|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
Mam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zablokowali mi konto a mam na nim troche gotowki w jaki spoosob moge je uaktywnic? Musze do nich dzwonic czy wystarczy rozmowa na czacie oraz czy rozmawia sie po angielsku czy po polsku? Z gory dzieki za odpowiedz!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19 |
Ponawiam prosbe o pomoc:
"Niedawno zalozylem konto Neteller i probowalem je zweryfikowac poprzez konto bankowe. Mam problem z przetlumaczeniem nastepujachych informacji dot mojego konta bankowego: - bank code (jaki kod? chyba nie pocztowy;) ) - check digits - IBAN ( po prostu nr konta a przed tym "PL"?)
Mam nadzieje ze pomozecie bo za cholere nie wiem jak to przetlumaczyc. Za pomoca slownika nie ma szans zebym to zrobil (probowalem) a na czacie juz z 2 osobami chcialem sie dogadac ale nie potrafily mi pomoc poza stwierdzeniem zebym zadzwonil do banku to mi powiedza (ale chyba najpierw musze wiedziec o co pytac co?! )
Tak w ogole weryfikowaliscie konto neteller przy uzyciu ekonta (mbank)? Jaka miejscowosc wpisac jako siedzibe banku? (w Lodzi jest chyba siedziba BRE Banku...moze to miasto?)
Wielkie dzieki za pomoc!"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Tu masz na odpowiedź na twoje pytanie --> Klik [ mbank.com.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Ile czekaliscie na kase na mbank przelewem z neteller ? U mnie cos juz od soboty nie ma :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4 |
U mnie do 5 dni roboczych i nigdy nie bylo wiecej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
Czy tylko u mnie sa opoznienia w zaladowaniu karte NT? BO juz ponad godzine czekam i ciagle nic. Kazali mi nawet dzwonic do nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Czasami wystarczy rozmowa na czacie, ale niekiedy trzeba dzwonić. Mozna się umówić na rozmowę z polskim tłumaczem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042 |
ja mam pytanie co trzeba zrobic aby otrzymac konto premium jak przelac kase tzn ile najmnie oco w tym chodzi niech ktos wytłumaczy albo tu albo na priv za pomoc wielkie dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Musisz zarejestrować swoje konto bankowe na Netellerze. Później dostaniesz jakąś kwotę na swoje konto w banku od Nellera, którą będziesz musiał podać w odpowienim okienku w Netelerze. I to wszytsko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
Witam jak sie rejestruje pierwszy raz prosza o podanie numeru telefonu bo niby beda dzwonic o co pytaja juz po rejestracji jaka znajomosc angielskiego jest potrzebna zeby sie dogadac... Druga sprawa mam inny adres na prawku i inny adres do rachunku bankowego czy z tym beda jakies klopoty z góry dzieki za info ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
czy wszystko jest ok z zaladowaniem kasy na karte dalej 2 $ ?? Bo jakies problemy byly i sciagali ostro wiecej !?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 246 |
chcialem zwreyfikowac konto by bylo premium zrobilem wszytko i czekam juz tydzien kasi zadnej nie przelali na mbank ;/ jak dlugo czekliscie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
ja czekałem coś koło 1,5 tygodnia.
Spokojnie, jak wszytsko dobrze wypełniłeś kasa na 100% dojdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Dzisaj przyszedł do mail informujący mnie, że została uruchomiona polska witryna firmy Neteller.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Dzisaj przyszedł do mail informujący mnie, że została uruchomiona polska witryna firmy Neteller. ona przeciez juz od dluuuuuuugiego czasu dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
ja również dziś dostałem tego maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehehe... pośpieszyli się z informacją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Dzisaj przyszedł do mail informujący mnie, że została uruchomiona polska witryna firmy Neteller. i Bonusy dają za polecenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a tak serio to moge powiedziec tylko jedno , yeeeeeeee !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> wreszcie :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Moze ktoś wie o co biega. Zablokowoali mi konto i pisze zebym zadzwonił pod ten numer 00.800.7767.6343 jak próbuje dzwonic to mówi mi ze niema takiego numeru. O co biega ? Prubuje przez dwa 0 jedno 0 na poczatku i dalej dupa zbita.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186 |
Szybko przychodzi mail z rejestracji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
Czy aby moc przeslac piniadze z pokera/bookmachera na netellera, lub odwrotnie, musi zgadzac sie w obu instytucjach adres mailowy ?
Z gory dzieki za odpowiedz
|
|
|
Link skopiowany do schowka