Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#68768 12/09/2004 19:06
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
Witam wszystkich! Jestem nowy i chce zaczac grac progresja w expek'cie. Zastanawiam sie nad trzema druzynami: GKS Katowice, Real Betis i Osasuna. Ktora uwazacie za najlepsza do progresji 9 stopniowej wg. stawek:
13,00
22,00
36,00
60,00
100,00
167,00
278,00
464,00
774,00
Poczatek gry systemowej na kolejke 18 i 19. 09 i ogólnie co uważacie o tej progresji ?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
Ruch Chorzow ,Herta Berlin moja propozycja

Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
Ruch znam bardzo dobrze i wiem ze to idealny zespol na progresje ale na expekt.com nie widzialem IIligi, wiec ?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
A jakie zespoły z MLB są według was najlepsze na progresje ??
Czy wogule ktoś to gra ??

Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
Cardiff

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
aha fajnie :eek:
a dokładniej to co to : jaki sport i liga ??

Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
Witam!
Dla mnie "Progresja" to narazie najlepiej sprawdzający się system, obstawiam juz te remisy od roku i zysk jest calkiem okazały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja przez wakacje gralem w szwecka Allsvenskan, bo tylko praktycznie oni grali w wakacje i mieli całkiem przyzwoity współczynnik remisów.Najdłużej musiałem czekać sześć poziomów.Ja przeważnie rozpoczynam od 5zł. i zawsze podwajam stawke. Ligii które można polecić do typowania remisów to: Segunda Division, Serie B i ostatnio Ligue 2.

Pozdr

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Quote
Oryginalnie wysłał pipeck:
[qb]Witam!
Dla mnie "Progresja" to narazie najlepiej sprawdzający się system, obstawiam juz te remisy od roku i zysk jest calkiem okazały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja przez wakacje gralem w szwecka Allsvenskan, bo tylko praktycznie oni grali w wakacje i mieli całkiem przyzwoity współczynnik remisów.Najdłużej musiałem czekać sześć poziomów.Ja przeważnie rozpoczynam od 5zł. i zawsze podwajam stawke. Ligii które można polecić do typowania remisów to: Segunda Division, Serie B i ostatnio Ligue 2.
Pozdr[/qb]
A czy dalej grasz progresje??
Jakie zespoły z Serie B i Ligue 2 polecasz??

Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
Gram i będe grał dopóki będzie to przynosić zyski. Obecnie mam jeszcze w toku szweckie Djurgarden. Ale obecnie zastanawiam się nad Niort'em z Ligue 2 oraz nad Vicenza z Serie B.

Pozdr

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Quote
Oryginalnie wysłał pipeck:
[qb]Gram i będe grał dopóki będzie to przynosić zyski. Obecnie mam jeszcze w toku szweckie Djurgarden. Ale obecnie zastanawiam się nad Niort'em z Ligue 2 oraz nad Vicenza z Serie B.

Pozdr[/qb]
A jeśli moge spytać to jakie są twoje dochody

Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
Generalnie miesiecznie nigdy nie wychodzi tyle samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale od marca br. jest to jakies 1200zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Aha to fajnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a zaczynasz drabinke od 5 zł??
mam jeszcze takie pytanie jak powinna wyglądać prawidłowa drabinka przy wkładzie 5 zł tak?:

5
10
15
20
25

Czy tak? :
5
10
20
40
80

Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
Quote
Oryginalnie wysłał superges:
[qb]Aha to fajnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a zaczynasz drabinke od 5 zł??
mam jeszcze takie pytanie jak powinna wyglądać prawidłowa drabinka przy wkładzie 5 zł tak?:

5
10
15
20
25

Czy tak? :
5
10
20
40
80[/qb]
Zawsze podwajasz stawke czyli sposób drugi, 5,10,20,40,80,160 itd. Aha i jeszcze jedna ważna rzecz: nie możesz przegabić żadnego meczu wybranej drużyny!

Pozdr

Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
ale gramy wszystkie mecze danej druzyny czy tylko lige. bo np. czasem dochodza puchary, LM, p. uefa itd, itp ?!?
gra ktos na przelamania w lotto w betANDwin ??

Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
Quote
Oryginalnie wysłał flavio:
[qb]ale gramy wszystkie mecze danej druzyny czy tylko lige. bo np. czasem dochodza puchary, LM, p. uefa itd, itp ?!?
gra ktos na przelamania w lotto w betANDwin ??[/qb]
W sumie to zalezy od Ciebie, ja stawiam tylko na mecze ligowe danej drużyny.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
aha dzięki za pomoc pipeck

flavio najlepiej grać jakąś drugą lige i wtedy nie ma pucharów (zazwyczaj) np:francuska,hiszpańska,włoska

Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
Quote
Oryginalnie wysłał superges:
[qb]aha dzięki za pomoc pipeck

flavio najlepiej grać jakąś drugą lige i wtedy nie ma pucharów (zazwyczaj) np:francuska,hiszpańska,włoska[/qb]
nie ma problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Quote
Oryginalnie wysłał flavio:
[qb]ale gramy wszystkie mecze danej druzyny czy tylko lige. bo np. czasem dochodza puchary, LM, p. uefa itd, itp ?!?
gra ktos na przelamania w lotto w betANDwin ??[/qb]
Zresztą puchary rządzą się innymi prawami niż liga, niech przyjedzie Ci grac jakas druzyna drugoligowa z jakims Realem czy czyms podobnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
No to pierwszy raz zagrałem progresja, troche przeanalizowalem statystyki i juz zwyciestwo w na 1-szym stopniu (gks 0 - 0 wisla p.)! Superges polecam Ci ta [progresja.webpark.pl] strone i poglebisz swoja wiedze. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Dzięki romeo za strone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ja chyba się zdecyduje na gre progresją w Niemieckiej 2 tylko który 'team' polecacie
tu jest tabelka niemieckiej http://nazywo.interia.pl/pilka_n/nie/2/tabela
?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
Ja bym się zasatanowił nad Duisburg'iem i Eintrachtem Frankfurt, tylko jak chcesz zacząć od teraz to Eintracht bo gra dzisiaj a Duisburg przegrał w piątek, ale wybór należy do Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Sensei, alfa, bukma), 2,565 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,308
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1