Zablokowali mi konto a mam na nim troche gotowki w jaki spoosob moge je uaktyw..."> Zablokowali mi konto a mam na nim troche gotowki w jaki spoosob moge je uaktyw...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
#688830 01/11/2006 19:33
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Mam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zablokowali mi konto a mam na nim troche gotowki w jaki spoosob moge je uaktywnic? Musze do nich dzwonic czy wystarczy rozmowa na czacie oraz czy rozmawia sie po angielsku czy po polsku? Z gory dzieki za odpowiedz!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#688831 01/11/2006 21:01
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
Ponawiam prosbe o pomoc:

"Niedawno zalozylem konto Neteller i probowalem je zweryfikowac poprzez konto bankowe. Mam problem z przetlumaczeniem nastepujachych informacji dot mojego konta bankowego:
- bank code (jaki kod? chyba nie pocztowy;) )
- check digits
- IBAN ( po prostu nr konta a przed tym "PL"?)

Mam nadzieje ze pomozecie bo za cholere nie wiem jak to przetlumaczyc. Za pomoca slownika nie ma szans zebym to zrobil (probowalem) a na czacie juz z 2 osobami chcialem sie dogadac ale nie potrafily mi pomoc poza stwierdzeniem zebym zadzwonil do banku to mi powiedza (ale chyba najpierw musze wiedziec o co pytac co?! )

Tak w ogole weryfikowaliscie konto neteller przy uzyciu ekonta (mbank)? Jaka miejscowosc wpisac jako siedzibe banku? (w Lodzi jest chyba siedziba BRE Banku...moze to miasto?)

Wielkie dzieki za pomoc!"

#688832 01/11/2006 22:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Tu masz na odpowiedź na twoje pytanie

--> Klik [mbank.com.pl]

#688833 03/11/2006 16:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Ile czekaliscie na kase na mbank przelewem z neteller ?
U mnie cos juz od soboty nie ma :/

#688834 04/11/2006 14:13
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4
U mnie do 5 dni roboczych i nigdy nie bylo wiecej.

#688835 04/11/2006 17:31
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Czy tylko u mnie sa opoznienia w zaladowaniu karte NT? BO juz ponad godzine czekam i ciagle nic. Kazali mi nawet dzwonic do nich.

#688836 05/11/2006 21:02
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Czasami wystarczy rozmowa na czacie, ale niekiedy trzeba dzwonić.
Mozna się umówić na rozmowę z polskim tłumaczem

#688837 08/11/2006 15:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
ja mam pytanie co trzeba zrobic aby otrzymac konto premium jak przelac kase tzn ile najmnie oco w tym chodzi niech ktos wytłumaczy albo tu albo na priv za pomoc wielkie dzieki

#688838 08/11/2006 15:42
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Musisz zarejestrować swoje konto bankowe na Netellerze. Później dostaniesz jakąś kwotę na swoje konto w banku od Nellera, którą będziesz musiał podać w odpowienim okienku w Netelerze. I to wszytsko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#688839 08/11/2006 17:47
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Witam jak sie rejestruje pierwszy raz prosza o podanie numeru telefonu bo niby beda dzwonic o co pytaja juz po rejestracji jaka znajomosc angielskiego jest potrzebna zeby sie dogadac...
Druga sprawa mam inny adres na prawku i inny adres do rachunku bankowego czy z tym beda jakies klopoty z góry dzieki za info ??

#688840 08/11/2006 18:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
czy wszystko jest ok z zaladowaniem kasy na karte dalej 2 $ ?? Bo jakies problemy byly i sciagali ostro wiecej !?

#688841 13/11/2006 21:02
Dołączył: Oct 2005
Posty: 246
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 246
chcialem zwreyfikowac konto by bylo premium zrobilem wszytko i czekam juz tydzien kasi zadnej nie przelali na mbank ;/ jak dlugo czekliscie

#688842 13/11/2006 21:08
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
ja czekałem coś koło 1,5 tygodnia.

Spokojnie, jak wszytsko dobrze wypełniłeś kasa na 100% dojdzie

#688843 14/11/2006 17:23
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Dzisaj przyszedł do mail informujący mnie, że została uruchomiona polska witryna firmy Neteller.

#688844 14/11/2006 17:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Dzisaj przyszedł do mail informujący mnie, że została uruchomiona polska witryna firmy Neteller.

ona przeciez juz od dluuuuuuugiego czasu dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#688845 14/11/2006 17:39
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
ja również dziś dostałem tego maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehehe... pośpieszyli się z informacją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#688846 14/11/2006 17:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Dzisaj przyszedł do mail informujący mnie, że została uruchomiona polska witryna firmy Neteller.
i Bonusy dają za polecenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a tak serio to moge powiedziec tylko jedno , yeeeeeeee !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
wreszcie :-)

#688847 20/11/2006 11:29
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Moze ktoś wie o co biega. Zablokowoali mi konto i pisze zebym zadzwonił pod ten numer 00.800.7767.6343 jak próbuje dzwonic to mówi mi ze niema takiego numeru. O co biega ? Prubuje przez dwa 0 jedno 0 na poczatku i dalej dupa zbita.

#688848 21/11/2006 15:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Szybko przychodzi mail z rejestracji?

#688849 22/11/2006 11:45
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Czy aby moc przeslac piniadze z pokera/bookmachera na netellera, lub odwrotnie, musi zgadzac sie w obu instytucjach adres mailowy ?

Z gory dzieki za odpowiedz

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, betowiec, burbon, aker), 2,781 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1