|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60 |
Witam wszystkich! Jestem nowy i chce zaczac grac progresja w expek'cie. Zastanawiam sie nad trzema druzynami: GKS Katowice, Real Betis i Osasuna. Ktora uwazacie za najlepsza do progresji 9 stopniowej wg. stawek: 13,00 22,00 36,00 60,00 100,00 167,00 278,00 464,00 774,00 Poczatek gry systemowej na kolejke 18 i 19. 09 i ogólnie co uważacie o tej progresji ? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37 |
Ruch Chorzow ,Herta Berlin moja propozycja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60 |
Ruch znam bardzo dobrze i wiem ze to idealny zespol na progresje ale na expekt.com nie widzialem IIligi, wiec ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
A jakie zespoły z MLB są według was najlepsze na progresje ?? Czy wogule ktoś to gra ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
aha fajnie :eek: a dokładniej to co to : jaki sport i liga ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36 |
Witam! Dla mnie "Progresja" to narazie najlepiej sprawdzający się system, obstawiam juz te remisy od roku i zysk jest calkiem okazały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja przez wakacje gralem w szwecka Allsvenskan, bo tylko praktycznie oni grali w wakacje i mieli całkiem przyzwoity współczynnik remisów.Najdłużej musiałem czekać sześć poziomów.Ja przeważnie rozpoczynam od 5zł. i zawsze podwajam stawke. Ligii które można polecić do typowania remisów to: Segunda Division, Serie B i ostatnio Ligue 2.
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Oryginalnie wysłał pipeck: [qb]Witam! Dla mnie "Progresja" to narazie najlepiej sprawdzający się system, obstawiam juz te remisy od roku i zysk jest calkiem okazały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja przez wakacje gralem w szwecka Allsvenskan, bo tylko praktycznie oni grali w wakacje i mieli całkiem przyzwoity współczynnik remisów.Najdłużej musiałem czekać sześć poziomów.Ja przeważnie rozpoczynam od 5zł. i zawsze podwajam stawke. Ligii które można polecić do typowania remisów to: Segunda Division, Serie B i ostatnio Ligue 2. Pozdr[/qb] A czy dalej grasz progresje?? Jakie zespoły z Serie B i Ligue 2 polecasz??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36 |
Gram i będe grał dopóki będzie to przynosić zyski. Obecnie mam jeszcze w toku szweckie Djurgarden. Ale obecnie zastanawiam się nad Niort'em z Ligue 2 oraz nad Vicenza z Serie B.
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Oryginalnie wysłał pipeck: [qb]Gram i będe grał dopóki będzie to przynosić zyski. Obecnie mam jeszcze w toku szweckie Djurgarden. Ale obecnie zastanawiam się nad Niort'em z Ligue 2 oraz nad Vicenza z Serie B.
Pozdr[/qb] A jeśli moge spytać to jakie są twoje dochody
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36 |
Generalnie miesiecznie nigdy nie wychodzi tyle samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale od marca br. jest to jakies 1200zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Aha to fajnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a zaczynasz drabinke od 5 zł?? mam jeszcze takie pytanie jak powinna wyglądać prawidłowa drabinka przy wkładzie 5 zł tak?:
5 10 15 20 25
Czy tak? : 5 10 20 40 80
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36 |
Oryginalnie wysłał superges: [qb]Aha to fajnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a zaczynasz drabinke od 5 zł?? mam jeszcze takie pytanie jak powinna wyglądać prawidłowa drabinka przy wkładzie 5 zł tak?:
5 10 15 20 25
Czy tak? : 5 10 20 40 80[/qb] Zawsze podwajasz stawke czyli sposób drugi, 5,10,20,40,80,160 itd. Aha i jeszcze jedna ważna rzecz: nie możesz przegabić żadnego meczu wybranej drużyny! Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
ale gramy wszystkie mecze danej druzyny czy tylko lige. bo np. czasem dochodza puchary, LM, p. uefa itd, itp ?!? gra ktos na przelamania w lotto w betANDwin ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36 |
Oryginalnie wysłał flavio: [qb]ale gramy wszystkie mecze danej druzyny czy tylko lige. bo np. czasem dochodza puchary, LM, p. uefa itd, itp ?!? gra ktos na przelamania w lotto w betANDwin ??[/qb] W sumie to zalezy od Ciebie, ja stawiam tylko na mecze ligowe danej drużyny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
aha dzięki za pomoc pipeck
flavio najlepiej grać jakąś drugą lige i wtedy nie ma pucharów (zazwyczaj) np:francuska,hiszpańska,włoska
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36 |
Oryginalnie wysłał superges: [qb]aha dzięki za pomoc pipeck
flavio najlepiej grać jakąś drugą lige i wtedy nie ma pucharów (zazwyczaj) np:francuska,hiszpańska,włoska[/qb] nie ma problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oryginalnie wysłał flavio: [qb]ale gramy wszystkie mecze danej druzyny czy tylko lige. bo np. czasem dochodza puchary, LM, p. uefa itd, itp ?!? gra ktos na przelamania w lotto w betANDwin ??[/qb] Zresztą puchary rządzą się innymi prawami niż liga, niech przyjedzie Ci grac jakas druzyna drugoligowa z jakims Realem czy czyms podobnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60 |
No to pierwszy raz zagrałem progresja, troche przeanalizowalem statystyki i juz zwyciestwo w na 1-szym stopniu (gks 0 - 0 wisla p.)! Superges polecam Ci ta [ progresja.webpark.pl] strone i poglebisz swoja wiedze. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Dzięki romeo za strone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Ja chyba się zdecyduje na gre progresją w Niemieckiej 2 tylko który 'team' polecacie tu jest tabelka niemieckiej http://nazywo.interia.pl/pilka_n/nie/2/tabela ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 36 |
Ja bym się zasatanowił nad Duisburg'iem i Eintrachtem Frankfurt, tylko jak chcesz zacząć od teraz to Eintracht bo gra dzisiaj a Duisburg przegrał w piątek, ale wybór należy do Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|