadnej prowizji nie było..To może powinieneś odradzić korzystania z PKO?

#686403 26/10/2006 11:25
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Tylko euro??? Ja wczoraj wpłacałem tam kasę po przez kartę i jakoś bezproblemowo, żadnej prowizji nie było..To może powinieneś odradzić korzystania z PKO?

Zgadzam się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
Panowie czas najwyższy założyc sobie konto w jakimś banku internetowym - dostaniecie kartę, przelewy będą za grosze (lub za darmo). Poza tym,jesli chcecie "kroic" buków to i tak prędzej czy póżniej będzie to dla was narzędzie które trzeba miec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdr.
DJ

#686404 26/10/2006 14:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Czy ktoś wie jak wczoraj w Gamebookers rozliczali Hantuchową??

#686405 26/10/2006 23:45
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Na pewno zostało to rozliczone tak jak wskazuje wynik.

#686406 27/10/2006 05:04
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
hehehe

#686407 27/10/2006 06:34
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669

You are currently accessing www.gamebookers.com [gamebookers.com] from:

Country: United States
IP address: 192.0.1.96

Residents of United States are not accepted to Gamebookers and cannot register accounts.

In case you are not citizen of United States and you are not currently residing in that country, please contact service@gamebookers.com and provide corresponding proof.

Please accept our apologies for the inconvenience this might cause.

Gamebookers

Mam taki problem Co z nim zrobić? Rozmawiać z Gamebookers czy w mojej sieci żeby zmienili mi ip na polskie ?Miał ktoś taki przypadek ?

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1